Miss Sixty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 7 500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: anitaanett, Módosítva: 2015. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 7 500 Ft

Illatcsalád: orientális-virágos

Illajegyei: csillagánizs,lótusz virág,vanília,szantálfa,orientális jegyek

Ár: 7 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

littlechicken

2016. december 22.

Körülbelül 14 éves lehettem, amikor bátyám meglepett vele karácsonykor. Tudta, hogy nagyon oda voltam érte, így megkaptam tőle. Nemrégiben a régi szekrényem lecserélésekor előkerült az üvege. Mai napig intenzíven érződik az illata. Kellemes emlékek idéződtek fel bennem, mai napig szívesen használnám. Sajnálom, hogy már nem beszerezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Elllla

2016. szeptember 27.

Karácsonyi ajándék még évekkel ez előttről. Imádom az illatát, de csak különleges alkalmakkor használom, így még mindig van belőle. Tartós, sokáig érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

anitaanett

2015. január 23.

Tegnap rendrakás közben találtam meg. :) A doboza és az üvege még most is meg van és olyan mintha új lenne, egyedül a kupakja veszett el. Nem is emlékszem már, hogy melyik évben kaptam karácsonyra nővéremtől, nem most volt, az egyszer biztos. Magamtól nem biztos, hogy megvettem volna, annyira nem éreztem magaménak az illatát, de nagyon örültem neki és csak ritkán használtam, hogy sokáig elég legyen. Még most is érezni picit az illatát, sok szép emlék fűz hozzá, ezután se válok meg tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

AkInImOd

2015. január 3.

Életem második parfümje volt, az utolsó kis fiolát el is tettem emlékbe. Marcipános illata volt, nem tolakodó, de az rajta is maradt a bőrön egész nap, éppen hogy halványodott. A Natur spraye a mai napig megvan, kincsként őrzöm (annak idején nálunk a dm-ben mondta a securitys [aki imádta a parfümöket, rettenetesen jó orra volt az ilyesmihez], hogy elfogyott és bevonták a forgalomból, így ha kell, a sprayt még kapjam le a polcról). Különleges alkalmakkor fújom magamra, de az év bármely időszakában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

bubkata

2014. október 31.

Sziasztok! Valaki tudja esetleg hol lehet még kapni ezt a parfümöt? Miskolcon sehol nem tudok venni, pedig a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

Tiarababy

2014. január 7.

El is felejtettem, h létezik! :) Nagyon szerettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

El is felejtettem, h létezik! :) Nagyon szerettem!

csevelin96

2013. október 23.

Egyik kedvenc parfümöm a Rock muse mellett:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Egyik kedvenc parfümöm a Rock muse mellett:)

narancsfavirág

2013. október 1.

Nagyon finom "boszorkányos" illat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Nagyon finom "boszorkányos" illat :)

Katalin8612

2013. július 9.

Imádtam és mai napig imádom, most is használom, de már nem napi szinten. Nagyon különeges és tartós illat. Most is van egy bontatlan a parfümből, ha valakit érdekel átadom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

scisneros

2013. június 3.

Nagyon szerettem anno :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 3.

Nagyon szerettem anno :-)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol