Miss Sporty

Ár:   595 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Homok hatású körömlakk

CeklaReka

2018. június 15.

Nagyon szép, gyorsan szárad és igazán tartós. Mi kell még?! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Nagyon szép, gyorsan szárad és igazán tartós. Mi kell még?! :)

abicicaaa

2018. június 2.

A szurkefekete van meg, szeretek ala fekete lakkot tenni, igy feketebbnek jon at. Nekem 5 napig siman birja, fedolakk alaplakk nelkul.
Egyetlen baja, hogy egy remalom lemosni, kuzdeni kell vele, de gondolom mas markak homoklakkjai is hasonlok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

destiel

2017. augusztus 18.

Eszméletlen, hogy milyen gyorsan szárad meg! Én egy fekete színűt vettem, és ezt a színt ajánlatos két rétegben felkenni, hogy szép végeredményt kaphassunk. 1 rétegben szürkés, vizes állagú. Homokos textúrája miatt könnyen ki lehet javítani a hibákat. Szépen csillog, de mégis mattos a felszíne, tapintásán érezhető a homokos hatás. Nagyon tartós, lemosáskor számítsatok arra, hogy kissé nehezebb lesz a szemcsék miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

majoreszternora90

2017. április 17.

Megdicsértem egy ismerős kezén, erre kaptam tőle ajándékba egy narancsvöröset. Hát, ami az ő karcsú ujjain cuki és viccesen vidám, az rajtam olyan, mintha valami vén prosti lennék. Eleve nem állnak túl jól a meleg, narancsos, korallos színek, de így, csillogva még borzasztóbb volt. Szerencsére még nem száradt meg teljesen, így alufólia nélkül is le tudtam szedni, csak az arany csillámokból maradt a bőrömön. Adok 3 pontot, mert lehet, hogy tartós lett volna, ha fent hagyom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 17.

chililamp

2017. március 22.

Aktuális kedvencem! Én körülbelül 700 forintért vettem meg a fekete árnyalatot a DM-ben, kicsit féltem tőle, hogy vajon hogy fog száradni, és nem lesz-e "diszkógömb" kinézete (nem lett)... Extra gyorsan szárad, két rétegben kicsit sötétebb, (számomra) szebb eredményt hoz, de dobtam egy hátast, hogy egy rétegben is milyen klasszul fed.
Rákentem egy fedőlakkot, amivel alapból mindig bajlódni szoktam, mert nehezen szárad (türelmetlen vagyok), de még az is gyorsan megkötött rajta, szóval jár az 5 csillag, alig várom, hogy több színben is beszerezzem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Hopi

2017. február 19.

A fekete szín van meg.
Egy réteg is elég lenne, de kettő az igazi.
Nem olvastam utána, hogy ilyen finise lesz, ezért meglepődtem a (nagyon gyors!) Száradás után, hogy matt-szerű rücskös kinézete van. Hiába tettem rá fedolakkot, azt szinte magába szívta és kitartott a beígért finish mellett.
Körömlakkhoz képest meglepően tartós, különleges kinézetű és jó érzés fogdosni, mert érdekes tapintású.
Plusz előny, hogy mivel ilyen érdekes a felülete, ha száradás közben belenyúlunk, nem megy tönkre.
Az ara pedig mesés.
Jár az 5*

Ja igen, a leszedése nem a legegyszerűbb, de nem is olyan nehéz, mint az extra csillamos-flitteres lakkokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

A fekete szín van meg.
Egy réteg is elég lenne, de kettő az igazi.
Az ara pedig mesés.
Jár az 5*

Larael

2017. január 4.

A fekete lakk van meg nekem és nálam is befutó :) Én kifejezetten egy rétegben szoktam felkenni, a hétköznapokra jobb a lágy szürke árnyalat, mint a fekete. Egy rétegben is egységesen fed, csak a színe halványabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Vivi92

2016. november 26.

A fekete van meg. Egy rétegben inkább világos szürke. Én kettőben kentem fel, így már tényleg feketés. Nagyon jó a száradási ideje és nem kopik egyből. Érdes a felszíne, vicces. A leszedésről nincs tapasztalatom, még fent van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

kismacska00

2016. november 17.

Nekem is a smirglipapíros szín van meg, amit imádok. Mármint a színt. A csillámos mivolta miatt vásároltam meg ezt a szép, sötét változatot, gondoltam így lehet a legegyszerűbben tartós, sötét körmöm. Gondoltam, a csilllám garancia erre, de nem. 2 nap után kopik, 3 nap után már számomra a durván igénytelen határvonalat súrolja. Hármast kap, mert a 2 nap is valami :) és mert a színe egyedi, nagyon tetszik, és könnyű vele lakkozni, hamar meg is szárad és képtelenség elrontani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Sophie0727

2016. szeptember 12.

Nekem csak a fekete van meg, de nagyon szeretem. Bár eleinte viccelődtem vele, hogy egy kisebb darab követ bekenek vele és smirglinek az tökéletes lesz. Na, de hogy témánál maradjak. Tudom, hogy ez nem a termék hibája, de a leszedés nagyon nehézkes, érdemes a netes tippeket megnézni hozzá. A hatás nekem nagyon tetszett, matt szürke mellé kentem a gyűrűs ujjamra. Ha sokáig bírta a körmömön elkezdtek lekopni a szemcsék, ez kicsit zavart, mert úgy már egyszerűen igénytelennek tűnt a dolog. De nyilván ezt is lehetett gyorsan orvosolni. Jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Aluminum Powder / CI 77000, CI 60725

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Szintetikus színező anyag. (Lila)