Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: seasnail, Módosítva: 2014. június 30.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

Kayla

2018. március 15.

Nagyon ragadt és furcsa illata volt. (A csomagolás egyéni preferencia mindenkinek, hogy mennyire fontos, de kopott a felirat és nagyon olcsó műanyagból volt - leginkább gyerekeknek készült sminkre emlékeztetett.) Tudom, ezért az árért nem kellett volna mást várnom, de a boltban elcsábultam a színe miatt. Hiba volt, ment a kukába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

queenofhearts

2017. január 3.

Ragacsos borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Ragacsos borzalom.

KacsKacsaBogi

2016. június 10.

Nemtudom mit írjak róla. Elbénáztam a szájfény állványon a választást. :-( Röhögjetek ki de 5nap után vettem észre nem is ezt akartam venni :-D egymás mellett volt a két paletta. olvasgattam itt a szájfények pontozását és a szintén Miss S. De tartós változatát szerettem volna. Mivel az elég jó pontozást kapott. Na..nyakamba vettem a Müllert és a huszadik melyik színt vegyem ami nem üt el a szám színétől és kb 20perces vacilálás után,maradtam a hollywood 5190es színnél. Csillámos szolíd pont tökéletes. Felkentem hazafelé mert nem bírtam várni hogy mit dicsértek ezerrel...és a ragadós ragacsos állaga cuppogásra késztetett :-D bandukoltam hazafelé és cuppogtam. Vidám percek voltak :-D :-D elhasználom ha már megvettem de csak is a színe miatt. Majd max a melóhelyen ha rossz a hangulat azt játszom hal vagyok :-D 3csillag és nem 1. Féltartós. Szép csillámos. Az illatával ízével nincs bajom. :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

Betti1992

2016. május 23.

Ha egy szóval kellene jellemeznem: undorító. Az illata borzalmas, ahogy az íze is, hányingerem lett tőle. A színe se jött be és nagyon ragadt. Egy pozitívum se jut eszembe, habár nem is használta, első kipróbálás után repült is a kukába, nem bírtam volna használni, ennyire meg nem utálok senkit, hogy ezt adjam ajándékba :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

aniita

2015. november 24.

Illata valami eszméletlen jó, viszont nagyon ragad. A színe szépen csillog, tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Edina1015

2015. október 21.

410 Melrose Avenue árnyalatot használom régóta, szolidan csillog, nagyon jól mutat az ajkaimon. Legutóbb külföldön sikerült szereznem, itthon sajnos egy ideje már nem találom ezt az árnyalatot... ha megszűnt, végem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

7ot

2015. július 28.

Átlátszót vettem, nagyon ragad. Hiába kenek fel keveset. Az illata pedig borzalmas...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 28.

Ella

2015. július 9.

140 Pasadena. Barackos, csillámmentes szép szín, felvitel után alig látszódik és nem is nagyon tartós. Picit ragad. Egynek elmegy, talán a sötétebb árnyalatok pigmentáltabbak. A 8 órás verziója jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Diaaa

2015. július 9.

elég tartós és szép is, csak az illata fura, házipálinkához tudnám hasonlítani :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

loju

2015. május 12.

Nekem egy visszafogott árnyalat van belőle, igazából csak kiemeli a számat. Kicsit csillámos vizes fénnyel, mint általában a szájfények. Rúzsokhoz képest tényleg ragadósabb, de én szeretem, ha fénylik a szám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.