Missha

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. március 4.

Kategória:   Hidratáló krémek

Innovatív formula csiganyálka kivonattal és növényi őssejttel. A csiganyálka kivonat megoldást nyújt a bőrirritációra, a bőrsérülésekre, a sötét bőrtónusra és a rugalmasságát vesztett bőrre. A növényi őssejt magában őrzi a sejtszintű életenergiát, tisztítja a bőrt, és koncentráltan hat a hiperpigmentációkra és a hegekre.

Majomkenyérfa kivonattal és koncentrált mélytengeri víz komplexszel hidratál, és aktiválja a bőr vízmegtartó képességét, ezáltal megelőzi a bőrkiszáradást.

Dominika28

2019. március 31.

Kedvenc krémem! 😍💖 Szépen hidratálja a bőrömet és selymessé varázsolja a pattanás foltjaimat szépen halványítja. Naponta egyszer használom. A legtöbb arckrém zsíros érzetet hagy maga után ,de ő kivétel csak a fényvédőt hiányolom belőle mert sajnos nincs benne. 😔 Nyárra pedig szerétnék olyat használni ,amiben van fényvédő ,de mindenképp visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Makk Zsuzsó

2018. március 7.

Mivel csak egy tasakos mintát használtam, nem tudom, hosszú távon mit tud, mindenesetre nem érzek késztetést, hogy megvegyem. Ez egy erősen szilikonos, száraz érzetű krémzselé, ami egyáltalán nem hidratál, esetleg primernek jó.
(Csiganyák-témában a Bentonnál jobbat még nem próbáltam. Abban –
ellentétben ezzel, nincs sem alkohol, sem parfüm és erősen hidratálja, nyugtatja a bőrt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

(Csiganyák-témában a Bentonnál jobbat még nem próbáltam. Abban –

jomosono

2017. június 9.

Többet vártam tőle,megmondom őszintén,sok változást nem észleltem használata alatt,finom minőségi vékony zselé, nagyon jól hidratálja a bőrt,Nekem nagyon -nagyon száraz a bőröm és arra Ő kevés sajnos........

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Eeve

2017. május 13.

Nagyon akartam, de nem szerettem meg. Lehetséges, hogy csak az én zsíros/kombinált bőrtípusom nem tolerálja jól, de nekem kifejezett kellemetlen. Felkenést követően zsíros filmréteget képez a bőrömön. Szárazabb bőrtípusnál jobban működhet. Illatanyag mentes krémek híve vagyok, sajnos ennek a krémnek nagyon erős az illata. Nekem nagyon nem jött be, de ennél jobban nem pontoznám le, mert talán csak az én bőröm (és orrom) nem szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

pearldiver66

2016. augusztus 25.

Én nem tudom, de én semmi változást nem tapasztaltam. Kombinállt bőröm van. lehet nekem nem való. Az Incit átnézve, nem túl sok biztató jellegű anyagot látok benne,,,, de lehet kell vagy 2-3 hét mire lesz valami látható eredmény?! De, hogy sokat keresgélek,olvasok arckrémekről, hát a legtöbb esetben, azzal talállkozom, hogy inkább egy nagy biznisz van ebben, mint hatásos anyagok... mellesleg koromnak megfelelően, egész jó állapotban vagyok, de szeretném ha még eltartana egy darabig ez , ezért is keresem, hogy talán van olyan arckrém, vagy szérum, akár olaj, ami sokat javithat még a jövőre nézve arcbőrömön. Estée Lauder antioxidáns krémjét is megvettem, Ahava mintákat kaptam Douglassban , attól tiszta pattanásos lettem.... hát ez van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

nenike

2016. február 4.

Hát, nálam valóban olyan mint a leírásban. Tényleg gyönyörű arcot eredményez. Élettel teli kevesebb ránc. Bőrhibákat javítja. (El nem tünteti) Én éjszakára használom amíg nem találok megfelelőt. Sokkal hidratáltabb lett a bőröm. Én 10ml-es kiszerelést vettem. nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 4.

Ria13

2015. február 28.

Mintákat vettem és milyen jól tettem!Vízhiányos bőrűeknek nyugodtan beilleszthető a mindennapi arcápolási rutinba. Szépen hidratál, primer és alapozó alá is kiváló.A bőröm turgora is jobb lett, kicsit frissebb, rugalmasabb.Újraveszem, de ezúttal a normál kiszerelésben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Milka

2014. március 22.

kiválóan hidratál, nem okozott allergiás reakciót, engem az állaga sem zavar. teljesen rendben lévő krém, de mivel katarzis-élményt nem váltott ki, így a minták elhasználása után a nehézkes beszerzés miatt nem hiszem, hogy teljes méretben megvásárolnám

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 22.

alicesmith

2013. október 3.

Én nem tudom, ezek a minták mindenkinél olyan sokáig kitartanak, nekem meg egy, max 2 alkalom :) Na mind1... felkentem tegnap este a szétnyomkodott és a kémiai hámlasztástól és a széltől kissé száraz bőrömre. Reggel durván hidratált volt a bőröm, amit eddig egyik hidratáló krémem se tudott elérni, és a pattanásokat is lehúzta, sebek begyógyítva. Ezek a koreai kozmetikumok tényleg nagyon durván jók. Most komolyan gondolkozok, hogy megrendelem ezt a krémet. Az állaga nekem nagyon furi, tényleg, mintha komplex csigataknyot kennél a fejedre, de legalább az illata jó. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

vador

2013. március 2.

A legutóbbi eBay rendelésem mellé kaptam ajándék mintát belőle, elég kiadós egy tasak, már napok óta kenem, és még így is van benne bőven. Egy nagyon könnyű gélkrémről van amúgy szó, én simán használnám éjszakára szérumnak, más hidratáló alá. Sminkalapnak is elsőrendű, nagyon szépen terül rajta az anyag. Hosszútávú hatásokról egyelőre nem tudok szólni, de ha csinál valami érdemit a problémás pontokkal, majd elmesélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Antioxidánsok: Arbutin, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Caprylyl Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.