Miss Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2013. december 2.

Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok

Fényes, 100 színű szemhéjpúder paletta

Kiszerelés:  68 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

agica0723

2013. december 7.

Ajándékba kaptam. Magamtól nem vettem volna meg. Nekem túl sok élénk szín van benne, amit nem tudok kihasználni. Nagyon pigmentáltak a színek és szép fényesek. A visszafogottabb színeket nagyon szeretem benne. Hátránya, hogy nagyon porolnak, valamint, hogy a paletta kinyitásakor megcsap a szaga... Szó szerint szaga. Olyan mint valami nagyon ócska locsoló kölni :/
Én nem nevezném 100 színűnek, ugyanis 1 szín többször is benne van.
Érzékeny szeműeknek én nem ajánlanám, mert volt olyan szín amit felvitel után mostam is le,mert csípett :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

Én nem nevezném 100 színűnek, ugyanis 1 szín többször is benne van.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0