Milani

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Dorici, az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2018. december 3.

Ez a kompakt 12 teljesen matt árnyalatot tartalmaz, mely maximális színhatást eredményez.

JReka

2019. november 20.

A tökéletes mindennapos paletta. Csak matt színek találhatóak benne, ezért is vettem meg, ennek ellenére 1 db fényes színt el tudnék benne képzelni, hogy ne kelljen másik palettához nyúlni. Csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg vetekszik a high end palettákkal, pigmentált, könnyen eldolgozható, tartós, nem potyog. Piszokság, hogy itthon 30 euró körül lehet csak beszerezni. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

ngsrr

2019. szeptember 20.

Oh jesszus, eletem palettaja. Annyira jo, hogy 2 ugyanolyat is vettem, nehogy kivonjak vagy valami. Van osszehasonlitasi alapom, hogy fair legyen maradjunk a 10E ft alatti/körüli palettaknal: Morphe, Pixi, Nyx, Smashbox, Bhcosmetics, Zoeva, ezeket hasznaltam mar ebben az arkategoriaban, es a Milani mindet csunyan odaverte! Regota keresek egy basic teljesen matt palettat, amiben nincs 40 szin es kis helyen is elfer, meg nincs benne 10 fele feher arnyalat (nem is ertem minek?). Eloszor probalkoztam cool tone szinekkel, de nem alltak jol, szurkesek-karikasak voltak a szemeim. Aztan jott ez a paletta. Ha 3 oszlopra bontjuk: 1 neutral oszlop, 1 lilas oszlop es 1 warmtone oszlop. Itt jegyeznem meg, hogy amennyire viszakoztam a lilas-mauve szinektol, ha a kozepso oszlopot felviszem (nincs hofehef borom, kb sand-beige arnyalat) a lilas szineket valahogy s bortonusom kiuti, es egy kellemes cool tone nude hatast kapok, anelkul hogy szurke karikas szemeim lennenek. Annyira szuper! A masik dolog amit imadok benne, hogy nagyon durvan pigmentalt es kremes, sbszolut nem porzik vagy pereg, szo szerint mintha “kennem”, es nagyon szepen el lehet dolgozni (blend) anelkul, hogy foltos lenne, vagy a szinek ugy osszekeverednenek hogy 1 szin lesz a vegeredmeny az egesz szemhejon. Talan ez az elso paletta tovabba eletemben, aminek minden egyes szinet hasznalom, nem az van, hogy a 40 szinbol hasznalok 6-ot, a tobbi erintetlen. Egyetlen hatranya hogy draga, de csak idehaza, Amerikaban (merthogy amerikai marka) kb 5000 ft, idehaza 8000. A Soft&sultry valtozatot is probaltam, nem rossz, de abbol csak 3-4 szint hasznaltam, nekem ez az igazi. A szinek nem “tul szaturaltak”, neutral palettaknal sokszor van olyan hogy “tul piros, tul narancssarga, tul barack”, egyszeruen tokeletes. Siman hasonlitom egy ABH palettaval, minosegre, de ha elcserelhetnem ra, vagy egy Hudara, nem tennem, mert igy ahogy van tokeletes! 6 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Emolliensek: Cetearyl Isononanoate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Poloxamer 338, Poloxamer 338
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Sorbic Acid
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet, Carmine / CI 75470, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.