Milani

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szaadri, az összetevőket feltöltötte: nnneee, Módosítva: 2015. november 27.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   1,4 g
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2090 Ft

Gél állagú szemhéjfesték

Egyetlen mozdulattal  felvihető, és lenyűgöző multi-dimenziós hatást eredményez. A formula gélből indul ki, majd átalakul egy speciális eljárás során egy lenyűgöző szemhéjpúderré. Tiszta színek és tartós hatás. Az egyedülálló folyamat lehetővé teszi, hogy ezt a hihetetlenül innovatív, súlytalan formulát könnyen az ujjbegyeddel felvihesd, és ragyogóvá változtasd a tekintetedet. Még több extra: Használhatod nedvesen vagy szárazon, ellenáll a gyűrődésnek, matt szatén, csillogó és gyönyörű metálos hatása van.

Ár: 2090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Enc

2017. december 16.

Két árnyalatot rendeltem ebből a szemhéjpúderből és nagyon szeretem őket. Hiperpigmentáltak, tartósak és kevés is elég belőlük a tökéletes fedéshez. Amikor nagyon intenzív hatást szeretnék elérni, nedves ecsettel/applikátorral viszem fel, brutál a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Summer39

2017. október 25.

A Goldot rendeltem meg, mert régóta szerettem volna egy sárgaarany szemhépúdert, és most 50% kedvezmény van rá. Gyönyörű színe van, erősen pigmentált, egyenlőre tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

fanniblue

2017. április 24.

05 Bella Taupe árnyalat van meg, nagyon szeretem :)
Ugyan szerintem ez egy száraz szemfesték, de semmi kivetni valóm nincs vele kapcsolatban :)
Jó használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

05 Bella Taupe árnyalat van meg, nagyon szeretem :)
Jó használni.

Black Fairy

2017. február 16.

Gold és Black van meg, még csak előbbit használtam.
Az állaga nagyon fura - nem igazán értem ezt a géles szemhéjpúder dolgot, nekem kicsit száraznak tűnt még púder szemhéjpúdernek is (perforált fóliával érkezett, nem volt bontott). Felkenve nem porolt, elképesztően pigmentált volt, de továbbra is száraz...a tartóssága kitűnő, a színe annyira nem tetszik magamon - de ez nem von le a termék értékéből...

Igazából nagyon jó termék, nagyon szép, jól használható, tartós...de nekem valami nem stimmel...Nem tudnám megfogalmazni mi az, használat közben tapasztalom, hogy valami nem jó...nem jó érzés vele dolgozni, hiába könnyen kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Gold és Black van meg, még csak előbbit használtam.

szivi81

2016. július 4.

24 Bella Bronze árnyalatot rendeltem, nagyon szeretem! Alapból mindig füstösre festem a szemem, vagy tussal kihúzom, ez nagyon szép, nappalra nem túl sok egyáltalán. Féltem, hogy kicsit rezes beütésű lesz, de szerencsére nem az (nekem az fáradttá teszi a tekintetem). nyáron lebarnult bőrhöz nagyon szépen mutat. nekem nem zsírosodik a bőröm, az alapjával együtt 12 órát moccanás nélkül kibír, alap nélkül olyan 6-8 órát. pigmentált, nem kell belőle két kiló :) Most akcióznak elég durván! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

GNóri

2016. május 21.

3 színt rendeltem, nagyon vártam, hogy megérkezzenek, mert olyan jó véleményeket és swatchokat láttam róluk. Viszont nem vagyok maradéktalanul elégedett, sajnos nem tudom megadni a maximális pontot, mivel a különböző színeknek teljesen más a minősége.
Bella Sand: Ez a legjobb a 3 közül. Szép, természetes, hétköznap is hordható szín, nagyon jól pigmentált, erős fedésű, tartós. Nagyon kevés kell belőle, elég egyszer áthúznom a szememen, és már így is nagyon szép a végeredmény.
Bella Rose: Ez már gyengébb pigmentáltságú és fedésű, belőle minimum 2-3 réteg kell, hogy szépen mutasson.
Bella Diamond: Ez nekem a felesleges kategória. Szinte semmi fedése, alappal is alig látható. A weboldalon azt írják, highlighternek is használató, az én bőrömhöz viszont ehhez túl világos.
Összességében átlagos szemfestéknek mondanám, ha fele ennyibe kerülne, akkor megérné az árát, de így eléggé túlárazottnak tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

tonic

2016. április 11.

Szép a színe,jól pigmentált, valamilyen taupe szín van,nagyon szép, egész jól rajtam is marad az alapjukkal,meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 11.

nikiblink

2016. február 17.

Nekem 3 szín van meg, Chiffon, Emerald és Copper. Nem olcsóak egyébként, mert ha belegondolok, ennyi pénzért már egy MUR palettát is veszek (vagy legalábbis majdnem), viszont nagyon pigmentáltak és pl. az Emerald nagyon különleges sötétzöld színű, ilyen szín egyik palettámban sincsen. A Chiffont pedig arcra is használom highlighterként, szerintem nagyon szép. Nem hinném, hogy több színt beszereznék egyelőre, de amik vannak, azokkal meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Powderpuff Girl

2015. október 28.

A champagne pink árnyalatot használom, ami egy világos arany--barna-pezsgő szín. Az elnevezés valóban megtévesztő lehet, mert por állagú a festék. Az ecsetem nem vesz fel túl sok terméket egyszerre, kicsit kemény, de nem porzik nagyon. Gyönyörű metálos fénye van, szerencsére nagy csillámokat nem tartalmaz. Alap nélkül nekem nagyon halovány, alappal viszont jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Szütyő Beauty blog

2015. október 21.

A poént nekem már előre lelőtték, ugyanis ez a gél púder elnevezés megtévesztő is lehet, de nem gél formulájú a szemhéjpúder, csupán csak amikor a kompaktba került még gél állagú volt, aztán alakult át egy speciális eljárás során por állagúvá. Egyértelműen a 05 Taupe árnyalat lett a favoritom. 'Satin Matte' hatású, jól satírozható, kellemes állagú szemhéjpúderről van szó. Erőteljesebb színt érhetünk el vele, ha applikátorral dolgozunk, pufi ecsettel pedig szépen lehet vele mélyíteni a tekintetünket, vagy összesatírozni a széleket. A másik 28 Chiffon árnyalat 'Highlighter/Shimmer' típusú szemhéjpúder (jó tisztában lenni azzal, hogy több típus is szerepel a kínálatban, ezért rendelés előtt érdemes színmintákat keresni, nem mindig szín hű a webshop képe sajnos.) Kompaktban egyébként nekem egy szinte tejes, vanília fehér és nagyon tömény árnyalatnak tűnik, de finoman belesuhintva, és óvatosan felapplikálva tényleg igazán fényes, és selymes eredményt kapunk. Itt is, ahogy a másiknál ha ujjal vagy applikátorral dolgozunk sokkal erőteljesebb eredményt kapunk, pufi ecsettel pedig arccsontra is használhatjuk, fényesítés gyanánt. Ezt imádom amúgy leginkább bennük, hogy működnek az arc minden területén, szemre, arcra egyaránt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.