Mixa

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Akár 24 órás kiszáradás elleni, tápláló krém száraz és érzékeny, kiszáradásra hajlamos bőrre. Felvitel után a bőr megnyugszik, hidratált és táplált, akár 24 órán át. Eredmény: Az érzékeny bőr akár 24 órán át megnyugszik, hidratált, táplált, rugalmas és gyönyörűbb. A krém védőréteget képez a nedvességvesztés ellen.

nikita

2019. november 19.

Nagy reményekkel próbáltam ki az érzékeny bőrömre a jól bevált 8% os után, amihez egy csepp olajat adagolok, gondoltam ez zsírorsabb lesz, kimaradhat a cseppentés... sajnos nem tudtam használni, szétmarta a bőröm, kukában végezte. Vissza a nyolcashoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 19.

veniko12

2019. november 19.

A kiszáradt foltjaimat nagyon jól feltölti, érdemes naponta többször használni, az én arcom szinte beszívja. Ár-érték arányban nagyon is megéri, vízhiányos, kombinált bőrre tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

HarmatosHajnal

2019. október 15.

A kisfiam ekcémás arcára vettem nyaralás alkalmával, mert otthon felejtettük a szokásos krémünket, és vasárnap lévén csak drogériás krémek közül tudtam választani. Meglepően jónak bizonyult (pedig aktuális gyulladás volt az arcán, igaz nem nagy területen), talán még jobbnak is, mint az orvos által felírt! Azóta is használjuk, jómagam is, s nekem is kellemes, jól használható termék száraz, vízhiányos bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 25.

Kiszáradt foltokra, hámló, gyulladt kiütésekre szoktam leginkább kenni, de télen napi egyszer beszoktam vele kenni az egész arcom. Nekem bevált és örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

labanczlaura0502

2019. március 4.

Alapvetően zsíros bőrrel rendelkezem, de a hideg időben megjelennek száraz foltok az arcomon. Nagyon sok terméket kipróbáltam,jóval magasabb árfekvésűeket is, azonban ez az egyetlen termék, ami igazán bevált és már egyetlen használat után enyhített a problémámon. Este szoktam felkenni, reggelre igazi bababőröm lesz tőle, szuper rá sminkelni is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Eszter1101

2019. március 1.

Nappali krémnek használom, nem sminkelek rá, de szerintem azzal sem lenne gond, mert egy perc alatt beszívódik. Puha és egyenletesebb lett az arcom mióta használom. Kellemes az illata, ragacsos érzetet nem hagy. Ha melegebb lesz az idő akkor majd az esti rutinom része lesz, mert nyáron sejtem, hogy zsírosítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

Szinonetta25

2019. február 27.

Ez egy csodakrém! 2 (!) napja használom, és már érzem a változást a bőrömön. Simább, puhább lett, az illata is kellemes. Gyorsan beszívódik a bőrbe, nem hagy ragacsos érzést a bőrön! Kedvezményes áron jutottam hozzá, de a rendes áron is meg fogom vásárolni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

szilvia.bano

2018. december 10.

Mindegyik Mixa arckrém amit eddig próbáltam jó volt, ez sem rossz, de a három közül (8%-os, 25%-os és ez) még ez vált be legkevésbé. Hígabb állományú, mint a 8%-os, annak jobban érzem a hidratáló hatását, illetve az illata sem jön be annyira. Jó krém ez, de száraz bőrre van a márkának három, és nekem nem ez lett a befutó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Bonjourbeauty

2018. augusztus 26.

A nevéből kiindulva egy zsíros krémre számít az ember, de nagy meglepetésemre egyátalán nem erről van szó. Egy nagyon könnyű állagú, illatmentes krém ami pillanatok alatt beszívódik, mégis remekül hidratál. Smink alá is tökéletes és az ára is baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

mara18

2018. július 23.

Tavasszal vásároltam már végső elkeseredésemben mert nagyon száraz volt az arcom az orrom és a szám környékén. Szuperül működött tavasszal a száraz részekkel teli arcomon, és most nyáron se kelt zsíros hatást szerencsére. Bár most elég egy könnyedebb krém is, így csak heti 4-5 alkalommal használom ezt. Én szeretem az illatát, nem érzékeny a bőröm így engem ez nem zavar.
Ez volt az első termékem a márkától, azóta már más termékeket is próbálgatok annyira meggyőzött :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak