Miss Sporty

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Egy perc alatt száradó körömlakk.

Ár: 400 Ft./db. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Fairy0124

2019. augusztus 26.

Szeretem ezeket a lakkokat, mert gyorsan száradnak, nagyon jó az ecset hozzá és az állaga is szuper, így szépen lehet festeni vele a körmöt, pillanatok alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

iKati

2019. május 21.

Világos kék színben van meg
A színe nagyon szép !
Több rétegben kell felvinni. Nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Világos kék színben van meg
A színe nagyon szép !
Több rétegben kell felvinni. Nem rossz

Vicuska918

2019. május 3.

Nekem sajnos nem vált be. 3 rétegben fed tökéletesen... Igaz, hogy quick dry, de ez akkor is sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

eilthyr

2019. február 7.

160-as világoskéket (hideg, türkizes) vettem belőle. a szín nagyon tetszik, de baromi lassan szárad meg - és ha "majdnem kész", az sem biztos, sajnos előfordulhat, hogy akkor még mindig képlékeny és "benyomódik". mintha ragacsos lenne. de ami szimpatikus benne, az a hozzá járó ecset: elég két ügyes mozdulat/köröm és máris befedi a körmöm, gyorsan tudok vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Jucuus

2018. november 27.

Nem éri meg sajnos, szépek a színek, de 3 réteg lakk kell, hogy elfogadhatónak mondjam. Aránylag gyorsan szárad, de mivel több réteg kell belőle, persze hogy van amibe belenyúltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

IzabellaTaylor

2018. szeptember 26.

2 rétegben szépen fed, és 2-3 napot is kibír a körmeimen, a színválasztékával sincs probléma :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

HNReni

2018. augusztus 21.

Egy világos rózsaszín csillámos van meg belőle. Két rétegben is átlátszik így fedőlakként használom más hasonló színek fölé. Gyorsan szárad, tartóssága közepes. Egynek nem rossz, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Lina14

2018. augusztus 20.

nekem a 175-ös babakék van meg, az ecsete duci és vastag, amit imádok, jól terül, 1 vastag rétegben fed és még nyomdázni is tudok vele! gyorsan és fényesre szárad, szóval nekem nagyon bejött :)
update: megvettema 303 sötétpink és 150 menta árnyalatokat és imádom ezeket is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

update: megvettema 303 sötétpink és 150 menta árnyalatokat és imádom ezeket is!

cukicsajszi

2018. augusztus 19.

Majdnem tökéletes. Csak nagyon hamar besűrűsödik. Amúgy jó az ecsete, szépen fed és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Vicus

2018. augusztus 7.

Tényleg gyorsan szárad, emiatt hamar be is sűrűsödik, akkor pedig elég kezelhetetlenné válik az állaga. 1 rétegben nem fed eléggé, így mindig kettőt használok + fedőlakk, így egész tartós ez a kombó. Én nem ennyiért vettem, mint ami írva van, hanem akciósan valami 350 Ft körül volt, ennyiért bőven megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, Iron Oxides, Ferric Ferrocyanide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.