Missguided

Ár:   11 999 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Ár:   11 999 Ft

Fejjegyek: bergamot, rózsabors, vörös bogyós gyümölcsök

Szívjegyek: rózsa, írisz, ibolya

Alapjegyek: pacsuli, ámbra, vanília

Odil

2021. július 11.

Egy Barbie illata, azonnal beleszerettem.
Érdesen, arcbamászóan rózsaszín, mint egy Lush fürdőbomba, éppen így izgalmas és nehezen felejthető is.
Nem tudom eldönteni, hogy a rózsaszín Orbit rágó unikornisos, buborékos rózsaborsa vagy egy játékos, vattacukorba csavart pink guava jegy-e az, amit érzek, de az eredmény gátlástalanul könnyed, játékos, babás és cicás egyszerre.
Komolyan vehetetlen, szexi és így tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Egy Barbie illata, azonnal beleszerettem.
Komolyan vehetetlen, szexi és így tökéletes.

KisTigris

2021. május 26.

Linett21: köszi, fejjel lefelé beindult 😂 Legközelebb a párom neki esik a flexxel 🤬

Update: május végére elromlott a fújókája. Járt már így valaki? A fémdobozon belül lehet még egy tároló? Felnyissam a dobozt vagy ne? 🤔 Kb. még félig van, szeretném elhasználni.

Februárban vettem a Rossmanban féláron. Fűszeresen édes illet, ami 6 órán át tart. Weboldalon is 6000ft, csak ott rámegy a szállítási költség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

Hasmoininfa

2021. március 22.

A legkedvencebb parfumom, egyedi, isteni finom edes illata van, enyhen borsos, vattacukros, parfumclubon 6500ft-os aron beszerezheto, de szerintem eredeti aran is megvennem, 80ml-ert abszolut megeri. Tartossaga is 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

anita763

2021. február 10.

Édesen szexis, pézsmásan pacsulis, valamint sok lila illat és egy kis rózsa található benne, megspékelve cukorkával. Egy kicsit talán hasonlít a Gucci Guilty Absolute illatára, vagy azt is mondhatnám, hogy kicsit olyan, mint az Angel (hígítva) Narcisco Rodriguezzel keverve. Ha kedveled az NR illatokat, akkor ez biztosan tetszeni fog, nekem ez az egyik kedvencem a 3 babe illat közül, amit kipróbáltam. A többi egy kicsit általánosabb, míg ennek az illata egyedibb, különlegesebb illata van. Puha, pézsmás és nőies. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 10.

Brigitt

2020. október 25.

Érdekes, hogy mindenki az illat édességét hangsúlyozza ki, de szerintem a finom fűszeressége teszi különlegessé. Édes illat, de mégsem a klasszik édes vonalba sorolandó, hiszen a csodás fűszerek ellensúlyozzák. Én a Pomellato Nudo Amberhez tudnám hasonlítani, ami édes, de valójában fűszeresen, balzsamosan édes amitől különleges. Na ez az illat jellegében pont ilyen, én inkább a fűszereket érzem ki, utána a nem túlzó édesség is kijön. És rajtam extra tartós, reggeltől estig tart. Árban nagyon kedvező. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 23.

Nagyon nagyon imádom! Annyira tartós illat, és annyira olcsó... mármint a nagy nevekhez képest, de mégis abszolút felér hozzájuk. Én semmihez sem tudom hasonlítani, és ezt sem éreztem még senkin. Igazán különleges, egyből levett a lábamról. Egy édes parfüm, ami még annak sem lehet émelyítő, aki alapból nem szereti az ilyesmit. Telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

csemezb

2020. január 11.

Ajándékba kaptam, de teljes áron szerintem nem vettem volna meg. Igaz, hogy 80 ml, igaz, hogy nagyon jó az illata, de én annyira nem érzem tartósnak magamon. Kedvelem nagyon ezeket az édes illatokat, szerencsére annyira nem édes, vattacukros, hogy már rosszul legyek tőle.
Összességében nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Összességében nagyon szeretem.

pirospipacsocska

2019. november 16.

Most akciós(féláras)a DM-ben!A 4 illat közül számomra ez a legédesebb.De azért még elviselhető,nem vattacukrosan émelyítő!Aki szereti az édes illatokat,megéri most kipróbálni! 😄

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

egyetlenm

2019. november 8.

Különleges illat, azt az érzést kelti bennem, mintha egy vattacukor felhőbe kapaszkodva szárnyalnék és olyan lágyan körbefon, nem múlik el. Ilyen érdekes számomra ez az illat, megunhatatlan, tökéletes, nem túl virágos, nem túl édes....Nagyon tartós és a vanillia illatot hosszan érezni benne. Úgy gondolom ennek az illatnak is olyan megosztó véleményei lesznek, mint a T. M. Womanity parfümnek, hiszen azt is vagy imádják, vagy utálják. Valami nagyon megfogott benne és nem enged el....<3 :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Hidratálók: Propanediol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.