Milani

Ár:   3989 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lauramakeup, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   8,5 g

Négy nélkülözhetetlen, egymással harmonizáló, gazdagon pigmentált árnyalatot tartalmaz, melyek külön-külön és összekeverve is használhatók.

4 változatban kapható

Anheszenamon

2019. április 17.

Én is kiárusítás alatt rendeltem meg. Így akciósan oké, de a teljes árát számomra nem érné meg. Maga a termék nagyon szép. A csomagolás masszív műanyag, nem fog szétesni pár hónap után. Nekem a Pink Play árnyalat van meg, ahogy a neve is mutatja rózsaszín különböző árnyalataiból áll. Swatcholtam egyenként a színeket, elég pigmentáltak egy kivételével. Az alsó, legkisebb cikkelyben helyet foglaló sötét rózsaszín árnyalat elég gyengén pigmentált, de a többiek rendben vannak. Nem kell szántani az ecsettel ahhoz, hogy színt vegyek fel, ez újabb plusz pont nálam. Nincs azonnali bohóc effektus, szépen építhető. De akkor miért csak 4 csillag? Mert nem annyira tartós mint a hasonló árkategóriájú pirosítóim. Néhány órát kibír, de 4-5 óra múlva már erősen megkopik rajtam. Emiatt és az egyik szín gyenge pigmentáltsága miatt vonok le egy csillagot. Ennek ellenére azt mondom, hogy nem egy rossz termék ez a pirosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

SchmitzhoferFanni

2019. április 13.

A 04-es Berry Rays árnyalatot szereztem be kiárusításon. Nagyon szépek a színek, jól harmonizálnak egymással. Nem a legpigmentáltabb milani termékek közé tartozik, de ezáltal nehéz vele túlzásba esni. Nap végére azért kopik/ veszít az intenzitásából, ezért adok neki 4 csillagot. Teljes áron nem éri meg megvásárolni véleményem szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate