Milani

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,97 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: igarel, az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2016. január 15.

Kiszerelés:   3,97 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1990 Ft

"Ismerd meg a MATTE-t. A fantáziád által elképzelt MATTE-t. Azt a  MATTE-t, amelytől nem csak nagyszerűen érzed magad (igen, jól olvasod – valójában kényelmes), hanem órákon át tart, és egy fantasztikus Instagram selfie-re hív. Olaszországból importált szőlőmag kivonattal, ez az elkenődés-biztos ajakrúzs még egy capuccinoval való közeli találkozás után sem halványul el. Tizenhat luxus, extra tartós árnyalat, a jaj-de-édes halvány rózsaszín matte Innocence-től a hűha tüzes-piros matte Passion-ig."

Ár: 1990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1992 , Eladó: Milani
Ismerd meg a MATTE-t, mely eddig csak a fantáziádban létezett. Azt a MATTE-t, amelytől nem csak nagyszerűen érzed magad (igen, jól olvasod – valójában kellemes érzésed is lesz), hanem órákon át tart, és egy fantasztikus Instagram selfie-re hív.
Ár: 1000 Ft , Eladó: csaxi13
Állapot: párszor használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Foxpost, posta
Ár: 1500 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: egyszer próbált (fertőtlenítve), Helyszín: Budapest / Szeged, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta

browning

2020. január 25.

Eléggé szomorúvá tesz, hogy a Milani kivonult Mo-ról, így csak két rúzst tudtam tőlük megszerezni.- ezek viszont kedvenceim lettek, bár a színük a netes rendelés alapján nem volt jól sejthető...
A 77 matte tender és a 67 matte confident árnyalatok vannak meg. Nagyon tartósak, könnyen újra felvihetők és szépen kopnak, nem szárítják az ajkakat - nálam ezek a fő szempontok.
Kellemes a textúrájuk, olyan bársonyos érzés az ajkakon (hasonló a pupa matt rúzsaihoz!).. Nem tudom, mit mondhatnék még, ajánlom őket mindnekinek! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 25.

via0408

2019. szeptember 30.

Vitán felül a kedvenc matt rúzsaim! Lényegében minden olyan szín megvan a kollekcióból, ami egy kicsit is tetszett. (jó, mondjuk a felét a készletkisöpréskor vettem). Szeretem, hogy nem szárÍtanak nagyon, és nem nehezítik el a számat, ugyanakkor eszméletlenül pigmentáltak és tartósak. Egy kis odafigyeléssel simán kibírják az egész napot, és többnyire nagyon elegánsan kopnak - jó, persze ez az ebédtől is függXD. A kedvencem a Matte Orchid (ez a tökéletes munkarúzsom, egész nap vibráló), a Matte Darling, Matte Dreamy és a Matte Fearless. Utóbbi a száraz ajkakon tud foltos lenni, de a szín simán kárpótol érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

nreka

2019. szeptember 9.

Két árnyalatban vettem meg: 43 Pretty Natural, 29 Teddy Bare. Nagyon kellemes krémes állaga van. Közepesen tartós, meglátszik a poháron viszont nagyon szépen kopik. Nekem egyáltalán nem szárítja az ajkaimat ami miatt még jobban szeretem. Amit tudni kell viszont, hogy megfogja az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

pattelin

2019. július 20.

A 74-es Matte Darling árnyalat van belőle. Nagyon szeretem! Általában csak hétköznapokra viselek rúzsok át, akkor is csak pár órára, nem kenem újra. Addig simán kitart, szépen kopik. Állaga picit szárít, de nem vészes. Az árnyalat is nagyon tetszik, amolyan rózsaszín-mályvás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 20.

SchmitzhoferFanni

2019. március 26.

Féláron vásároltam a matte beauty árnyalatot. Az én ajkainat egy kicsit szárítja, aláhidratálással ez kiküszöbölhető. Kényelmes viselni, nem ragad és szépen kopik. Azért azt be kell vallani hogy nem a legtartósabb rúzsok közé tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Pajzs

2019. február 20.

Annyira nem vagyok oda értük. Nem rossz, de nem is kiváló. Egész napos viselésre nekem túl macerás, sokat kéne újrakenni, igazítani, nem kopik szépen, a tartósságuk nem a legfőbb erényük.
A Fearless árnyalat színe szerintem igéző, de több réteg kell hozzá, ez nem akkora gond, viszont így könnyebben le is jön. Ezt csak korrektorral és púderrel hordom, semmi más sminket nem teszek hozzá az arcomra. Vagány.
Ezenkívül két színben van meg: Glam és Kiss (modern, lilás és bájos, piros). Az előbbi hagy maga után kivetnivalót fedés tekintetében, az utóbbi könnyen siklik, szépen beszínezi az ajkakat.
A rúzsok állaga keményebb, művi, vaníliás illatuk van. Mindenképp alájuk kell hidratálni (ez nálam egyébként is alap). Szájceruza opcionális, nem folytak ki a szám vonalán kívülre nélküle sem, bár a kopáson és a tartósságon javít a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Martika98

2019. január 31.

Ma érkezett meg a rendelésem, reggel 8-kor.
Azóta fennt van a Glam nevezetű lila árnyalat. Ettem ittam benne, és csak halványodott picit. Lassan dél van, ilyenkor már teljesen le szokott jönni a legtöbb Nyx rúzsom, illetve a Bourjois, a Pupa, és az összes többi "nagy nevű". Mondanom sem kell, nagyon örüllök ennek.
Egyáltalán nem zavaróan kopik, pedig egy viszonylag erős és sötét szín. Már most imádom!
A csomagolása gyönyörű, igazi csajos rúzsocska. Érzem, hogy fog még 1-2 landolni a kosaramban, egyedül az a bajom, hogy a tipikus alapszínek vannak belőle, semmi érdekes, különleges. Szerintem ezért szeretik olyan sokan a Nyx termékeket,mert ott hatalmas a választék.
Egyelőre 5*, ma kipróbálom a folyékony matt társát is.
Alig várom. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Ma érkezett meg a rendelésem, reggel 8-kor.
Egyelőre 5*, ma kipróbálom a folyékony matt társát is.
Alig várom. :D

snezi

2019. január 3.

A matte beauty árnyalat tulajdonosa vagyok.
Ez egy gyönyörű terrakotta/tégla féle szín, mennyei illattal. Egyébként szerintem nagyon jól mutat pirosítóként is - természetesen nem túl erősen - felvíve. Igazán szép, természetes, és aranyos hatást lehet vele elérni. (Én azzal a "technikával" próbáltam, hogy nem konkrétan az cheek bonera vittem fel, hanem inkább kb. az almácskáktól egészen az orrnyergen át. Ez elég divatos mostanában a fiatalabb beauty guruk körében, de teljesen megértem, mert nagyon bájos! :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

A matte beauty árnyalat tulajdonosa vagyok.

Brami

2018. október 12.

Kb 2 éve ajándékba kaptam ezt a terméket a rendelésem mellé. Erős pink árnyalatot kaptam, amit nem túl gyakran használok, de egykét eseményre (inkább bulikra) használtam már. Összességében meg vagyok vele elégedve, viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

jilona1983

2018. január 1.

Három árnyalatban rendeltem meg. Két matt és egy fényes. Az egyiknél befürödtem a színválasztással, mert nem könnyű kipróbálás nélkül választani. Egyébként az állaguk nagyon jó, krémes, könnyen felvihető, mégsem kenődik. Ráadásul még a mattok sem szárítanak, ami nálam igen nagy szó. Szóval azt hiszem, hogy kipróbálom majd a folyékony rúzsukat is :) Ja! Hihetetlen finom az illatuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.