Milani

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2016. augusztus 17.

"Easybrow Tinted Fiber gél hozzátapad a szemöldöködhöz és a bőrödhöz, ezáltal egy vastagabb, teljesebb szemöldököt hozva létre, amely ugyanolyan természetes, mintha a sajátod lenne. Nincsenek többé ritka foltok vagy vékony ívek, sem durva ceruza vonalak vagy elmosódott foltok, csak a szemöldököd, de sokkal jobb formában!"

5 árnyalatban kapható

eniko04

2016. augusztus 18.

Egyszerű használni, a bőrt kevésbé festi be mint a többi szemöldökre való termék, inkább a szőrszálakat színezi, természetes hatású. Nem maszatolódik, a kezemmel se tudtam véletlenül letörölni, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

PVP 0 0

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.