Mixa

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vika, Módosítva: 2015. július 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Sminkeltávolító és tisztító tonikum, mely ideális érzékeny, zsíros és problémás bőrtípusra

Mattít és összehúzza a tág pórusokat

Alkoholmentes. Parabénmentes. Hipoallergén. Klinikailag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mlexa

2020. október 22.

Az én bőröm nem mattítja, illetve a pórusaim is ugyan olyanok. Viszont utolsó lépésként használom arctisztításnál, és arra megfelel. Ami még esetleg marad szennyeződés a bőrömön, azt szépen leszedi. Nem csíp, nem irritál. Az illata sem bántó. Az szuper, hogy nincs benne alkohol. Viszont valami még sem az igazi nekem ezzel a termékkel kapcsolatban. Elhasználom, de szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

EszesVivi

2020. szeptember 7.

Nagyon szépen leszedi a már előzetesen letisztított arcom után is fennmaradó szennyeződéseket. Nem tapasztaltam semmi negatív érzést mialatt használtam. Kellemes érzést biztosított a bőrömnek. Miután megszáradt, ami elég gyorsan bekövetkezett, “hála” a parfümnek, eléggé kiszárította a bőrömet.
A parfüm miatt nem fogom újravenni, viszont akinek ez nem okoz problémát, az megfelelő szérumozás és hidratálás mellett nyugodtan használhatja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Fiszuli

2020. augusztus 30.

Csak nem bírtam magammal, és hétfőn elindultam egy flakon tonikot venni, levetkőzve a Vichy tonikom után tapasztalt borzalmakat és a heteket, míg rendbe jött a képem azoktól az ocsmányságoktól, amiket a legmélyebb kukába való belehajítása előtt okozott - pedig én esküszöm sosem csináltam ilyet ezelőtt. Azt tudtam, hogy minden-mentes tonikot akarok és erre esett a választásom, valahogy megnyert magának, pedig itt sem olvastam utána. De ahogy látom, vegyesek a tapasztalatok és ezek alapján lehet meg sem vettem volna. Viszont most örülök magamnak, ugyanis nálam nagyon jól vizsgázik és mindennel nagyon jól összedolgozik, előtte a lemosóval (Vichy), utána a napszaknak megfelelő szérummal (Vichy és Neutrogéna) és szintén a napszaknak megfelelő hidratálóval (Neutrogena gélek). Nemrég írtam pont a Neutrogena termékek véleményezésekor, hogy az én bőröm a kombinált fogalmát teljesen kimeríti: száraz, normál és zsírban tocsogó is, vízhiányos és nagyon úgy tűnik, hogy túlérzékeny is. Jelentem ez a tonik semmilyen, de semmilyen kárt nem csinált rajtam eddig. Igen, az illata intenzív, engem is zavart az első pár napon, mostmár kevésbé. Igen, hagy egy minimális ragacsos érzetet, de napi kétszeri használat mellett is kibírom azt a pár percet, míg jobban beszívja a bőröm és utána már mehet rá bármi. Igen, én is úgy veszem észre, hogy egész gyorsan fogy, de ilyen nevetséges összegért és ilyen hatásért engem az sem érdekelne, ha hetente újra kéne venni. Jah és igaz, nem ezért vettem, de nekem valóban minimalizálja a pórusokat már így egy hét alatt is, főleg az orcámon és a homlokomon egységesít nagyon szépen. Nem azt mondom, hogy ez a szent grál, hiszen a vegyes véleményekből látszik, hogy korántsem az. De szerintem egy próbát mindenkinek megér ez a termék. Nagyon remélem, hogy nem kell benne csalódnom, és nem fogok pár hét múlva visszajönni és lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Burya

2020. július 19.

Nekem bevált, tökéletesen tisztít, nem irritálja és nem is szárítja a bőröm, és bár hetente maximum 2x használom, kb. 1 hónap után észrevehetően kisebbek lettek a pórusaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

sorsi83

2020. július 7.

Azért vettem meg, mert 37 évesen a bőröm úgy döntött, hogy a tinédzser koromban kimaradt pattanásos időszakot pótolnia kell. A homlokomon és az államon jelentek meg pattanások és az orromon a fehér mitesszerek feketék lettek és egyszerűen nem tudtam velük mit kezdeni. A pom-pomtól rendelt drága natúr cuccok totál cserben hagytak, drogériában kószálva láttam meg ezt véletlenül és az arckrémmel együtt megvettem. Nekem nagyon sokat segítettek, szebb lett a bőröm és a mitesszerekből is sokkal kevesebb lett és nem feketék. Örök hála. Szerintem az illata nagyon kellemes, habzó arctisztító után használom. .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Formidable

2020. június 7.

Bő fél flakonnal fogyott el belőle, de az utóbbi időben egyszerűen nem tudtam rávenni magam, hogy tovább használjam. Nekem nem mattította a bőröm, sőt, ellenkezőleg: hamarabb kezdett zsírosodni mellette, ráadásul kissé ragacsos érzést hagyott a bőrömön. Ezen túl semmilyen hatást nem váltott ki, a pattanásaim ugyanúgy kijöttek és nem tűntek el hamarabb, a kombinált bőrömre jellemző száraz részek ugyanúgy megjelentek - pedig kifejezetten olyan terméket kerestem, ami a problémás bőrömön segít. Nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

b.brigi93

2020. május 11.

Szuper tonik.
A legjobb, hogy nem hagyott maga után ragacsos vagy száraz, húzódó érzést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Szuper tonik.
A legjobb, hogy nem hagyott maga után ragacsos vagy száraz, húzódó érzést.

kzmdra

2020. április 30.

Update: hosszútávon nem bejövős. visszatértek a korábbi problémák, amire eleinte megoldást nyújtott. sajnálom, szépen indult a kapcsolatunk.

Nekem nagyon bevált, az illatát is szeretem. Véglegesen leváltottam erre a termékre a korábban használtakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Nicu

2020. április 21.

Olyan tonikot kerestem, amiben nincs se alkohol, se mentol. Az érzékeny, mitesszeres és seborreás bőröm nem szereti. De legyen benne szalicil sav és cink. Igaz eléggé az inci végén vannak. Nem irritálja az érzékeny bőröm, kellemes illata van. Smink eltávolítására nem próbáltam. A pórusokkal nem csinál semmit, de nem zsírosodik annyira a bőröm, és szebb a bőrképem. Ragad utána a bőröm, ami zavar, lemosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

cbf91XD

2020. március 26.

Nekem nagyon tetszett, az állaga nem volt ragacsos. Az alkoholos tonikok mindig pattanásokat okoznak, ez nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8, Glycerin, Sodium PCA, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.