Misslyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2014. augusztus 26.

Lelőhely:   Müller

12 színből álló paletta

Natural: a minden nőben rejlő természetes szépségre fókuszál és 12 barna, a világostól a sötétig terjedő színárnyalatot tartalmaz

Vendy254

2017. február 25.

Ez az első palettám amit nagyon szeretek. Tetszenek benne a színek és elég tartósak :) csillámos és matt szín egyaránt van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

rafi

2016. február 22.

Nekem nagyon bevált. Vannak benne matt és csillámos színek is, amik szépen kombinálhatóak akár hétköznapi, akár alkalmi sminkről van szó. A legvilágosabb színek nekem kicsit egyformák, de alapvetően jól pigmentáltak a színek, nem porzik egyik sem, és egy egész (bulizós) estét vagy egy egész napot is kibírnak akár (persze szemhéjalappal). Az ára sem volt borsos. Én elégedett vagyok vele, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

LadyLatte

2015. november 4.

Pont jól pigmentált, nem porzik és a színei álomszépek, van köztük csillámos esti sminkhez, és szép visszafogott földszínek is, mindennapokra. Nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate