Miss Sporty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvi07, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 30.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

laura0088

2019. november 16.

Csak pattanásokra meg piros foltokra használtam de nem a legjobb. Azért elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Formidable

2019. november 5.

Az új, átdolgozott csomagolású korrektor van meg - nem tudom, az összetételben különbözik-e a régitől, mindenesetre ide írok véleményt.
Legelső korrektorom volt, és bár nem szoktam sminkelni, ez néha előkerült. Maga az állaga szerintem szörnyű: kemény, irtó nehéz szépen eldolgozni és rendesen eloszlatni a bőrön. Nekem a 02-es árnyalat van meg, ami egy-egy pattanás elfedésére elmegy (de igazából maximum a pirosságot fedi el picit), viszont az én bőrömhöz túl sárgás a színe (amibe gyakran belefutok mondjuk drogériás alapozók esetében is).
Szerintem nem teljes pénzkidobás, mert éppen használgatni lehet, nem is volt drága, de ha tehetem, inkább mást veszek ebből a pénzből...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

mlexa

2019. november 5.

Ettől százszor jobb termékek vannak a drogériákban is. Nagyon régen volt meg, de borzalmas volt. Kemény, tiszta sárga a színe, szem alá abszolút használhatatlan. Nem lehet normálisan eldolgozni és a fedése is egy semmi. Én nem tudom ajánlani!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Audry1

2019. szeptember 14.

A régi korrektorom helyett (szintén Miss Sporty) már ezt lehet kapni, így egyértelmű volt, hogy kipróbálom. Sokkal kenhetőbb, mint az előde. Ha a színt eltalálja valaki, szerintem nagyon jó, jól el is fedi az esetleges bőrhibákat. Hetente 5-6 alkalommal használva is jó sokáig elegendő!
Pár hátránya azért van, nekem szárítja a bőröm ott, ahol használom, továbbá alapozót rákenve világosabb kicsit az a terület, ahol használtam belőle.
Mindezek ellenére nekem megfelel, ezektől a hibáitól el tudok tekinteni, így sokadik alkalommal újravettem már (több, mint 5 éve használok csak Miss Sporty korrektort) és továbbra is ehhez megyek vissza. Biztosan van jobb korrektor is, de nekem ez is jó, sminkek terén amúgy sem szeretek kísérletezni.
A realitás miatt 4 csillagot kap tőlem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

A realitás miatt 4 csillagot kap tőlem! :)

laczayzita

2019. május 23.

Megfelelő árú korrektor és meglepően jó az eredmény!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Megfelelő árú korrektor és meglepően jó az eredmény!

KuliKali

2019. március 29.

Nem rég vettem,téli korrektor gyanánt,mert a nyári már mérföldekkel elütött a bőrszínemtől. Nekem az új "kiadása" van meg,új design,más különbség nem tudom lehet-e,most használom először,még talán annyi hogy én 700-ért vettem a Dm-ben. Szeretem,a 01-es árnyalat van meg,néha kicsit világosnak bizonyul,vagyis nem is fed tökéletesen,ilyenkor felviszem még egy rétegben. Még csak néhány napja használom,nagyon szeretem,nem olyan zsíros,mint a tesói szoktak lenni,de idővel úgyis szárad valamennyit. Összességében megkapja az 5*-ot,ár-érték arányban tökély.
UP:évek múltán visszatértem hozzá,elfogyogattak a hypoltabb korrektoraim (NYX HD,a Maybelline agyonhypolt antiage revine-ja),mindet sorra veri szem alatt. Ez teszi a dolgát,nem ül bele a ráncokba,tökéletes a szyn,a fedése is nagyon ott van. Nevetségesen többet tud 700 forintért mint az előbbiek. A pattanásokkal nem tudom csinál-e valamit,mert én szem alá használom,máshova nekem világos. Szuper kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

orsiborsi1989

2019. január 26.

Tinikoromban használtam pattanások elfedésére, kombinálva alapozóval és púderrel elég jól elfedte a patikat. Szem alá túl testes, emlékeim szerint ez egy nagyon kemény, sűrű termék, főleg pattanásokra találták ki, szem alatti korrektornak nem való. Majdnem olyan mint egy réteg glett a bőrön.
Jó párat elhasználtam belőle régen. :D Most már azért vannak sokkal jobb termékek hasonló árkategóriában, sokkal több pénztárcabarát márka elérhető 15 évvel ezelőtthöz képest. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

herczegno33

2018. október 20.

A legelső korrektorom volt, kis hibákat eltünteti. A szem alatti karikákhoz túl testes, nehèz. Nem tudtam megszeretni, nehèz vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

hgabi

2018. augusztus 26.

Apró bőrhibák takarására használom a legvilágosabb árnyalatot, mivel alapból is hófehér a bőröm. Nem használnám minden nap, és szerencsére nincs szükségem szem alatti karikák eltüntetésére sem, így tőlem sok pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

sailorluna

2018. augusztus 2.

tinikorom korrektora, több darabot is elhasználtam. kicsit kemény az állaga, nehéz teljesen eldolgozni. a száraz részeket hajlamos kiemelni, valamint pár óra után beül a ráncokba és kopik. ma már nem szeretném. : )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Antioxidánsok: BHT

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Kaolin 0 0

Lanolin Oil eo I eu 1 0