Miss Sporty

Ár:   599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tmscsilla, Módosítva: 2014. február 12.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsszárító fedőlakk, egy perces száradási idővel. Egy rétegben kell felkenni.

zadora

2017. augusztus 1.

Évek óta töretlen a kapcsolatunk. :) Imádom!
Gyorsan szárad, ebből kifolyólag gyorsan kell vele dolgozni. Igazi csillogós, gél hatású felületet képez. 90 százalékban azért kell lemosni a lakkomat, mert látszik a lenövés..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Évek óta töretlen a kapcsolatunk. :) Imádom!

Polli

2017. március 7.

Nálam ez az abszolút kedvenc. Tényleg nagyon gyorsan szárad és sokkal tartósabb a lakkozás. Ha nincs időm teljes manikűrre, és ami a körmeimen van még vállalható, akkor ebből a fedőlakkból szoktam rákenni egy réteget, és szuperül felfrissíti a lakkomat, mintha akkor készítettem volna az egészet. Én nem tapasztaltam, hogy leszedte volna a színt, szerintem ez attól is függ, hogy milyen lakkra visszük fel. Pl. én egy rózsaszín árnyalatot használok ugyanettől a márkától, azzal nagyon jól működnek együtt. Mindemellett az ára is nagyon baráti, szóval én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Cukkedli

2017. február 12.

Imádom egy perc és kész a tökéletes fedés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Imádom egy perc és kész a tökéletes fedés!

chililamp

2016. szeptember 5.

Vegyesek az érzelmeim ezzel a lakkal kapcsolatban. Egyrészt, látom nem én vagyok az egyetlen, akinek felkapdossa a színt a körméről. Valóban van egy ilyen tulajdonsága. Sajnos kapott már pirosat és halványabb nude színt is, és mindkettő meglátszik az ecsetén - egy ideig.
Aztán: ha egészen világos színt kenek fel, akkor bizony a fedőlakk után lesz egy enyhe kékes-zöldes derengése, ami nem feltétlenül előnyös, ha mondjuk pont fehér színt szeretnék látni a karmaimon.
Vegyes érzelmeimet pedig az okozza, hogy valóban nagyon szépen kiegyenlíti az esetleg nem egyenletesre sikeredett lakkozást, és nagyon szép fényt is ad neki. Nem egy "turbo", legalább is nem olyan, mint amire számítottam, mert elég sokat kell várni, hogy tutira ne kenjem el, ne legyen lenyomatos a körmöm, estébé. Szeretem a Miss Sporty termékeket, de ez a lakk nem lesz újravéve - sőt, szerintem elhasználva se nagyon. Hajrá annak, akinek bevált, nekem még keresgélnem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Noah27

2016. szeptember 5.

Imádom imádom!!tényleg gyorsan szárad,szépen egységesíti a csíkos körömlakkot,sokkal tartósabb lesz a manikűr és megmarad a fénye napok után is(házimunka mellett is).Az ára miatt meg különösen jó vétel volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

0bikbik0

2016. július 31.

Nekem sem működik tökéletesen. Feloldja az alatta lévő lakkot, nem véd semmit (talán még jobban is pattogzik a lakk, pedig ez a fedőlakk elméletileg ezen is segíthetne), nem vettem észre, hogy ezzel gyorsabban száradna...számomra érdekletelen termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 31.

keettee

2016. július 30.

Még jó hogy "csak" a lábikó körmeimen próbáltam ki. Ez borzalmas. Azért vettem mert nagyon folyósnak tűnt és én azt szeretem, de ez a már megszáradt lakkot feloldja és iszonyatosan csúnya foltos-csíkos lett a végeredmény. Valóban nagyom hamar kopogósra száradt, de akkor is...soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 30.

Evie

2016. július 26.

Nagyon szuper, eddig a legjobb ár/érték arányú, amit próbáltam. Néhány nappal meghosszabbítja a lakkom életét, nem szárad be, és nem lesz párnalenyomatos a körmöm sem. A régi BTGN-t nem tudja überelni a száradási időben, de azt sajnos már úgysem árulják.
Ez az "új" kedvenc, a második üveggel használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Ez az "új" kedvenc, a második üveggel használom.

Ennie86

2016. május 29.

Nagyon nem vált be... Felszedi az alatta lévő lakkot, bármennyit is szárad előtte. Tartósabbá se teszi sajnos. Nekem teljes pénzkidobás. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Madi

2016. május 23.

Új kedvenc! Negyedik napon kezdett el kopni a lakkom, ami nálam hatalmas dolog, mert a papírvékony körmeimen minden pikpakk megtörik és lepattan, de ez atombiztos, épp csak a körmeim vége kezdett szépen kopni, mert azért nem kímélem őket. A fénye sem kopik, rugalmas, mikor beütöm valahova sem reped meg. Nézzük el neki, hogy nem szárad meg egy perc alatt, azért nem kell sokáig várni, valamint valóban oldja egy kicsit a lakkot, de épp ezért képes utólag korrigálni a felületet. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK
Színezékek: Ferric Ferrocyanide, Titanium Dioxide / CI 77891

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

MEK i