Missha

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: Lini, az összetevőket feltöltötte: noriri, Módosítva: 2018. május 2.

Kategória:   Fényvédők

Könnyű állagú, olajmentes, erősen hidratáló fényvédő, amely vízálló, magas SPF védelemmel.

Water / Aqua Octinoxate f 0 0Ethylhexyl Salicylate f Butylene Glycol h 1 0Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid f Methyl Methacrylate Crosspolymer Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate f C12-15 Alkyl Benzoate eo Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine f Glyceryl Stearate eo I euCetearyl Olivate Sorbitan Olivate eu Polyacrylate-13 Dimethicone eo I szil 1 0Polyisobutene PEG-100 Stearate ti 0 0Caprylyl Glycol eo I h Sodium Hydroxide Ethylhexylglycerin Parfum / Fragrance i Propylene Glycol h Disodium EDTA-Copper Limonia Acidissima ExtractPortulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Polysorbate 20 ti I eu 0 0Sorbitan Isostearate eu 1 0Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Sorbitan Stearate eu 0 1Panthenol eo I v 0 0BHT a I ta 1,2-Hexanediol ta Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Flower Extract Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water gy Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Powder Extract Morus Alba (White Mulberry) Root Extract Chrysanthemum Indicum Flower ExtractRosa Davurica Bud ExtractArtemisia Princeps Leaf Extract Cinnamomum Cassia Bark Extract Diospyros Kaki (Persimmon) Leaf ExtractPueraria Lobata Root Extract Morus Alba Fruit ExtractAlcohol al Potassium Sorbate ta Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Phenoxyethanol ta Sodium Benzoate ta

rocketdog

2019. március 29.

Pár napja használom, egyelőre a véleményem:

Pozitívumok:
- Könnyű eloszlatni
- Semmilyen nyoma sincs a felvitel után, se fehér réteg, se csillogó bőr, se maszk hatás az arcon
- Nap végére se zsírosítja el a bőrömet
- Szuper sima, puha bőrt kapok
- Magyar webshopban is lehet kapni
- Olcsó
- Finom az illata

Negatívumok:
- Sajnos ez a kémiai fényvédő is irritálja a szememet, könnyezek tőle (egy hibrid fényvédőt már találtam, ami nem irritált). Most szem környékre fizikait kenek, ezt meg az arcom többi részére és így nincs vele problémám.
- Az itt feltüntetett összetevők már elavultak, jelenleg sajnos alkohol is van benne, bár a nagyon sokadik helyen, ezért vettem meg.
- Bár tetszik az illata, de mégiscsak egy potenciális bőrirritáló összetevőről van szó, kicsit ez is zavar a termékben. És elég erősen érezni, még a nap végén is.

Egyelőre nem tudom mi legyen vele, mert nagyon tetszik a finishe, az ára és hogy könnyen, gyorsan elérhető Magyarországról. Viszont mindenképp kell mellé egy másik fényvédő a szemem környékére + egy testre is, mert ez kis kiszerelés. És ott van benne az alkohol, a parfüm, és egy km hosszú az összetevők listája. Nagyon tetszik, de messze nem tökéletes, egyelőre marad. aztán még kísérletezek másokkal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Pár napja használom, egyelőre a véleményem:

- Finom az illata

Negatívumok:

csaxi13

2018. november 10.

A kedvenc fényvédőm, a 3. tubust használom. Egész évben szeretem használni, nyáron sem olvad le az ember fejéről. Kinyomáskor vastagabb textúrájúnak tűnik, de így is hamar beszívódik, és alig érezhető az arcon. Nem lesz matt az eredmény (mondjuk én nem is ragaszkodok hozzá), természetes, fényes lesz az arc tőle. Van benne parfüm a listában a legutolsó, de az ide feltöltött listával ellentétben alkoholt nem tartalmaz. Nem pattanásosodott tőle az arcom. Én közvetlenül rá szoktam sminkelni, teljesen jól lehet rá, nem kukacosodik, vagy zavarja az alapozót. Főleg a régi csomagolása tetszett, és szerencsére nem csak 30 ml. Kíváncsi vagyok más fényvédőkre is, de biztos visszatérek még hozzá később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

tyukanyo

2018. szeptember 3.

Viszonylag könnyed állaga van, szerettem használni. Zsíros bőrre is megéri kipróbálni, de matt nem lesz a végeredmény az biztos. Nekem tetszett a fény amit adott. Hamar beszívódik, kb 5-10 perc. Nekem nem tetszik hogy ilyen sok összetevője van, és az se tetszik hogy parfümös. Szerencsére nem okozott pattanásokat egyik összetevő sem és az illata is finom volt. Ez a fényvédő is átcsap egy idő után nagyon olajos hatásúvá, ami lehet valakinek zavaró, nekem nem volt az. Egy próbát mindenkinek megér szerintem.
A csomagolása nagyon esztétikus, szivesen nézegettem csak úgy :D
Megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

A csomagolása nagyon esztétikus, szivesen nézegettem csak úgy :D
Megéri az árát.

balazskrisztii

2018. július 1.

A TO 30% AHA + 2% BHA mellé kezdtem el használni, mert féltem, hogy a 15 spf nem lenne elég még ebben a hideg, sötét időszakban sem. Kellemes citrusos illata van, hamar beszívódik, pár perccel a felkenés után már sminkelni szoktam. Nem irritál, jól adagolható, mert viszonylag kicsi rajta a nyílás. Alapozót nem használok, szóval nem tudom hogy viselkednének együtt. Roseroseshopról rendeltem, a pk-val együtt is NAGYON megérte. Újravevős

Update
Próbálkoztam más fényvédőkkel is, de továbbra is ez a szerelem. Nyáron is kellemes viselet, úgy érzem megfelelő védelmet nyújt, eddig nem égtem le, pedig volt hogy délben voltam kint pár órát. Örülök, hogy rátaláltam, nincs kedvem tovább keresgélni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Update

Amadea

2018. június 17.

Hú, végre egy jó fényvédő.:) Színre-állagra nekem az A'pieu ikonikus darabjához hasonlít (továbbá ő is csőrös flakonban van), csak nem erősen citrusos, hanem inkább virágos az illata (amúgy tudnék parfümös fényvédő nélkül élni). Az utóbbi időben a korábban használt fényvédőm, a LRP Atnhelios mittoménmi XL csípte az arcom - lehet, hogy szimplán túlérzékeny mostanában, vagy már lejárt a cucc, lassan közeleg a szavatossági idő vége, korábban semmi baj nem volt vele -, ezért felbontottam ezt. Könnyen kenhető, hamar felszívódó, enyhén sárgás színezetű krém, az én kombinált, vízhiányra hajlamos arcomon hamar beszívódik, bár igyekszem reggelente (is) némi időt hagyni a rétegek között, nehogy irritáció vagy gonosz kölcsönhatás legyen a vége. Egyelőre jól megvagyunk, nem bántja a bőröm, nem kukacosodik rajta a CC-krém és nem veszem észre, hogy jobban fénylene (de mindig lepúderezem).
Az alkoholért kicsit haragszom, de annyira a méteres összetevőlista végén van, hogy hajlandó voltam figyelmen kívül hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

heydy10

2018. február 16.

A csomagolása nem rózsaszín-fehér, hanem fehér-rózsaszín, de a neve és az spf érték megegyezik. Könnyen beszívódó, nem zsíros krém. Nem hagy fojtós réteget a bőrön mint a többi fényvédő általában, nem fényesedik ki. Az illata csodás, kifejezetten szeretem. Jól lehet rá sminkelni, fényvédőként és hidratálóként is jól teljesít. Szeretem, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

nussera

2017. június 29.

Már nem is emlékszem, hogy 2 vagy 3 tubussal használtam el ebből a fényvédőből. Az a helyzet, hogy vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Az elmúlt kb. 1 évben mindenféle időjárásban kipróbáltam, és a következőkre jutottam:
Ez a termék tényleg nyújt egy plusz hidratálást a száraz bőrömnek, ami eleinte nagyon tetszett. A hűvösebb-hidegebb időszakokban szuperül működik, azonban sajnos ahogy elkezd melegedni az idő, rettentően olajos marad a bőröm a felkenés után. Nekem van egy olyan érzésem, hogy akinek ez a krém nyáron működik, az nem használ eleget belőle. Persze lehet, hogy nekem változik ennyit a bőröm egy-egy évszak alatt... Most fogy el az utolsó tubusom, és úgy döntöttem váltok, de elképzelhető, hogy ősszel még visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

tara95

2017. január 22.

Először a csomagolástól kezdtem el visongani, majd kipróbáltam a krémet is. Valóban sűrű, ennek ellenére könnyen kenhető kellemes citrusos illatú krém. Kicsivel több mint 1 borsónyit használok a fényvédőkből, így szép bőrfényt és kellemesen hidratált bőrt hagyott maga után, kifejezetten a hűvösebb idők kencéje lesz, az innisfree mattítójából nagyon kevés maradt de el is tettem melegebb napokra. Nem csalódtam :)
Up: szeptember elején kaptam, most október van már a fele eltűnt. Illetve nekem sok...elég fura az időjárás, reggel amúgy sincs sok időm arcot ápolni, lemosó+fényvédő. Hát igen de ez inkább hidratáló krém, kicsillogok tőle. Viszont T vonalra megy a sun block innisfree úgy meg jó. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Up: csak megkapja az ötöst, a mostani nagy hidegek kikészítik a fejem...az innisfree hátra került ennek meg kb csak az egyharmada van már meg. Most úgy néz ki a reggeli rutin, hogy tisztítás-tonik-szérum-ez-szokásos mattító arckrémem. Így már nem csillog ezerrel és szép az arcom (a hormonális ideiglenes csúfságokat leszámítva...) csak azért nem fogom újravenni mert eléggé elöl van a parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

nezili

2016. augusztus 28.

Korrekt kis krem annyi szent. Viszont en smink ala nem nagyon kenem, inkabb csak a strandra. Az picit bosszantott, hogy nem stimmelt az ide feltoltott osszetevo a termeken levovel mert nagyon sokat szorakoztam, hogy kb okes legyen az inci, de azert ne menjen ra ingem-gatyam. Mondjuk ez fuggetlen a termektol, senkinek sem hibaja csak ugy leirtam. Az ujat majd megprobalkozom feltolteni, hogy mas ne jarjon igy :D Maga a krem teljesen rendben van, konnyen beszivodik es egesz napos tengerpartondoglesesnapozasokon sem egett le a pofim. Kellemes illata van (ami ugyan full felesleges), es nagyon jo az ara, elso fenyvedonek nekem megfelelt :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Matilda

2016. július 21.

Normál vagy száraz bőrre kiváló lehet, nekem sajnos kicsit sok így nyáron, kicsillogtam tőle. Találtam már számomra tökéletes fényvédőt, mindig vágyok rá, hogy kipróbáljak valami újat. Most kicsit mellényúltam ezzel. Igaz, hogy írta, hogy erősen hidratáló de a könnyű állaggal nem értek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.