Best of Beauty 2019

Milk_Shake

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Budagyöngye, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.vannai, Módosítva: 2014. május 15.

Lelőhely:   Budagyöngye, online
Kategória:   Samponok

• Tej proteinek melyek erőteljes integratív és kondicionáló hatást fejtenek ki haj szerkezetén, elsősorban a haj kéreg (cortex) belsőbb részeiben.
  • Hidrolizált búzamag proteinek a szerkezetet javítják és kondicionálják.
  • E vitamin: antioxidáns és védi a hajat a sérülésektől.
  • Gubancmentesítő szilikon összetevő, biztosítja a kiváló fésülhetőséget és magas fényt.
  • Kondicionáló és hidratáló összetevők, nyugtatják és kondicionálják a fejbőrt és a hajat.
  • Integrity 41Ÿ, antioxidáns szabadalmazott hatóanyag együttes garantálja a jobb és tartósabb védelmet a környezeti tényezőktől, valamint megvédi a hajat a szabad gyökök kialakulásoktól.

sminkesmas

2014. július 15.

Véletlenül vettem meg, a festett hajszínt valóban kitűnően őrzi, viszont nem voltam elégedett azzal, hogy rengeteg mennyiséget kellett használnom az első mosási körben, mert egyszerűen semekkora mennyiség nem habzott fel, így csak locsoltam-locsoltam.
Nem azt mondom, hogy szeretem ha túlságosan habzik valami, de ezzel kellemetlen volt az első kör, mert nem terül el a hajon.
A második mosás már oké volt, de emiatt nem volt gazdaságos, így nem lett a kedvencem.
A szín tartósítása miatt viszont tényleg jó.

A sampon áttetsző, sárgás folyékony.
A balzsamot is használtam hozzá, azzal semmi gond, az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

A szín tartósítása miatt viszont tényleg jó.

A sampon áttetsző, sárgás folyékony.
A balzsamot is használtam hozzá, azzal semmi gond, az 5 csillag.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.