Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bellala, Módosítva: 2012. április 14.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Alapozó normál és zsíros bőrre. Természetes matt hatást biztosít egész nap.

tátombák

2016. július 9.

óóóó, hát ez fentvan itt? :D
Ahogy az előttem szólóknak, nekem is első alapozóm volt. Nem tudom már, hogy vettem rá magam pont erre, a 2000es évek végén a Miss Sporty volt a kor Essence-e (derosszulnézkiígyleírva).
A legvilágosabb is sárgás volt, ujjal pacsmagoltam fel az arcomra púder nélkül, szóval fél nap után borzasztóan nézhettem ki. Akkoriban szerettem használni, teljesen el is fogyott, de csak azért, mert nem tudtam, hogy alapozó és alapozó között mekkora különbségek vannak. Ma már semmi pénzért nem venném újra, az emlélkek miatt kap 3*-ot, végülis kezdetnek megtette. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

óóóó, hát ez fentvan itt? :D

macskusz

2016. június 5.

Ez volt az első alapozóm. Borzalmas a szaga, alig fed, viszont maszkos és csomósodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

zsanilia

2016. január 24.

Te jó ég, ezt még gyártják? (És van aki meg is veszi?) :)
Kb. 12 éve ez volt az első alapozóm. Akkoriban erre esett a választásom főleg az olcsósága miatt. Arra emlékszem, hogy iszonyú erős szaga volt és a legvilágosabb szín is inkább a narancssárgához közelített. 2 csillagnál többet nem érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Te jó ég, ezt még gyártják? (És van aki meg is veszi?) :)

Vvera

2016. január 24.

Nekem ez nem vált be, mindig pattanások jöttek ki ettől az alapozótól és éreztem, hogy van egy "maszk" az arcomon. Nagyon erős illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

szandracska

2013. május 17.

Nekem évekkel ezelőtt nagyon bejött. Szépen fedett, passzolt a bőrszínemhez. Aztán vettem egy másik alapozót, ebből a márkából, azzal sem volt gond. Elfogyott, és ilyet akartam venni, de nem tudom... alig vártam hogy elfogyjon. Zsírosított, rossz volt felkenni. Lehet variáltak rajta, nem tudom, de akkor már nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

marinababa92

2013. április 25.

nem olyan rossz,akik nem alapozóznak gyakran,azoknak egy próbát megér,olcsó,ha vizzel megnedvesitett szivaccsal visszük fel ugy tök jó;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

noxibaba

2013. február 13.

Sajnos nagyon nagy mellényúlás volt. Hamar zsírosította a bőröm, és nem, hogy mattított, még jobban fénylett tőle az arcom. Hiába tettem rá folyamatosan porpúdert, az csak rontott a helyzeten. Összecsomósodott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

offijuditka

2013. január 20.

Az egyik legrosszabb alapozó, amit valaha megvettem. Nem lehet normális eldolgozni, foltos, maszkszerű az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Kitty127

2013. január 3.

Jó pár év eltelt amikor utoljára használtam, még 14-15 éves koromban akkor "jó" volt de egy L'oreal-nak a nyomába se érhet :D Olcsó, de kicsit maszk szerű, nem gazdaságos a tubus miatt se, nálam 3 csillag, mert volt ennél rosszabb alapozóm is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

cica01

2012. október 21.

Középsulis koromban használtam először ilyet, akkor szerettem, mert sok pattanásom volt, és a púderrel együtt nagyjából lefedte a pattanásaimat. Meguntam, azóta többet nem vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Antioxidánsok: Faex

Emulziót stabilizáló és viszkozitást növelő szerként használatos összetevő.

Élesztőféle. Paula Begoun szerint a többi élesztóhöz hasonlóan gazdag forrása a béta-glükánnak, vagyis antioxidáns tulajdonsága és erős gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre.