Miss Sporty

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   7ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lassunyuszi, az összetevőket feltöltötte: x1342x, Módosítva: 2014. január 4.

Kiszerelés:   7ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Akár 10 napig tartós. Széles ecsettel.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Az egyik nagy kedvencem volt, mielőtt gé lakkot használtam. Elég tartós. de minnél idősebb annál ehezebben köt meg, szóval célszerű gyakrabban cserélni, mint hogy lejárna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 10.

A kedvenc drogériás körömlakkom!
Hosszantartó, pedig én minden nap órákat úszok a klóros vízben, gyönyörű, pigmentált színekben kapható, gyorsan szárad és precízen lehet vele dolgozni.
Ennyi pénzért meg egy csoda! Nagyjából az összes szín meg van már és mindet imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

A kedvenc drogériás körömlakkom!

Hanita37

2019. május 25.

3-4 napig tart a fedése, addig nagyon szép, de rövid időn belül el kell használni, mert hamar beszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

Destina

2019. május 9.

Nagyon szépek a színei, kedvező az ára, és tartós is. Régóta megvan, és mégsem száradt be. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

herczegno33

2018. szeptember 27.

Kedvenceim a miss sporty lakkok, nekem nagyon tartósak, bár szerintem a lakk tartóssága az "előkèszülettől" is függ, tehát reszelès, mattítás, szappanos víz stb. Kibír 10 napot, simán. A halvány rózsaszínek a kedvencek. A száradási idő se rossz, azèrt kicsit várni kell, többet mint az 1 perces lakkoknál, de a vègeredmèny nagyon szèp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

IzabellaTaylor

2018. szeptember 26.

Ezzel a 10 nappal kicsit sokat mondtak, nekem 3 napig marad fönt kb. Viszont a színválaszték nagy, gyorsan szárad és jól pigmentált, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

pottompanna57

2018. augusztus 18.

A tíz nap túlzás, de mindenképp megéri az árát, és a színválaszték is elég nagy! Könnyen kezelhető, gyorsan szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 18.

slytherclaw

2018. augusztus 9.

Megmondom őszintén, én eléggé elfogult vagyok a Miss Sporty lakkokkal szemben. Kapcsolatunk kilenc éves koromig nyúlik vissza, amikor is anyukám már végső kétségbeesésében, hogy leszoktasson a körömrágásról, megígérte, hogy vesz nekem egy körömlakkot, ha megállom egy hónapig, hogy ne rágjam a körmöm. Ez természetesen megtette a hatását, így hát kaptam egy gyönyörű halványrózsaszín árnyalatot, amit szinte nem is lehetett észrevenni, de én tudtam, hogy ott van. :) Nos, ennek már tizenöt éve, én pedig azóta sose rágtam a körmömet és lelkesen gyűjtöm a különféle árnyalatokat.
Sokat mosom a kezemet, nem is vigyázok rá különösebben, de egy rétegben kenve is napokig teljesen jól néz ki. A tíz nap szerintem erős túlzás, főleg gyorsan növő körmökkel, de három nap is elég szép teljesítmény nálam. Rengeteg színben kapható, minden évszakra és alkalomra meg lehet találni a megfelelőt. Az ecsetjét nagyon szeretem, egy húzással ki tudom festeni a körmeimet vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

sfreku

2018. április 17.

Nagyon sok féle körömlakkot kipróbáltam már , nekem ez az egyik kedvencem! Nagyon szép és sokféle a színválaszték, egyszerű az ecsettel dolgozni, nem igényel utó munkát ( bőrről nem kell eltávolítani a szétfolyt körömlakkot). Tartós és szép fényes a finishe de max 5-6 napig tart, ami azért drogériás körömlakkokat tekintve nem rossz teljesítmény!:P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

katalinmester13

2018. március 21.

Fiús színt kerestem karácsonyi ajándék készítéséhez. Sötétkéket vettem, és barnát. (Barna Gel Shine változat.) Szépek lettek a bögrék! :) Több mint egy év után próbáltam ki körömre is. Besűrűsödött. Ez a kék egy rétegben felvíve furán néz ki. Mint a félresikerült kék húsvéti tojás. Két rétegben szép kék. Nehezen szárad. De 3 napot sem bír! Lepattog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Acetone 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.