Best of Beauty 2019

Missha

Ár:   2300 Ft és 7500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. szeptember 3.

Ár:   2300 Ft és 7500 Ft

• Erősíti a bőr ellenállóképességét
  • Hidratál
  • Puhít
  • Ránctalanít

Tonikot felváltó szérum. (Innen a neve: az első lépés a napi arcápolásban.)
Gyorsan beszívódik, és megkönnyíti a hidratálókrém, bb-krém beszívódását, eldolgozását.
Normál, kombinált és nagyon érzékeny bőrre is - bőrgyógyász által tesztelt, KFDA* által minősített.
Parabén-, szilikon-, illatanyag-, színezék-, alkohol-,  és ásványiolaj mentes.

SK-II Facial Treatment Essence dupeja.

Kiszerelés: 30 ml (műanyag flakon), 150 ml -215ml (üveg palack) illetve teszter méret

Agnyecko

2019. június 13.

Mini próbaszettben rendeltem a Borabit ampullájával együtt. Szörnyű gyorsan elfogyott, bár igaz, hogy egyáltalán nem érdemes spórolni vele.
Mostanában rajongok a hasonló termékekért, és - mivel most minden szérumom zselés/géles állagú - kifejezetten vizes formátumot kerestem, nem is volt vele semmi gondom, teljesen illeszkedett a többi kence sorába, mégsem gondolom, hogy meg kéne vennem a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

BHeni43

2019. március 31.

A második mintát használom , nagyon szeretem, szép sima lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

A második mintát használom , nagyon szeretem, szép sima lesz tőle a bőröm.

BLili

2018. szeptember 18.

4 db mintám volt belőle, ez alapján írok. Olyan volt, mint a víz a bőrömnek, egyrészt annyira folyékony, hogy kicsorgott a kezemből; másrészt az égvilágon semmilyen hatása nem volt. Semmiképp nem vennem még a nagy kiszerelést, nem is értem, hogy ez mire/miért jó?...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

vadvirag919

2018. szeptember 6.

Kicsi tesztert rendeltem a borabittal szettben. Magában nyáron próbálgattam, a melegben pont elég volt hidratálónak. Bár kissé ragacsos maradt rajtam. (Zsírosodásra hajlamos a bőröm, melegben pláne.) Erősen kétlem, hogy ennél többet lehetne várni tőle, de ezt csak igazán hosszútávú használattal lehetne kideríteni. Ugorjunk. A borabittal karöltve csodás eredményre képesek kb. azonnal, ott leírtam a véleményem. Kicsit olyan mintha ezt a kettőt egyben kellene használni, ami hát hümmmm...
Egyébként lehet, hogy beszerzem, amolyan biztonsági tartaléknak a nehéz napokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Edina1313

2018. március 16.

Sajnos valami miatt az én bőrön nem bírja, kipirosodott és mart egy kicsit, pedig parabén-, szilikon-, illatanyag-, színezék-, alkohol-, és ásványi olaj mentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

SweetViolet

2017. december 1.

Nagyon tetszik ez a kis kiszerelés, direkt ezt választottam, mert így utazáskor sem foglal sok helyet. Szeptember óta használom (3 hónapja) és nem bántam meg, hogy végül a Missha mellett döntöttem. Kedvelem a márka BB krémjeit, így ezek után bíztam benne, hogy ezt is szeretni fogja a bőröm. Vizes állagú, szagtalan (Ez szuper!) termék, egyáltalán nem irritálja a bőröm. Ránctalanító hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de remélem késlelteti a kialakulásukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Pöti

2016. november 5.

Ó, te drága, miért nem még a borús tél elején ismerkedtünk össze..? Az én bőröm igazi szélsőséges fajta, az extrém száraztól (nem csak vízhiány) a zsírosig mindent tud produkálni. Az itteni jó vélemények miatt rendeltem meg a kis éjszakai szérummal együtt. Megérkezett, hát nem voltam oda érte, a csomagolás kicsit ócska műanyag, benne valami szagtalan, vízszerű semmi... Arctisztítás után kentem magamra. Elsőre semmi. Kentem este is a szérummal együtt. Semmi. Aztán eltelt több mint egy hét, és csak azt vettem észre, hogy a bőröm sima. Hihetetlenül sima. És hidratált, sehol egy hámló foltocska... Biztosan megrendelem nagy kivitelben is, mert ez a termék nem csak az összetevő lista miatt fantasztikus, de a bőrömre is nagyon jó hatással van.
Update: két éve ismerkedtünk meg. Először a 30 ml-st vettem, aztán amikor félig se használtam még el, rendeltem is a nagyot. Ez tényleg az Istenek könnye, ahogy svivko is jellemezte. És most elfogyott a nagy üveg, nekem meg sír a szám miatta. Rendeltem utánpótlást de ezt már nem kapni. Sőt az utódja, az Intensive sincs már, csak az Intensive Moist változat. Abból vettem, most várom a postást. Amikor elfogyott, a COSRX Galactomyces-re váltottam, ami szintén jó, de kicsit zselésebb és én ezt a víztiszta formulát nagyon nagyon szerettem. A rutinom második lépése, a tonik után kenem, de még a szérum és hidratáló előtt. Nem érzem soknak, mivel tényleg könnyű és gyorsan beszívódik. Kiváncsian várom, hogy az utód mit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 5.

ditka

2016. október 24.

Mintákat rendeltem a szérumjával együtt, este szoktam használni, egymás után.
Egy kis tasakos minta nekem három nap alatt fogy el, elég óvatosan kell használnom mert tényleg nagyon vízszerű.
Hamar beszívódik, kellemes használni, pattanást nem okoz, sőt inkább gyógyította az alapozótól keletkező egy pattanásomat.
Reggelre nem lett szebb, simább tőle a bőröm, úgy látszik ez már nem az én korcsoportomra lett kitalálva, fiatalabbaknak hatásosabb lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 24.

Mintákat rendeltem a szérumjával együtt, este szoktam használni, egymás után.

Lencse

2016. október 18.

Véletlenül jutottam hozzá, és csak azután kezdtem használni, hogy itt a Krémmánián megnéztem az összetevőket és a véleményeket. Azóta már újra rendeltem, mert nagyon megkedveltem, helye van a rutinomban. Nem szárít, utána a szérum könnyen beszívódik, és tisztábbá és egyenletesebbé teszi a bőröm reggelre. Vízszerű állaga van, illatát nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

Rovett

2016. október 15.

Az én bőrömet úgy szétszárította, mintha csak egy európai párszáz forintos tonik lenne. Őszintén szólva 2x próbáltam 1 hónap alatt. Nem akarok több esélyt adni neki, mert katasztrófa.
Btw: Extra száraz, vízhiányos a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Btw: Extra száraz, vízhiányos a bőröm.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Adenosine
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate, Propanediol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.