Missha

Ár:   4970 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   14 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Michelle, Módosítva: 2017. március 27.

Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Az alapozók fedését egyesíti a Cushion kényelmével. Hidratált, élénk bőrkép a könnyű, mégis nagyszerű fedésű Tension Pact segítségével! Krémes állagú, 50%-ban hidratáló összetevőket tartalmaz, mint pl. Ciprus víz, hialuronsav. A rugalmas, hálószerűen kialalakított puff segítségével egyenletesebben tudod felvinni, mint valaha álmodtad. Selymes, finom fedést biztosít. Órákkal később sem kell aggódnod, mert tökéletes tapadásának köszönhetően később is megmarad a nagyszerű, természtes fedés, szemben a hagyományos, csomósodós alapozókkal. Speciális szerkezetének köszönhetően mágnesként tapad a bőrre.  A Tension Pact 24 órás tartóssági teszten bizonyított.

Water / Aqua Cycloheptasiloxane Titanium Dioxide f 0 0Zinc Oxide f 1 0Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Hydrogenated Polydecene eo Methyl Hydrogenated Rosinate i Glycerin h 0 0Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Isododecane eo Niacinamide v Cyclohexasiloxane eo I szil Sodium Chloride Disteardimonium Hectorite PEG/ PPG-17/ 6 Copolymer PEG-10 Dimethicone Polymethylsilsesquioxane szil Talc 1 0Alcohol Denat. al Silica Hydrogenated Lecithin eu Mica Moringa Pterygosperma Seed Oil Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Xylitol h Sodium Hyaluronate h 0 0Aluminum Hydroxide sz I eo I h Stearic Acid eo I eu 2 0Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Triethyl Citrate a Caprylyl Dimethicone Ethoxy Glucoside ti I eu Panthenol eo I v 0 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Hydroxyacetophenone aTriethoxycaprylylsilane szil Dimethicone Crosspolymer szil Menthoxypropanediol Polyhydroxystearic Acid eu Adenosine gy Lecithin eo I eu Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Isopropyl Palmitate eo I i 4 1Isostearic Acid ti I eu Polyglyceryl-3 Polyricinoleate eu Zinc Gluconate Alcohol al Tocopherol a I v 2 2Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Ethylhexylglycerin 1,2-Hexanediol ta CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Parfum / Fragrance i

dio14

2019. január 18.

Liciten sikerült beszereznem utántöltővel nagyon jutányos áron. Nekem sokkal jobban tetszik ez a hálós megoldás, mint a cushion szivacsos adagolója. Az adagolásra ennél is rá kell érezni, ha kevés nem fed semmit, ha sok, akkor maszkos lesz, és beleül az apróbb ráncokba. Púderrel fixálva kibír egy egész napot.
Most, hogy már a vége felé járok(októberben bontottam), sokkal jobban bele kell nyomni a szivacsot, és így már nem is tudom túladagolni. Nagyon természetes fedése van, inkább egységesít, nagyon könnyű viselet. A 21-est használom, lehetne sárgásabb tónusa úgy tökéletes lenne az árnyalat, de így sem rossz. A bőröm nem szárítja, még így télen se. Napi szinten használom október óta és még mindig van benne, számomra kiadós mennyiség. A szivacsát is nagyon szeretem, vékony, leadja az összes alapozót, és jól tisztítható, nem esett szét a sok mosástól sem. Az utántöltőhöz sajnos nem jár szivacs, ezt leszámítva számomra tökéletes termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Abrakzab

2018. július 23.

Egyik legjobb alapozóm. Nem is érzem, hogy rajtam lenne és nap végén is szépen, egységesen fed. Párom lepődött nagyon meg, milyen gyorsan elkészültem a sminkemmel első használatakor :) gyorsan és szépen lehet vele dolgozni.
Két problémám van vele: 1. napi használattal nagyon gyorsan fogy 2. túl világosak a színek. Nyárra szerettem volna használni a könnyedsége miatt, de épp hogy ért egy kicsit a nap és barnult a bőröm, már maszkként hatott rajtam, így most vár pár hónapot a polcon. A szivacsot viszont azóta is alkalmazom, csak más alapozóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Plusskutya

2017. október 17.

Életem első cushion terméke, sokáig tanultam a használatát.
Első időkben gyönyörű maszkokat építettem magamra belőle... szóval művészi pontossággal kell adagolni.
Ha kevés - nem javítja a bőrképet.
Ha sok, ordít az arcomról, hogy rajta van.
Ha eltalálom a mennységet, porcelánbőr az eredmény, azon kevés termékek egyike, amelyik nem óriási kráterekként mutatja a tág pórusaimat.
A szivacsa sajnos nem praktikus, nem áll kézre, nehezen tudok vele dolgozni, és elkezdett leszakadni a szalag a hátuodaláról, így most az ecsetes felhordást gyakorolom.
A 24 órás tartósságtól rajtam messze van, a legszebb frissen, de a nap végére, 7-8 óra után már fényes, és hajlamos beülni a ráncaimba.
Ezért 1 csillag levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 17.

Életem első cushion terméke, sokáig tanultam a használatát.
Ha kevés - nem javítja a bőrképet.
Ha sok, ordít az arcomról, hogy rajta van.
Ezért 1 csillag levonás.

Michelle

2017. szeptember 8.

Pár hete használom, szinte napi rendszerességgel. Tényleg nagyon szép eredményt lehet elérni vele, viszont az is igaz, hogy túlrétegezve erősen maszkossá válik. Apróbb hibákra önmagában is elég lehet, pattanások, hegek, feltűnőbb hibák mellett azonban kell mellé korrektor. Ha alaposan eldolgozom és elkerülöm a túladagolást, nem ül bele a szem környéki ráncocskákba sem. Rajtam a tartóssága jobb 5-6 óránál, igaz, általában primerrel használom (BB Boomer), így nap közben nem kell frissítenem, leszámítva az orrom körül, mivel az orrtörölgetést ez sem bírja. A hajtőnél, állkapocsnál egyszerű egyenletesen eldolgozni, szép átmenetet lehet kialakítani. Könnyű vékonyan, egyenletesen felvinni, jó a szivacs és az adagoló is, bár nekem kellett néhány alkalom, hogy kitapasztaljam. A szivacs elég vékony, de jól kezelhető, szépen felveszi az alapozót, nem kell túlságosan "beletunkolni", és le is adja, nem nagyon szívja magába. Az én bőrömön kb. félmatt hatása van, de sokban függ attól, milyen hidratálót, esetleg plusz fényvédőt teszek alá. Ha a fényvédővel kifényesedik az arcom, ez sem marad félmatt, sajnos, megy a fényvédővel. Önmagában könnyű, kényelmes viselet, stabilan fennmarad, jól beszívódó hidratálón is remekül működik, egy nehéz, súlyosabb krémen viszont ez is csúszik. A kisebb pórusokat szépen elfedi, de a színválasztásra ügyelni kell, mert ha túl világos az árnyalat, beleülhet a pórusokba és inkább kiemeli őket; nem tudom, tág pórusú bőrön mit tud, de kíváncsi lennék rá. Szerintem szépen viselkedik normál bőrön, jó lehet kombináltra is, bár a száraz részeket kiemeli (egy túlhámlasztást után szerzett tapasztalat), így - ha lehet - ezeket a területeket érdemes leradírozni és megfelelően hidratálni a használata előtt. Jó kis alapozó, nem irritál, sőt, mintha ápolná is a bőrt, és szimpatikus a magas SPF; tartós, kis ügyeskedéssel nagyon szépen felvihető, szükség esetén diszkréten javítható; határozottan táskabarát darab, biztonságosan zár, bár az enyémben a tükör inkább fényes fóliára hajaz, de ez legyen a legnagyobb baj. Nem ütötte ki a kedvenceimet, de nálam megtalálta a helyét, így valószínűleg újraveszem (az utántöltőt). Egyébként nálam ez is pozitívum, hogy a téli-nyári árnyalat közötti különbség áthidalásához elég csak az utántöltőt cserélni, nem kell megvenni az egész készséget újra.
Friss: A legnagyobb hibája, amit tapasztaltam, hogy elég gyorsan fogy. Mióta véleményeztem, már a másodiknak is a vége felé járok, megy a rendelés egy újabb utántöltőre. Viszont az utolsó cseppig elhasználtam, ami jó. A szivacs (applikátor) idővel minden tisztítás ellenére is elszennyeződött és már nem is lehetett vele olyan szépen dolgozni, mint az elején. Nem vettem újat belőle, a kedvenc utazó méretű ecsetem lépett a helyébe, az jól elfér a táskámban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 8.

nicestgirl7

2017. április 7.

Kiváló minőségű alapozó. Nagyon szép bőrt csinál. Fedése gyenge - közepes, de közepesig építhető. Igaz akkor ha nem figyelünk maszk hatása lehet.
Mindenképpen kell mellé korrektor, de az arcom összképe nagyon szép lett, ha ezt használtam. Az egész textúrán érezhető a minőség.
Tartóssága közepes:5- 6 óra. Ebben nálam az ELDW az etalon és azt azért nem múlja felül.
Külön plussz pont az extra fényvédelemért. A csomagolása gyönyörű, bár ezért a cushion formátumért én személy szerint nem vagyok odáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate, Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Xylitol, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol Denat., Alcohol
Emolliensek: Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Hydrogenated Polydecene, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetearyl Alcohol, Isododecane, Cyclohexasiloxane, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Hydrogenated Polyisobutene, Panthenol, Lecithin, Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Lecithin, Stearic Acid, Caprylyl Dimethicone Ethoxy Glucoside, Polyhydroxystearic Acid, Lecithin, Isostearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Polymethylsilsesquioxane, Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Caprylyl Dimethicone Ethoxy Glucoside, Isostearic Acid
Illatanyagok: Methyl Hydrogenated Rosinate, Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance
Színezékek: Aluminum Hydroxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.