Miss Sporty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvi07, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 30.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

laczayzita

2019. május 23.

Megfelelő árú korrektor és meglepően jó az eredmény!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Megfelelő árú korrektor és meglepően jó az eredmény!

KuliKali

2019. március 29.

Nem rég vettem,téli korrektor gyanánt,mert a nyári már mérföldekkel elütött a bőrszínemtől. Nekem az új "kiadása" van meg,új design,más különbség nem tudom lehet-e,most használom először,még talán annyi hogy én 700-ért vettem a Dm-ben. Szeretem,a 01-es árnyalat van meg,néha kicsit világosnak bizonyul,vagyis nem is fed tökéletesen,ilyenkor felviszem még egy rétegben. Még csak néhány napja használom,nagyon szeretem,nem olyan zsíros,mint a tesói szoktak lenni,de idővel úgyis szárad valamennyit. Összességében megkapja az 5*-ot,ár-érték arányban tökély.
UP:évek múltán visszatértem hozzá,elfogyogattak a hypoltabb korrektoraim (NYX HD,a Maybelline agyonhypolt antiage revine-ja),mindet sorra veri szem alatt. Ez teszi a dolgát,nem ül bele a ráncokba,tökéletes a szyn,a fedése is nagyon ott van. Nevetségesen többet tud 700 forintért mint az előbbiek. A pattanásokkal nem tudom csinál-e valamit,mert én szem alá használom,máshova nekem világos. Szuper kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

orsiborsi1989

2019. január 26.

Tinikoromban használtam pattanások elfedésére, kombinálva alapozóval és púderrel elég jól elfedte a patikat. Szem alá túl testes, emlékeim szerint ez egy nagyon kemény, sűrű termék, főleg pattanásokra találták ki, szem alatti korrektornak nem való. Majdnem olyan mint egy réteg glett a bőrön.
Jó párat elhasználtam belőle régen. :D Most már azért vannak sokkal jobb termékek hasonló árkategóriában, sokkal több pénztárcabarát márka elérhető 15 évvel ezelőtthöz képest. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

herczegno33

2018. október 20.

A legelső korrektorom volt, kis hibákat eltünteti. A szem alatti karikákhoz túl testes, nehèz. Nem tudtam megszeretni, nehèz vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

hgabi

2018. augusztus 26.

Apró bőrhibák takarására használom a legvilágosabb árnyalatot, mivel alapból is hófehér a bőröm. Nem használnám minden nap, és szerencsére nincs szükségem szem alatti karikák eltüntetésére sem, így tőlem sok pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

sailorluna

2018. augusztus 2.

tinikorom korrektora, több darabot is elhasználtam. kicsit kemény az állaga, nehéz teljesen eldolgozni. a száraz részeket hajlamos kiemelni, valamint pár óra után beül a ráncokba és kopik. ma már nem szeretném. : )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Kado

2018. március 14.

az előttem szólókhoz csatlakoznék. lehetetlen eldolgozni, a szem alatti apró ráncokba beleül, öregít, a pórusokat kiemeli.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Kovcskata51

2018. január 25.

Ha belegondolok, hány évig használtam ezt... belelgondolni is rossz.
A fedése egész jó, nem tökéletes, de fed.
De borzalmasan száraz, eldolgozhatatlan, kiemeli a pórusokat. Ha hozzátesz az ember párszáz forintot, azon az áron ennél milliószor jobb korrektort találunk.
Amikor rájöttem a szörnyűségére (nehezen, de sikerült :D) hidratálós alapozó alá használtam a maradékot, úgy egészen elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

Ha belegondolok, hány évig használtam ezt... belelgondolni is rossz.
A fedése egész jó, nem tökéletes, de fed.

LiSha

Korcsoport: < 18
2017. december 29.

Ez volt a legelső korrektorom, amit akkor szerettem, de visszagondolva szörnyű. Igaz, a száraz bőrömmel hiba volt ennyire sűrű és száraz terméket vásárolni, de ezt akkor még nem tudtam. Nagyon kiemeli a száraz részeket, nehéz eldolgozni és egyáltalán nincs jó fedése,de a pirosságokat viszonylag eltakarta. Inkább Catrice camuflage, ami csak pár száz forinttal drágább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 29.

ariiratku

2017. december 7.

Tinikoromban használtam a termékcsaládjával együtt. Előszeretettel használtam, nem volt rossz a fedése, nosztalgikus visszagondolni rá :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Antioxidánsok: BHT

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Kaolin 0 0

Lanolin Oil eo I eu 1 0