Misslyn

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A matt szín alatt rejlő, gyöngyházasan csillogó részecskék csodás színhatást adnak.

cattitude

2018. március 15.

nagyon-nagyon szép lakkok, alig tudom megállni, hogy ne vegyem meg az összeset. az ilyen szemcsés, homok finisű lakkok nem igazán a kedvenceim (bár olyan lustáknak, mint én, pont jó, mert a lepattogott lakkot viszonylag észrevehetetlenül lehet javítani), de ezt szeretem. minőségük szerntem jó, ahhoz képest az áruk se vészes. lemosni szerintem rémálom, de valamit valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

bbrilona

2017. április 23.

Szinte minden árnyalatot megvettem, mert nagyon tartós. Szépek a színek. Lemosni viszont nagyon nehéz. Nálam a tartósság a legfontosabb. Árban is kedvező, persze már nem 1700 Ft.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 23.

Adnilem

2015. december 20.

Az 51-es (fehér) rock candy van meg. A párom választotta. :D Olyan, mintha cukorba mártottam volna a körmeimet. Nagyon szépen terül és hihetetlenül tartós. Fedőlakkot nem kentem rá, így is kb. 6 napig volt fent pattogzás, kopás nélkül. Nem tudom a többi szín milyen minőségű, de ez nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

Reni91

2015. november 23.

Fantasztikusan jó minőségű körömlakk! Nekem a 85-ös árnyalat a kedvencem, de szerintem mindenki megtalálja a színválasztékban a tökéleteset! Széles színválaszték, egyetlen rétegben is tökéletes fedést biztosít és ami miatt plussz pontokat is kap, hogy tartós! Arról nem is beszélve, hogy pillanatok alatt megszárad! Ez az első olyan körömlakk márka amivel maximálisan minden egyes téren tökéletesen megvagyok elégedve. Innentől meg már az ára egyértelműen megéri!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Madi

2014. december 2.

53-as árnyalat - nagyon érdekes, a legnagyobb csillámok ezüstök, a kisebb darabok rózsaarany színűek és a lakk úgymond alap színe pedig nude. Bazijól néz ki körmön, semleges szín, mindenhez megy, mégis van a finish miatt egy kis plusz benne. Kicsit sokallom az árát, mert ugyan itt sok szín van, de a végeredmény ugyanaz, mint a már nem kapható Rimmel Space Dust lakkjainál, amik feleennyibe kerültek és tartósabbnak is bizonyultak.

Update: fedőlakkal használom, mert szebb a végeredmény, nem kopik a csillogása, de sajnos a harmadik napra ígyis úgyis kipattannak belőle darabkák. Ennek ellenére újra fogom venni, röhögök magamon, de annyira szépek, hogy bevállalom, hogy háromnaponta festegetem. :'D (a Rimmel Space Dust 6-7 napot is bírt, de ez van)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Natalka

2014. november 26.

Kitűnő lakk. Sajnos csak egy színem van (bézses, ezüst csillámokkal, a fantázianeve vmi truffle...:)), és tökéletes. 4 napig volt tökéletes, utána megindult egy kis pattogzás pár körmömről, de nem volt feltűnő. Jól bírta a mosogatást, hajmosást, meg úgy általában mindent jól bírt. Imádom, h ennyire érdes és durva, nagyobb szemcsékkel, így érvényesül a legjobban a textúra. Annyira nem vagyok elájulva a színtől, kicsit olyan, mint egy bevakolt ház fala, de mindenképp az egyik legjobb homoklakk, amim van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

garam mazsola

2014. március 13.

Teljesen rákattantam, elsősorban a gyönyörű színválasztéknak köszönhetően. Mintha kicsit nagyobb szemcseméretű lenne más márkák homoklakkjához képest, emiatt lemosni is nehezebb a többinél, de a színek kárpótolnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

bandita

2014. február 8.

Három csodálatos árnyalatot mondhatok a magaménak ezekből a homoklakkokból, és bár karácsony óta megvannak, csak az utóbbi napok során jutottam el odáig, hogy próbálkozzak velük.
A felület diszkréten érdes, a lakk állaga nagyon kellemes, könnyen oszlatható, két rétegben a világos színek, pl a fehér, teljesen fed.
Ami a legjobban tetszik bennük, az, hogy az egyenletesen apró szemcseméretnek köszönhetően, tűvékony ecsettel rendkívül igényes minták rajzolhatók velük a körömre.
Ritka ügyes kis lakkok ezek!

És a fehér! Frissen hullott porhó, dérlepte csipkebogyó, olvadozó porcukor a langyos süti tetején-és még ezer dolog, amit muszáj imádni benne! :)
Natikám, köszönöm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 8.

Ritka ügyes kis lakkok ezek!

Natikám, köszönöm! :)

Odrienn

2014. február 2.

Bécsben vettem 2 darabot (fekete és világos kék),gyönyörűen csillognak :),árban nem vészes,csak sajnos nem a legtartósabb...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

zsanee84

2013. november 14.

Nem szeretem,bár nagyon szép színárnyalatokban lehet kapni.fe az árát nem éri meg.nekem hamar lekopott.hasonló lakkot vettem negyed ennyiért és jobb minőségű volt,tartósabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 34 Lake / CI 15880, Yellow 6 Lake / CI 15985, FD&C Red 40 Aluminum Lake, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Black 2 / CI 77266 (Nano), Iron Oxides, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.