Miss Sporty

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fehérítő formulája megakadályozza a körmök elszíneződését. Széles ecset a könnyebb felvitelért.

nori145

2019. május 28.

Az ecsete szuper! Nagyon könnyen lehet festeni,és gyorsan megszárad és szépen fed. Tartóssága nem a legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Putnokibrigi

2019. március 25.

Sziasztok!

Évek óta használom a terméket. A lábujjamon nagyon tartós, akár két hétig is gyönyörűen fent van. A kezemen sajnos mosogatás/ takarítás mellett naponta, kétnaponta lakkozok újra. De nagyon szeretem, egyszerűen, 5 perc alatt fent van a szuper ecseteknek köszönhetően és nagyon gyorsan szárad. Rossmanban szoktam venni, a dmben megszűnt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Sziasztok!

Tundeagnes

2018. május 3.

Én éppen ma láttam Tescoban, gondolom a többi áruházukban is kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Én éppen ma láttam Tescoban, gondolom a többi áruházukban is kapható.

PetraRéka

2018. március 4.

A LAKK! :)
Tökéletes fedés,természetes hatás,olcsó,gyorsan szárad,és nem,nem csíkos...(?)
Kár,hogy a dm-ben megszűnt.
Imádni való 5+
Ó és nem mellesleg: tartós!
Nem tudjátok:megszüntették?Hol lehet jelenleg kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

A LAKK! :)
Tökéletes fedés,természetes hatás,olcsó,gyorsan szárad,és nem,nem csíkos...(?)
Kár,hogy a dm-ben megszűnt.
Imádni való 5+
Ó és nem mellesleg: tartós!
Nem tudjátok:megszüntették?Hol lehet jelenleg kapni?

Nokedlee

2017. június 17.

Nekem nagy kedvenc. Nem csíkos, viszonylag gyorsan szárad, nagyon szép természetes színt ad. Sajnos már nagyon rég nem láttam sehol.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

Ada992

2017. június 13.

Egyszerűen imádom! Sokszor megvettem már és még meg is fogom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Egyszerűen imádom! Sokszor megvettem már és még meg is fogom. :)

Kingucii

2016. július 20.

Nem jött be, csíkozott, hamar beszáradt, ment a szemetesbe.(a fehér)
Viszont a 12-es talán. ?! Ilyen világos rózsaszín elég szép finisht ad. Nehezebben szárad meg, de nem csíkoz.
Úgyhogy a rózsaszínre adok 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Nem jött be, csíkozott, hamar beszáradt, ment a szemetesbe.(a fehér)
Úgyhogy a rózsaszínre adok 4*-ot.

Niki03

2016. június 3.

Nem, nem, nem. Csíkos, 1 rétegben semmi, alig akar megszáradni, alig pár használat után teljesen besűrűsödött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

kitti9797

2016. április 5.

Nekem abszolút nem vált be! Francia manikűrhöz vettem meg a fehér színt, de kb 5x kellett kilakkoznom a körmöm végét ahhoz, ne legyen átlátszó, és lehessen látni a fehér színt. Borzasztó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

Lunuska

2016. január 20.

Én teljesen meg vagyok elégedve ezzel a kis halvány rózsaszín francia manikűr alappal (a 060-as árnyalatot vettem meg), különösen ha az ár-érték arányokat nézzük. Könnyű felvinni, nekem nem is lesz csíkos, bár két rétegben kenem, és nagyon tartós, fedés nélkül még mindig semmi baja, pedig egy hete kentem fel és házimunkát is végzek. Én igazából nem kenek fehéret rá, mert rövidek a körmeim és mert szeretem ha púderesen beleolvadnak a környezetbe :D De nekem ez a kis lakk tökéletes, remélem, van belőle púderesebb szín is, mert akkor biztos megveszem (a DM-ben nem találtam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.