Milk_Shake

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Budagyöngye, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrs.criss, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   Budagyöngye, online
Kategória:   Samponok

SLS és parabén-mentes sampon, mely gyengéden tisztítja a természetes és száraz hajat gyakori, akár mindennapos hajmosásra is alkalmazható. Tejfehérjékkel és az almadzsússzal egyensúlyban tartja a haj természetes nedvességtartalmát.

Kiszerelés: 300 ml

Scara

2019. február 14.

Ez az első sampon, amivel teljesen elégedett vagyok. Sok sampon van itthon és azokat váltogatom, mert az egyik dúsít, a másik kitolja a hajmosások közti időt, a harmadik inkább táplál stb...de eddig ez az egyetlen, ami egyszerre felel meg minden kritériumnak:
Megfelelően tisztít, hidratálja a hajam, fényes tőle a hajam, dús hatást és tartást ad, nem okoz irritációt, visszafogott kellemes illata van és ami egyedüllálló tulajdonsága: még a második nap is frissen mosott haj érzetét adja! Ezt eddig még nem tapasztaltam egyik samponnál sem. Másnapra a hajam mindig veszít rugalmasságából, tartásából, szárazabb lesz a hossza, de ezzel a samponnal még másnap is olyan mintha frissen lenne mosva, formázva. Hihetetlen. :)
A hozzátartozó leave-in kondícionálóval használom.

Upd.: Pár használat után visszatértem a KM termékekhez. A sampon&balzsam eladó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

A hozzátartozó leave-in kondícionálóval használom.

Upd.: Pár használat után visszatértem a KM termékekhez. A sampon&balzsam eladó.

nikisun

2016. június 18.

Valóban sokkal drágább, mint az átlag sampon, de teljes mértékben megéri. Ezelőtt az összes hajmosás után összetapadt egy csomó a hajam és olyan érzés volt, mintha lenne egy réteg a hajamon, de mióta ezt használom elmúlt. A hajam sokkal dúsabb, puhább és egészségesebb. Mivel csak vállig ér, így nekem nagyon kevés (fél diónyi) elég egy mosáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 18.

mrs.criss

2014. május 5.

Fodrászom ajánlotta, és adott mintát is. nagyon bevált nekem, megvettem a teljes kiszerelést is, a szörnyen gyorsan zsírososó hajam használatával kap még 1-1,5 napot. kevésnek tűnik, de sajnos én már ennyinek is örülök.emellett nem szárít!!! ami nagy szó, mert a zsírosodást gátló samponok nagy része teljesen leszárítja az egész hajat, de mivel nekem a vége elég száraz és töredezett, ez nem jön túl jól...meg vagyok vele elégedve, de elég magas áron adják (ha jól emlékszem 300 ml vmi 2900 ft) ezért a 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL