Milva

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tniki, Módosítva: 2019. május 21.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A Milva csalánsampon, nagy mennyiségben tartalmaz természetes vadcsalán kivonatot, mely kivételesen gazdag aminosavakban, vitaminokban, ásványi anyagokban és mikroelemekben. Aktívan hat a fejbőrre és a hajszálakra, megszünteti a gyulladást, viszketést, túlzott zsírosodást, és megakadályozza a korpásodást. Csalán tartalmú készítmények rendszeres használata szabályozza a faggyúmirigyek működését, visszaadja a haj vitalitását, erősíti a haj szerkezetét és csökkenti a hajvégek töredezését.

agi.greendaygirl

2020. december 22.

termékmintát kaptam belőle, és egy mosás után meggyőzött, többféle milva samponnal együtt őt is megrendeltem. Egyrészt, hogy ne csak kinintartalmút használjak (mivel nem csak heti 2x mosok hajat, így ajánlották, hogy ne csak kininest használjak).

Emlékeztem hogy egyszer nagyon régen véletlenül vettem egy csalános sampont és az után a fodrász is dicsérte, hogy milyeyn jó állagú lett a hajam.

Ez is közrejátszott, hogy lelkesen rendeltem meg. Szereti a hajam, jól tisztít, nem nehezít el, kicsit fényesebb és hidratáltabb is lesz a hajam tőle, szerintem fogok még venni, ha elfogy. Semmi extra, de amit csinálnia kell, azt tökéletesen csinálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

kea

2020. szeptember 22.

Időnként váltogatom a samponokat - de már csak a Milva családon belül - a Kinin Fortét már csak elvétve, de a Kinin-ginzeng kombinációt, a csalánt, a koffeint, a csipkebogyót és a fehér agyagot folyamatosan, szinte mindig midegyik van otthon. Csak most vettem észre, hogy az eddigi hétfő-szerda-pénteki hajmosásból már elég csak a hétfő-péntek, teljesen vállalható az hajam még pénteken is. Csak azért öt csillag, mert nincs több 💙

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 22.

tniki

2019. május 23.

Édesanyámnak mindig is könnyen zsírosodó, vékony szálú hajat volt. Rengeteg készítményt kipróbáltunk, de szinte másnapra már szörnyű állapotban volt a haja. 2018 decemberében rátaláltam a milva samponokra, akkor rendeltem először számára csalán sampont.
Az első hajmosást követően kicsit rémültek voltunk, hisz úgy tűnt, mintha kiszárította volna a haját a készítmény, kifésülni is elég nehezen lehetett. Mint kiderült, ez egy természetes jelenség, hisz eddig nem natúr termékeket használt a hajápoláshoz, és ez csak egy folyamat, míg a sampon lebontja a szilikonréteget. A következő hajmosáskor már valóban sokkal jobb volt a helyzet, minimálisan érződött a haja sprődnek. Nem fogyott el az első tubus sampon, mikor azt vettük észre, hogy nem kell már másnap hajat mosnia, hanem elég 2-3 naponta.
Azóta eltelt majdnem fél év, továbbra is Milva készítményeket használ:
A frizurája kibír akár 5 napot is, illetve szemmel láthatóan javult a haja szerkezete. A hajszálak erősebbek, megjelentek a babahajak is. Számára egyértelműen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Azóta eltelt majdnem fél év, továbbra is Milva készítményeket használ:

Hidratálók: Propylene Glycol