Milani

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2016. február 3.

Kiszerelés:   4,8 g

Ezzel a sokoldalú kettő-az-egyben, kettős végű ceruzával lépések végtelen sorát végezheted el. Attól függően, hogy a három árnyalatú duók közül melyiket választod, a matt oldal szemhéjfesték alapként, vagy akár a szemhéjfestékként is, és szemöldök kiemelésre is használható, míg a fényes fele  a szem belső sarkában highlighterként, és a szemöldököd kiemelésére is alkalmas. Vanília/Natural Taupe világosítja, formálja, és kitölti a szemöldököt. Ennyi minden egy ceruzában.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

fairyqueen

2017. március 20.

A 02 Matte Cream / Luminous árnyalatot vettem meg eredeti áron a Milani oldaláról (a 01-es árnyalat pont féláron volt, de ez egy kicsit jobban tetszett a "rózsaszínes" és nem "sárgás" tónusa miatt). Nem igazán vált be, vastag a ceruza, szemöldök alá highlighternek egész jó, de a szemzúgban nekem nem látszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

vzorka

2016. május 28.

Nekem mindkét szín matt benne, tudatosan ezt választottam és örülök, mert mindkét árnyalatot jól ki tudom használni. A világos nagyon tartós a vízvonalon, de a szemhéjamon is, a sötétet viszont szemceruzaként szoktam feltenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 28.

turbolya

2016. április 30.

Pimaszul vacak. A matt teljesen zsírkrétaszerű, feltűnően darabos nyomot hagy, a fényes pedig jellegtelen, abszolút nem átütő, egy megfelelő szemhéjpúdert nem tud kiváltani, ráadásul valahogy rosszul irányítható a felvitele a bumfordi ceruzaheggyel. De el tudom képzelni, hogy volna, akinek beválik, lehet, hogy csak sokat kellene kísérletezgetni vele, mire is volna jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Dipalmitate

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.