Miss Sporty

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: patrisha, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Könnyű fedés egy sötétebb és egy világosabb highlighteres árnyalattal egy palettán belül.

2 árnyalatban kapható

nykol

2020. február 21.

teljesen nars orgasm dupe. ennek hogy van csak egy darab értékelése? ez a termék egyszerűen csodálatos. egyben is, de külön-külön használva is. ráadásul a highlighter része nagyon jó dewy hatású, és hajaz a catrice caviar highlighterére. ennyi pénzért ajándék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Sheila

2019. február 5.

Meglepően jó. Nekem a Peachy árnyalat van meg, a pirosító szép, szaténos (nem teljesen matt de nem is fényes) barackos szín, ami szerintem mindenkinek jól áll. Nem porzik, megfelelően pigmentált, de nem túlzottan, ezért nem lesz bohócos. Nem tudok belekötni, szép üde arcszínt ad.
A highlighter része is OK, nekem kicsit szolid, de amúgy szép, hétköznapra visszafogott halvány arany fényű.
Összességében nem egy must have, de jól használható, ár-érték arányban jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 5.