Missha

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanniblue, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Kategória:   Hidratáló krémek

Tiszta és érintetlen gleccservízzel készülő krém, amely az Ice Tear sorozat többi tagjához hasonlóan gyorsan felszívódva segít a hidratált és hibátlan bőr elérésében. Az érintetlen gleccservíz bőségesen tartalmaz oldott ásványi anyagokat,  elősegítve a bőr mélyebb rétegeinek hidratáltságát is. Az egészséges bőrsejteket körülvevő vízmolekulákkal megegyező a felhasznált gleccservíz molekula struktúrája, stabil szerkezetével elősegítve a sejtek immunitását. Finoman behatol a bőrbe, és segít puhává varázsolni és fenntartani a vízháztartás egyensúlyát.

fanniblue

2018. szeptember 5.

Mostanra sikerült elhasználnom ezt a hidratálót. Április elején vásároltam, tehát majdnem fél évig kitartott a 70 ml termék napi egyszeri használat mellett.
A Misha márkáról jókat hallottam és éppen zsíros bőrre kerestem könnyű nyári hidratálókrémet. Barátnőm ajánlotta nekem aki már használta, és nagyon meg volt vele elégedve. Nem is alaptalanul, kellemes, könnyű, hűsítő kis krém. A csomagolás nagyon minőségi, masszív. Viszont az én bőrtipusomra visszagondolva talán nem a legjobb választás volt, mert amellett, hogy zsíros eléggé érzékeny is, itt ott rozaceás. A hűsítő összetevőknek és az alkoholnak köszönhetően (ami sajnos van benne) fenntartott egy állandó mértékű pirosságot, legalábbis erre gyanakszom.
Egyébként szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Egyébként szuper!

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydroxyethyl Urea, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mesembryanthemum Crystallinum Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.