Missha

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: Lini, az összetevőket feltöltötte: noriri, Módosítva: 2020. március 29.

Kategória:   Fényvédők

Egy könnyű, mégis mélyen tápláló és hidratáló fényvédő a fokozottan igénybevételnek kitett bőrre. Széles spektrumú UV védelmet biztosít. Nem kelt ragadós, zsíros érzetet.

Water / Aqua Octinoxate f 0 0Ethylhexyl Salicylate f Butylene Glycol h 1 0Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid f Methyl Methacrylate Crosspolymer Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate f C12-15 Alkyl Benzoate eo Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine f Glyceryl Stearate eo I eu Cetearyl Olivate Sorbitan Olivate eu Polyacrylate-13 Dimethicone eo I szil 1 0Polyisobutene PEG-100 Stearate ti 0 0Caprylyl Glycol eo I h Sodium Hydroxide Ethylhexylglycerin Parfum/Fragrance i Propylene Glycol h Disodium EDTA-Copper Limonia Acidissima ExtractPortulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Polysorbate 20 ti I eu 0 0Sorbitan Isostearate eu 1 0Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Sorbitan Stearate eu 0 1Panthenol eo I v 0 0BHT a I ta 1,2-Hexanediol ta Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Flower Extract Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water gy Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Powder Extract Morus Alba (White Mulberry) Root Extract Chrysanthemum Indicum Flower ExtractRosa Davurica Bud ExtractArtemisia Princeps Leaf Extract Cinnamomum Cassia Bark Extract Diospyros Kaki (Persimmon) Leaf ExtractPueraria Lobata Root Extract Morus Alba Fruit ExtractAlcohol al Potassium Sorbate ta Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice gy Phenoxyethanol ta Sodium Benzoate ta

Ár: 4990 , Eladó: sabell
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Bonyhád, fizetés: Előre utalás után postázom vagy Foxpost-al küldöm.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ancsa6

Korcsoport: >54
2022. május 14.

A Missha fényvédők a kedvenceim, ez sem okozott csalódást. Könnyen beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet, szóval nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. május 14.

tudatosborapolas

2022. április 25.

Ez egy nagyon jó kémiai fényvédő :)
Rétegezhető, beszívódik, nem ragad.
Gyenge illata van, a szemet irritja, ha túl a közelébe kened :/

Nekem viszont szimpatikusabbak a fizikai fényvédők, úgyhogy ott fogom kutatni a tökéleteset :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Ez egy nagyon jó kémiai fényvédő :)
Rétegezhető, beszívódik, nem ragad.
Gyenge illata van, a szemet irritja, ha túl a közelébe kened :/

Orsipka

2022. április 6.

Tökéletes fényvédő! Sokat próbáltam már, de ez mindent visz. Könnyen beszívódik, nem hagy fehér nyomot, tökéletesen lehet rá sminkelni, nem okoz patikat, mi kell még? :) Normál - kombinált bőröm van, alá szoktam hidratálni, és még így sem hagy zsíros érzetet, csak egy szép ragyogást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 6.

barbie08

2022. március 24.

Viszonylag hamar megtaláltam a tökéletes fényvédőt a PC 50-es faktoros krémjében, de mivel elég húzós az ára, így az elmúlt 5 évet azzal töltöttem, hogy olcsóbb alternatívát keressek. Nagyjából kipróbáltam az összes gyógyszertárban kapható márkát: Eucerin, La Roche, Vichy, Bioderma, Uriage. Egyik sem vált be. Sokuk zsíros érzetet hagyott, hiába volt ráírva, hogy nem, vagy épp az alapozóval nem tudtak megbarátkozni, ha rákentem. Aztán megrendeltem ezt, és imádom! Egyáltalán nem érezni rajta hogy fényvédő, mintha csak reggel egy kis hidratálót kennék fel. Az alapozóval is szépen együttműködik: TÖKÉLETES! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 24.

emiko

2022. február 28.

Remélem megtaláltam A Fényvédőt. Elsőre azt hittem ő csapott ki, de nagy örömömre jóban vagyunk. Nevetségesen egyszerű felvinni a szükséges mennyiséget. Kb 20 percig fénylik zavaróan, utána teljesen felszívja a bőröm. Illatos, de nem zavaróan. Remélem nyárra is jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 28.

lgy22

2022. február 4.

Szuper ez a fényvédő! Az illata finom, a krém könnyen kenhető, a 2 ujjnyi mennyiség sem hagy fehér foltot a bőrön. A fedése nem lesz teljesen matt, de a pici fény nem is zavaró. Sminkelhető. Nekem a szemem sem irritálta. Az ára akciósan csodálatos és a beszerezhetősége is komfortos. Koszi Notino! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

Katica0919

2022. január 20.

Végre megvan a fényvédőm, nekem rengeteg problémám volt korábban bizonyos termékekkel. Ha nem is néztem ki hullafehéren, a legtöbb gyulladt pattanásokat okozott, félve kezdtem el használni egy-egy új fényvédőt.
Ez tökéletes, nem kérdezik mivel kentem be magam, ha viselem, csodálatosan tudok rá sminkelni is, nem kenődik rajta minden ezer felé. Nem csípi a szemem (ezzel is nagyon sokat szenvedtem). A parfümöt el lehet benne viselni, igazából hamar elillan. A rózsaszín Holika holika BB krémmel használom együtt, nagyon jól tűrik egymást, a BB kék változatát is próbáltam vele 1x, de az lemorzsolódott így együtt.
Ha megjön a rendelésem stylevanarol probléma nélkül, akkor a beszerzéssel sem lesz gond. Notinon vettem először, ott is szokott jó árban lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 20.

pattelin

2022. január 6.

Szuper szerintem! Lehet, hogy megtaláltam életem fényvédőjét! Könnyen beszívódik, nem hagy fehér réteget, nekem kevésbé zsírosít, mint más fényvédők. Jól tudok rá sminkelni, az ára is szuper! Biztosan újra veszem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 6.

viragi

2021. december 29.

Most jöttem rá, hogy még nem is értékeltem, pedig már nemcsak elfogyott, de már itt vannak belőle az újabb darabok:-)
Sajnos van benne parfüm, de nem erős az illata és szerencsére nem is irritál. Nagyon kellemes állagú, könnyű eloszlatni, gyorsan beszívódik és bár nem matt, de nem zsírosbödön tőle az ember lánya. 45-ös, de én így sem pirultam vagy égtem le vele nyáron használva, persze nem szoktam ilyenkor se a strandon a napon aszalódni. Ár-érték arányban pedig nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 29.

rrituss

2021. november 24.

Nekem nem ez az elsődleges fényvédőm, de mikor nem nagyon mozdulok ki, itthonról dolgozom, vagy borultabb az idő, esetleg tudom, hogy nem fogok aznap biztosan sportolni, akkor szoktam használni. Az illata nem olyan zavaró, de tény, hogy jobb lenne, ha nem lenne, viszont az állagát szeretem, könnyű eloszlatni, többször újrakenni. A finish messze van a mattól, de engem nem zavar, egy kis mattító púder meg is oldja, ha nem akarom, hogy nagyon csillogjon a fejem, de egyébként simán viselem enélkül is. Ami miatt 4 csillag (az illata mellett), hogy a szemem közelébe kerülve belemászik könnyen és eléggé csíp. Viszont a szemkörnyékem nem szívesen hhagyom ki a mókából, hiszen ott alapból vannak apró ráncok, szóval vagy nagyon óvatosan kellfelkennem, vagy szemkörnyékre mást viszek fel, ez változó. Backup fényvédőnek jó, hogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

nagylevelű csodamogyoró különböző részeiből készülő vizes kivonat - jellemzően a levelek, gallyak és kérgekből vonják ki, ezek a különböző részek pedig eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont érzékenyítő, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.