Best of Beauty 2019

Milani

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: nnneee, Módosítva: 2015. november 27.

Kiszerelés:   2,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ez a szuper-innovatív hibrid – rúzs, szájfény és ajakszínező keveréke egy könnyen kezelhető, kitekerhető tollban – ami abszolút nem szárít. Közepes fedést biztosít.

Amiel

2017. május 15.

02 Cabaret Blend árnyalat van meg, akciósan rendeltem. Trükkös a csomagolás, de nekem bejön ez a tekergetős dolog. Óvatosan kell bánni vele, mert tényleg van egy kis fáziskésés a tekerés meg aközött, amikor megjelenik az anyag, de egyébként szuper. Nagyon intenzív színe van, jól fed, szépen lehet dolgozni az ecsettel. Mindig megkérdezik tőlem mi ez a termék :)
Én is remélem, hogy nem szűnik meg, mert ezt biztos újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Én is remélem, hogy nem szűnik meg, mert ezt biztos újravenném.

Mardebra

2017. február 12.

Akciósan jutottam hozzá két pirosas árnyalathoz és azt kell hogy mondjam mindegyik szuperült teljesít. Kicsit féltem, hogy más lesz a színe a valóságban mint a képeken és nem lesz jó, de szerencsére nem nyúltam mellé. Eleinte próbálkoztam ezzel a csavarós ecsetes megoldással, de tényleg sok jön ki belőle egyszerre, ezért én mindig egy külön kis ecsettel viszem fel a számra és így sokkal szebb is a végeredmény. Az evés ivást lazán bírja. Egyik nap csak a szememet mostam le este a számat pedig elfelejtettem. Másnap reggel még mindig ott virított a számon pont úgy ahogy előtte nap felkentem. Szupertartós, kellemes a viselete, nagyon szívesen vennék belőle több árnyalatot is! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

nagyorsolya78

2017. február 5.

Nem szájfény, inkább rúzs a fedése miatt, nagyon sokáig fennmarad fixálás nélkül is, illetve amikor lekopott, a szín az ajkakon marad. Nem szárít. A csomagolása kissé trükkös. Tekertem, semmi nem jön, tekertem, semmi, tekertem, kijön 2 centi kukac, amit alig tudtam megmenteni. Szóval óvgatosan a tekeréssel. :)
Remélem, nem azért volt akciós, mert kifutó termék...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Remélem, nem azért volt akciós, mert kifutó termék...

Zkyra

2017. január 14.

Klassz kis rúzs, nem folyik el és meglepően sokáig fenn marad. Nekem a lemonade pink árnyalat van meg, ami elég intezív, de nekem nagyon tetszik. Praktikus kis ecsettel van ellátva, így könnyű felvinni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Shinejuci

2017. január 5.

A szín erősebb mint aminek gondoltam,de ettől még nagyon szép. Szájfényhez képest tartós. Kicsit sem szárít,viszont ragacsos érzete van egészen addig míg le nem kopik. Hétköznapra szuper átmenet egy rúzs es egy szájfén között

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

szfruzsi

2017. január 3.

ahogyan a matt lip creameknél itt is az a helyzet, hogy sokkal sötétebb a szín, mint amilyennek a honlapon meg a neten fellelhető swatchokon tűnt. Raspberry Tart árnyalatban van meg, ami inkább sötét lilának tűnik az én ajkaimon, így télen tetszik, de sajnos nyáron nem ez lesz az én színem. Tartóssága szájfényhez képest meglepően jó, egy idő után a fénye eltűnik, de a szín akkor is nagyon szépen megmarad az ajkaimon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Dorisz1990

2016. július 25.

Jó a kiszerelèse az ecsetes végével könnyen használható és praktikus kis doboza van elég tartós . 08 creamy cafè van meg nekem ez egy kellemes barnas bézses árnyalat , ha elfogy biztos újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

denisawry

2016. január 5.

Imádom! Hihetetlenül tartós, nem szárítja ki a szám, most rendelek új színt belőle. Megfizethető, könnyű beszerezni, jók az összetevői.... Némi színeltérés nyilván van a weboldalhoz viszonyítva, de belefér. A csomagolás praktikus, bár nem tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Tridecyl Trimellitate, Coconut Alkanes, Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Castor Oil, Trimethylsiloxysilicate, Hydrogenated Palm Glycerides, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cholesteryl Hydroxystearate, C18-36 Acid Triglyceride, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Coco-Caprylate / Caprate
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Palm Glycerides, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Benzophenone-3, Titanium Dioxide
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone, Polysilicone-11, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 27 / CI 45410, Red 28 / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Red 33 Lake / CI 17200, FD&C Red 40 Aluminum Lake, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090, Iron Oxides
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!