Milton-Lloyd Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Felfrissítő szárazsampon spray

Felfrissíti a frizurát és matt bevonatot ad két hajmosás között, minden hajtípusra (különösen a zsírosodásra hajlamosra!). A frizura matt fényű és dúsabb lesz.

Kiszerelés: 150 ml

timity

2013. október 18.

Auchan áruházban vásároltam, mindössze 700Ft volt. Néha kell csak, ezért nem akartam egyből a legdrágábbat a kosaramba tenni. Tetszik hogy nem úgy kell öntögetni, hanem csak fújni. Én nem vettem észre hogy ahová sprayztem ott fehér lenne, ez külön plusz pont. Persze ettől függetlenül belefésültem a hajamba! Egyébként tényleg a hajmosás utáni látszatot nyújtja, csak nem szállnak a fürtjeim minden irányba! :) Talán egy kicsit gyorsan fogy 1-1 fújásnál, de nagyon tetszik ennyi pénzért. Ha dupla ennyibe kerülne, akkor sem várnék más látszatot/végeredményt! Én csak ajánlani tudom. Jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Hidratálók: Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.