Misslyn

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsii9521, az összetevőket feltöltötte: izabella73, Módosítva: 2018. január 11.

Lelőhely:   Müller

Limitált kiadás

2 árnyalatban kapható: No. 56 Barbados Babe és No. 65 Hi from Hawaii

L1ll4

2021. január 7.

Kicsit túl pigmentált, valószínűleg ezért is lehet foltos felvitelnél ha nem figyelek oda eléggé, de ezt feledteti a szuper tartóssága. Valamennyire porol, de nem olyan zavaró. Szép hamvasabb árnyalatot lehet találni, végre valami ami nem sárga. Összeségében tetszik, szerintem megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Dorcikahh

2020. november 12.

Barbados Babe árnyalat...olyan régóta szerettem volna kipróbálni, aztán találkoztunk egy budapesti Müllerben, akkor láttam először élőben, és már biztos voltam benne, hogy kell.
Hát ez milyen fantasztikus termék! Eszméletlenül pigmentált, gyönyörű a színe, nem narancsos, a tökéletes bronzer-kontúr szín. És nagyon tartós, nem is tudom mennyi ideig bírná hibátlanul, mert kb 14 óra után lemosom :D és akkor még tökéletes állapotban van, úgy hogy rengetegszer hozzáérek az arcomhoz, és most maszkot is hordok a napom majdnem felében. 6 gramm egyáltalán nem sok, egy normális bronzosító 8-15 grammos, pedig viszonylag nagy dobozka, biztos vékonyan van benne a termék. De olyan olcsó, hogy abszolút megéri. Abszolút helye van a high end termékeim között. Ja, és a csomagolását is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 12.

husih96

2020. július 7.

Meglepően csodálatos. Nem vártam sokat ettől a márkától, de nagyon megtetszett a csomagolása (egyértelműen theBalm koppintás). Ez volt az első bronzosítóm életemben, amin *I've hit pan*, nem tudom, ezt magyarul hogy szoktuk mondani :D Pedig vannak jóval drágább termékeim is ennél. Szóval nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

poisonvert

2019. május 28.

A Hi from Hawaii árnyalatba szerettem bele. Imádom, hogy erőteljesen pigmentált, mégis a kedvem szerint használhatom, natúr sminkhez tökéletes, de ha erőteljesebb kontúrra vágyom, kicsit többet viszek fel belőle, és kész a tökéletes smink. Remek színe van, a bőrömhöz passzol! Nem pattogok ki tőle, szintén egy napon teszteltem a Sleek arcpirosítójával és nagyon jól teljesített, noha kissé kopott már az este végére, hiszen korán reggel kentem fel. Ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

rozsaanna

2019. április 13.

Erős szín, tartós és könnyen felvihető. Ár arányban is tökéletes. Meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

naiyah

2019. február 27.

több színben is megvettem, nagyon szeretem őket

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

több színben is megvettem, nagyon szeretem őket

lillus09

2019. február 23.

Több árnyalatban is kapható, nekem a Barbados Babe van meg és imádom. A múltkor az egyik barátnőm azt hitte szoliban voltam, mikor felkentem. Intenzív színe van, bár ez szerintem függ az ecsetől is amivel felviszed. Viszonylag tartós is az arcon és sokáig elég, kb. fél éve vettem és még mindig van belőle, majdnem hogy napi szintű használat mellett. Utazáskor kicsit porol, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

96viktoria

2019. február 13.

Hétvégén vettem Müllerben 1900ft-ért az 56-os árnyalatot, csomagolása nagyon tetszik, igazi csajos és jó, hogy tükör is van benne! Kicsit féltem, hogy nem lesz jó az en világos boromhoz viszont szerintem tök jól kiemeli inkább és nem tűnik olyan fehérnek az arcom!
Nekem bejön!😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Nekem bejön!😉

akirarn

2019. január 28.

Holiday Hooray árnyalat van meg. Nem izgatnak különösen a bronzosítók, úgy vagyok velük, legyen egy, aztán ennyi elég is. Erősen pigmentált, így óvatosan kell vele bánni, de idővel belejön az ember. Nincs viszonyítási alapom, milyen lehet egy high - end bronzosító, de azért ötöst ígysem adok neki, mert habár jó árban van, és elég sok terméket kapunk a pénzünkért, erősen porzik és tényleg kicsit túl erős, szóval nagyon oda kell figyelni, mennyit viszünk fel. Pozitívum talán, hogy emiatt lassan fogy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Orchideadin

2019. január 13.

Nagyon nagyon erősen pigmentált, alig lehet úgy felvinni, hogy természetessen hasson. Nehéz eldolgozni és nehéz épp olyan minimális mennyiséget felvinni az esetre hogy szép legyen és ne egy barna foltot húzzon hanem csak finom kontúrt adjon. A kiszerelése viszont tetszik, kár hogy a termék ennyire erős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).