Missha

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. október 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tisztító hab, amely vitalizálja, ápolja, világosítja a fáradt, fakó bőrt. 516mg eper lattet tartalmaz . Az eperben levő C-vitamin élénkíti és vitalizálja a bőrt. Az ásványi anyagok, fehérjék hidratálják és nyugtatják a száraz bőrt. Puha, lágy állagú.

Kori

2017. október 25.

Fogalmam sincs, hogy miért vettem meg, hiszen epres... Szinte az összes epres kozmetikum illata egy epres köptető szirupra emlékezet még óvódás koromból... rosszul vagyok ettől az illattól. Ennél a lemosónál szerencsére ez hamar elillan, nem marad meg lemosás után. Én sajnos nem érzem elég erősnek a tisztító hatását a többlépéses rutin ellenére sem, bár nyilván a vízálló spirált nem hívatott eltávolítani, ahhoz külön olajos lemosót használok. Használat után pedig sajnos még szárazabbnak érzem a bőröm.
Az illat kedvelőinek, illetve zsírosabb bőrűeknek beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Az illat kedvelőinek, illetve zsírosabb bőrűeknek beválhat.

Norkacska

2016. december 21.

Az illata finom, nem tartós, nagyon erősen tisztít, engem kissé szárított, de az kremezés után haral elmúlik. Ápoló hatóanyag nem sok van benne, de rendben teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Puga-chan

2015. február 26.

Annyira mégsem nagy a szerelem, mivel teljesen kipattogok tőle, tuti nem veszem újra... Bár néha jó használni, de a gyakori alkalmazása nekem annyira nem jött be.

Nagyon szeretem! Egyszerűen tökéletes szerintem, én nagyon meg vagyok vele elégedve, bár az igaz, hogy a lemosást követően csikorgatós érzést hagy maga után, de nekem ez tetszik benne, érezni lehet, hogy valóban megtisztítja a bőrt. Az illata nagyon finom, nem annyira erőteljes, kevés is elég belőle, az ára is kedvező, és mindezek mellett az összetevői is nagyon szépek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 26.

haloittbarbi

2014. november 11.

Hát igen én is azt a tipikus szappanos csikorgós érzést tapasztaltam, bár engem annyira ez nem is zavar. Viszont a szempillaspirált nem szedi le maradéktalanul:/ Tényleg nagyon kevéske kell belőle, így sokáig elég lesz nekem is, és az illata is jó, bár lemosás után el is illan.
A kiszerelés és az ár is szuper:) Ha valakit érdekel én innen rendeltem: http://www.ebay.com/itm/120937160274?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

UPDATE:

Elfogyott, de nem venném újra, mert:
1. nem hidratál eléggé és utána még húzódik is a bőröm.
2. kétszer is le kell mosnom vele az arcomat hogy teljes egészében leszedje a sminkemet.
(Ha utána áttörlöm Garnier micellás vízzel, még mindig alapozós kicsit a vatta.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

UPDATE:

Elfogyott, de nem venném újra, mert:
1. nem hidratál eléggé és utána még húzódik is a bőröm.

wishes

2013. április 17.

Az illata nagyon finom, de nem annyira hasonlít a természetes eperre, sokkal inkább a klasszik környalókáéra, ami finom, de lemosáskor sajnos maradéktalanul elveszti a bőr az ezt a kellemes édes aromát.
Kicsit "csikorgósan tiszta" lesz tőle a bőr, én jobb szeretem, ha a lemosó hagy maga után egy finom réteget, viszont tényleg nem szárít. Nagyon kevés kell belőle, szerintem hónapokig kitart. A sminket nagyon szépen leszedi, alig kell utána szemfestéklemosó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

rocksteadycat

2013. április 5.

Az illata nagyon finom, az állaga is. Jó érzés csukott szemmel megmasszírozni vele az arcomat, utána lemosni a hűvös vízzel. :) A bőröm puha, friss és élettel telibb, ezen kívül a bb krém is sokkal szebben mutat rajta, ha ilyennel mosom le előtte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Antioxidánsok: BHT

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.