Mixa

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Akár 24 órás kiszáradás elleni, tápláló krém száraz és érzékeny, kiszáradásra hajlamos bőrre. Felvitel után a bőr megnyugszik, hidratált és táplált, akár 24 órán át. Eredmény: Az érzékeny bőr akár 24 órán át megnyugszik, hidratált, táplált, rugalmas és gyönyörűbb. A krém védőréteget képez a nedvességvesztés ellen.

Fannnya

2021. december 11.

Hú, azért a Krémmánia keresője... Már elkezdtem felvinni a krémet az adatbázisba mire megtaláltam sokadik keresésre. Na de mindegy is. A Mixa márkát nagyon szeretném szeretni, jó lenne egy olcsóbb french pharmacy márka. Ezt a krémet a fellelhetetlen cica krém helyett vettem meg, egy egyébként elég teljes rutinba. Alapvetően nekem nagyon kevésnek bizonyult úgy, hogy elvileg nagyon száraz bőrre ajánlott. Lehet, hogy nyáron tudnám szeretni, mert elég könnyű, de télire kevés lesz. Árban pedig tulajdonképpen nem olcsóbb, mert egészen kicsi az adag. Pluszt nem nyújt, nincs benne SPF vagy ilyesmi, ami kiemelhetné a felhozatalból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

Gaudanecrosis

2021. november 30.

Jól hidratál, bár télen a hűvösebb időben egy kicsit gyorsan fogy. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

pmercedes

2021. július 1.

Az első Mixa termékem volt, aminek hála teljesen beleszerettem a márkába. Nagyon szereti az egyébként extrán száraz arcbőröm. Könnyen beszívódik, kellemes a textúrája és smink alá is tökéletes, minden évszakban elegendő hidratálást biztosított.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

KisTigris

2021. június 13.

Januárban használtam, a kombinált bőrömrebtökéletes és még olcsó is. Most nyárra itt van a 6%-os, várja, hogy sorra kerüljön és éjszakára van kettő cc krém. Azt hiszem szerelmes lettem a Mixába 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 13.

Petalodirosa

2021. június 9.

Könnyű hidratáló krém, olcsó, nem okoz irritációt, megbízható, smink alatt is működik. Minden korosztálynak jó, anyukám 60+ is használja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 9.

MakaiAndi1988

2021. április 13.

Egyszerűen imádom. Hamar beszívódik, könnyű, és nagyon jól hidratál. Tuti, hogy újavevős lesz számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

hjuditcrema

2021. április 11.

Nemrég találtam rá a Müllerben, nem is értem miért vásároltam drágább arcápolókat, amikor ez tökéletesen működik.
Könnyen fel lehet kenni, mégis picit zsíros hatása van, beszívódása egész gyors. Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 11.

Rean519

2021. március 16.

Szérumok felé használtam, illetve nappali krémnek. Nagyon szerettem, puha lett tőle a bőröm, gondot nem okozott, egyszerű de nagyszerű. Ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

Creme

2020. december 12.

A 8%-os változatát használtam korábban, azt nagyon szerette a bőröm, de mivel az megszűnt ezt vásároltam meg helyette. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, az illata visszafogott és az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

szilvia.bano

2020. november 20.

Mindegyik Mixa arckrém amit eddig próbáltam, jó volt, ez is az. Korábban a 8%-os arckrémet használtam, de azt sajnos megszüntették. Aztán a 25%-osat, de ma konstatáltam, hogy az is eltűnt a Rossmannból, a többi drogériában már régebb óta nem lehetett kapni (webshopokban még gondolom elérhető), akkor jutott eszembe ez. Ezt még lehet kapni a Müllerben. Kb. 2 évvel ezelőtt használtam már, és akkor kevésbé tetszett, mint a másik két krém. A 8%-osat nem tudja felülmúlni, mert annak isteni rózsaillata volt, és az állaga is tökéletes, de igazából ez is teljesen jó. Kicsit hígabb, és emlékszem, hogy az illata elsőre nem jött be annyira, de most úgy érzem, végül is egy tiszta, visszafogott illat, amivel nincs gond, a hatásában pedig nem marad el a társaitól. Nem mellesleg pedig feleannyiba kerül, mint a 25%-os krém és nem kell online rendelni. 4,5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.