Miss Sporty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: szilvi07, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Tökéletesen elfedi a bőrpírt, foltokat, egyéb bőrhibákat
  • Hosszan tartó formulája kényelmes viseletet biztosít, emellett szabályozza a bőr kifényesedését és a bőrképet is tökéletesebbé teszi

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

TokyoGirl

2022. január 21.

Régóta a kedvencem. Én nagyon szeretem. A világos bőrömhöz is pont passzol a 01-es, bár a fedése pattanásoknál nem tökéletes, a sötét karikák ellen jól teljesít. Az ára nagyon kedvező, de az összetevői nem a legjobbak (bár ennyiért ne várjunk csodát szerintem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

CharlotteCobbler

2021. május 29.

Tiniként használtam, azóta lehet változott a formula. Csak azért használtam, mert olcsó volt, de nem szerettem annyira, s ha össze szeretném használni a mostanival, akkor a drágább Catrice-es sokkal jobb. Akkor nem tetszett az állaga, s az, ahogy alkalmazva megjelenik.
Kezdő sminkelőként, zsebpénzből gazdálkodva jó volt. Sosem nyúlnék már hozzá, még csak újra próbálás végett sem.
A stiftes kiszereléssel sem vagyok kibékülve, jobb szeretem a folyékony korrektort.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

Beautypink

2021. április 7.

Nagyon jól fed legyen szó karikás szemekről vagy kis piros pattanásokról, visszont hosszú idő után megül a szemalatti kis ráncokban, a másik negativum az összetevők nem éppen a legjobbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

Matuka

2020. szeptember 4.

Évek óta használom. Nem a legjobb összetevők, de olcsó és pattanásokra, kiütésekre nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

ditta91

2020. augusztus 6.

Nem csináltam még sosem ilyet, de kipróbáltam és szerintem megy is a kukába. Az egy dolog h a színt megint nem sikerült eltalálnom, mert hát nyilván nem kenem az arcomra ott az üzletben azt a piszkos testert. a kézfejemen meg ez tűnt a legjobbnak. Alig fed ezek mellett és BHT is van benne amit most vettem észre. Nem szimpi. A 666. korrektor amit megvettem az évek alatt és még mindig nem találtam megy ragyáimra az igazit. Köszi :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

laura0088

2019. november 16.

Csak pattanásokra meg piros foltokra használtam de nem a legjobb. Azért elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Formidable

2019. november 5.

Az új, átdolgozott csomagolású korrektor van meg - nem tudom, az összetételben különbözik-e a régitől, mindenesetre ide írok véleményt.
Legelső korrektorom volt, és bár nem szoktam sminkelni, ez néha előkerült. Maga az állaga szerintem szörnyű: kemény, irtó nehéz szépen eldolgozni és rendesen eloszlatni a bőrön. Nekem a 02-es árnyalat van meg, ami egy-egy pattanás elfedésére elmegy (de igazából maximum a pirosságot fedi el picit), viszont az én bőrömhöz túl sárgás a színe (amibe gyakran belefutok mondjuk drogériás alapozók esetében is).
Szerintem nem teljes pénzkidobás, mert éppen használgatni lehet, nem is volt drága, de ha tehetem, inkább mást veszek ebből a pénzből...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

mlexa

2019. november 5.

Ettől százszor jobb termékek vannak a drogériákban is. Nagyon régen volt meg, de borzalmas volt. Kemény, tiszta sárga a színe, szem alá abszolút használhatatlan. Nem lehet normálisan eldolgozni és a fedése is egy semmi. Én nem tudom ajánlani!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Audry1

2019. szeptember 14.

A régi korrektorom helyett (szintén Miss Sporty) már ezt lehet kapni, így egyértelmű volt, hogy kipróbálom. Sokkal kenhetőbb, mint az előde. Ha a színt eltalálja valaki, szerintem nagyon jó, jól el is fedi az esetleges bőrhibákat. Hetente 5-6 alkalommal használva is jó sokáig elegendő!
Pár hátránya azért van, nekem szárítja a bőröm ott, ahol használom, továbbá alapozót rákenve világosabb kicsit az a terület, ahol használtam belőle.
Mindezek ellenére nekem megfelel, ezektől a hibáitól el tudok tekinteni, így sokadik alkalommal újravettem már (több, mint 5 éve használok csak Miss Sporty korrektort) és továbbra is ehhez megyek vissza. Biztosan van jobb korrektor is, de nekem ez is jó, sminkek terén amúgy sem szeretek kísérletezni.
A realitás miatt 4 csillagot kap tőlem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

A realitás miatt 4 csillagot kap tőlem! :)

laczayzita

2019. május 23.

Megfelelő árú korrektor és meglepően jó az eredmény!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Megfelelő árú korrektor és meglepően jó az eredmény!

Antioxidánsok: BHT

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Kaolin 0 0

Lanolin Oil eo I eu 1 0