Misslyn

Ár:   870 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,78 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, az összetevőket feltöltötte: adel.fiore, Módosítva: 2017. november 23.

Kiszerelés:   0,78 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyen és egyenletesen felvihető, mégis erőteljes színek. Állaga inkább krémes, de tartós hatású, így az ajkak formázását ezzel a szájkontúrceruzával tökéletesíthetjük.

adel.fiore

2017. november 16.

Akciósan vettem egy fél éve, és nagyon szeretem. Elsősorban a színe miatt (102-es árnyalatot használom), aztán az állaga is bejön :)
Mostanában inkább ezzel formázom a számat és rúzsból csak egy leheletnyit nyomok a számra, mert szeretném, ha ez a szín dominálna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Villango

2016. március 10.

kap egy 4-es csillagot, mert az árkategóriájában egész jó. Újabban rákattantam a szájceruzákra mint rúzsokra :) rúzsként használom őket. Ezen kívül csak egy PUPA van nekem, és bár az drágább, sokkal de sokkal jobb minőségű és tartósabb. Ezt el fogom használgatni, de nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

gioia

2016. január 23.

Egy ideje keresgélem a tökéletes bőrszínű szájceruzát. Tettem egy próbát ezzel a márkával és úgy tűnik, hogy nem is rossz, mert a szájceruzáknak szép árnyalatai vannak, tartósnak tűnik, amit vettem és kellemes is a viselete, elég puha is. Viszont csak itthon vettem észre, hogy ez egy kicsit csillámos verzió (135-ös). Sebaj, azért egynek jó lesz:)

Update: vettem azóta egy piros és egy másik színű cerkát is és azok is beváltak. Jó kis termék, ajánlom továbbra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

wishes

2015. január 16.

Nem mondhatnám, hogy a fegyvertáram alapvető kellékei az ajakkontúrceruzák, amit jól szemléltet, hogy egyszer megvettem majdnem az összes színű szájkontúrceruzát az Essencetől, amik azóta is egy kifogyott "Cukorka" üvegcséből meredeznek szomorúan néhány másik elhanyagolt jószág társaságában, és nagyjából ennyi is volt eddig a kalandom a szájfirkákkal.
Viszont nemrégiben elért az isteni sugallat, miszerint a több tucatnyi leheletfinom áttetsző, barackos-rózsaszínes szájfényem sokkal jobban mutatna rajtam, ha kevésbé érvényesülne alattuk a szám természetes színe, ezért nagy nude-kontúr vadászatba kezdtem, ami valljuk be, világos bőrrel nem egyszerű küldetés, de az 5 csillagból gondolom már levágtátok, hogy nem is lehetetlen :)
Misty Rose a csoda neve :) Halvány, púderrózsaszín szépség, amin az összes halvány szájfény éterien gyönyörű <3
Plusz jóság még benne, hogy olcsó, és a minőségre sem lehet panaszom, se túl puha, se túl kemény, tartós, és nem oldja fel szájfény sem.
Egyenlőre úgy tűnik, nem fenyegeti a Cukorkás üveg veszélye :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Egyenlőre úgy tűnik, nem fenyegeti a Cukorkás üveg veszélye :)))

Lina14

2014. július 19.

A 13-as, jungle bird fantázianevű árnyalatot birtoklom. Maga a ceruza erőteljes narancs, kevés arany mikrocsillámmal. Elsőre kicsit keménynek tűnt, de kicsit futtatni kell az ajkakon, és mikor felmelegszik, szépen lehet teríteni. Hiperpigmentált és tartós. Nekem nagyon bejött :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 19.

Pöti

2014. május 10.

3 ilyen ceruzát birtoklok nagy megelégedéssel. Különleges színeivel vett le a lábamról. Puha, pigmentált, tartós és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate