Best of Beauty 2019

Miss Sporty

Ár:   914 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna, az összetevőket feltöltötte: x1342x, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Speciális hajlított keféje göndör és dús pillákat varázsol.

mbettina

2019. május 13.

Nekem nem jött be, rövid szempilláimnak nem adott elég volumot. Valahogy elhasználtam, de újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Zs0zs

2019. május 8.

Alapból hosszú szempilláim vannak, egy picit hosszít is rajta, egy kis színt ad. Ahogy fogy ki a tubus, elkezd sűrűsödni, nehezebben használható a vége felé. Egyébként a kefe része szerintem az egyik legjobb. Ennyi pénzért teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Pumpkinpie

2019. április 27.

Eleinte jónak bizonyult, de az idő múlásával egyre rosszabb.Egyre több festéket vesz fel a kefe, csomosít, kis "duci" pillákat csinál nekem. Peregni is pereg kicsit. Gondolom ahogy kezd sűrűsödni a festék, meg összállni a tubusban. Kár érte, pedig jónak indult 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Lovemyhair

2019. február 10.

Teljesen átlagos, ajándékba kaptam. Nem ad hűha hatást, alig látható a pillákon. Annak ellenére, hogy azt írja extra fekete, közel sem áll hozzá. Mondjuk ennyi pénzért nincs is mit többet várni tőle. Plusz pont neki, hogy nem ragasztja össze a pillákat és több rétegben is használható. Úgy gondolom, hogy nagyon hamar ki fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Bevi27

2018. november 4.

Egészem véletlen találtam rá, csak találomra lekaptam a polcról mondván, hogy kell egy új és nem volt épp kedvem válogatni. Nagyon kellemes meglepetést okozott, nekem nem csomósodik, nem pereg le estére, a színe is nagyon jó valamint én ezzel a fajta kefével tudok jól dolgozni, már másodjára vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Fruzsinkaaa

2018. november 1.

Röviden tömören: olcsó és jó. Ilyen olcsón nem hittem volna, hogy találok valaha használható spirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Fairy0124

2018. október 13.

Egész jó kis szempillaspirál. Kellően kiemeli a szemeket, szép fekete. Azért kap négy csillagot, mert az Avonnál megtaláltam a tökéleteset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

tevepup

2018. június 25.

Életem első szempillaspirálja volt, direkt igyekeztem a legolcsóbbat venni, de az óta kipróbáltam akár csak pár forinttal drágábbakat, és már azok is feltűnően jobbak voltak. Ha már olcsó szempillaspirál, akkor már inkább a Lovely Pump Upot ajánlom, az is kb ugyanennyibe kerül, és sokkal jobb. Ez nekem csomósan vitte fel a festéket, túl sok terméket, nem volt olyan, hogy ne húztam volna le a festék nagy részét a keféről, és még így is. Egy tiszta kefével javítható a helyzet, csak mivel ez volt az első szempillaspirálom, ezért nekem az nem volt :D
De azért kezdetnek nem volt rossz, kezdő tinilányok első sminkjei közé ajánlani tudom, legalább olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

kishkitt

Korcsoport: < 18
2018. március 27.

Nekem lepereg így nap végére fekete pöttyök vannak a szemem alatt , de túlélhető. Ár-érték arányban tökéletes, de még keresem az igazit...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 27.

mpetra27

2018. március 9.

Találomra választottam a boltban, amikor éppen kellett vennem egy új szempillaspirált,de nem bántam meg. Azóta is társam a mindennapokba. A felvitelkor felkenődik de sajnos valószínűleg vagy a technikámmal vagy a szememmel van a baj,mert mindig ez történik bármit is használjak. :D Amúgy tartós egy egész munkanapot szépen kibír,nem kell attól tartanom,hogy hazafelé pandának néznek. Az ára is reális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.