Mixa

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vika, Módosítva: 2015. július 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Sminkeltávolító és tisztító tonikum, mely ideális érzékeny, zsíros és problémás bőrtípusra

Mattít és összehúzza a tág pórusokat

Alkoholmentes. Parabénmentes. Hipoallergén. Klinikailag tesztelt.

vkata96

2019. november 10.

Két hete használom reggel és este lemosás után és krémek előtt. Sajnos nem vettem észre változást se a mitesszerek számában, se az arcom fénylésében :( Az állaga jó, nem ragacsos, az illata kellemes és szerencsére csak az inci végén van az illatanyag, nem is irritál. Viszont sajnálom, és elég gáznak tartom, hogy a cink (ami a csomagoláson külön ki van emelve) az utolsó előtti helyen szerepel. Így talán nem csoda, hogy nem látok nagy változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

creammaniac

2019. október 22.

Nem lett a kedvencem… Azért vásároltam meg, mert alkoholmentes és szalicilsav van benne, gondoltam, ez jót fog tenni a problémás bőrömnek. Nos, ártani nem ártott, de nem is javított a helyzeten, a meglévő pattanások nem gyógyultak gyorsabban és újabbak is keletkeztek (ami persze nem feltétlen a tonik hibája). Sminklemosás és géles arctisztítóval történő lemosás után használom esténként, a flakon felénél járok, az illatát nagyon nem szeretem. Mindenképpen el fogom használni, de lassan kezdem úgy érezni, hogy a tonikok használata teljesen felesleges, mert nem dob annyit a bőröm állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

pattidobos

2019. október 6.

Igazából csak "tűzoltásként" vettem meg, mert elfogyott az arctisztítóm, és rendelni szerettem volna. 6 napja használom még csak, de valami csodás bőrfelszín az eredmény. Aknés bőröm van, középsúlyos és persze extra érzékeny, szóval külön szuper hogy nincs benne alkohol. Azóta nem is jött ki nagyobb pattanás az arcomon, és a régi hegek is látványosan halványulnak. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Sparklingdiamond

2019. augusztus 13.

Kicsit olyan “semmi” érzésem van vele kapcsolatosan.Nem rossz,de nem is jó.
Szorgalmasan rakom a vattakorongokra, de mégse látok úgy szembetűnőbb változást!
Jobban jártok,ha vesztek szín tiszta szalicilsavat, ami 500Ft egy kis üvegcse...
Az illatát én sem értem,hipoallergén mégis olyan férfias az illata,hogy sokszor utálkozva kenem fel, a hatás meg elmarad..! 3 csillagot kap,mert még figyelgetem,hogy alakít a továbbiakban!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Kicsit olyan “semmi” érzésem van vele kapcsolatosan.Nem rossz,de nem is jó.

Emma Woodhouse

2019. július 23.

2017.12.09.
Végre egy szalicilsavas tonik, amiben nincs alkohol. Nem tudom miért hiszik azt a kozmetikai cégek, hogy az emberek szeretik alkohollal kenegetni az arcukat, de mindegy. Teljesen jól működik, tisztán tartja a pórusaimat és még a fejem se szárad le tőle. Már elhasználtam egy flakonnal, ma megyek újat venni a Müllerben.

2019.07.23. Update: Betáraztam belőle a Tesco-ban, még van belőle másfél flakon. Viszont közben "felfedeztem" a Cosrx AHA/BHA/Blablabla hámlasztót, és azt kell mondanom, az azért jobban működik. El fogom használni, mert jó termék, nincs benne alkohol, nappal is lehet használni, de a Cosrx mellet annyira nincs rá szükségem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

2017.12.09.

kzmdra

2019. június 7.

Nekem nagyon bevált, az illatát is szeretem. Véglegesen leváltottam erre a termékre a korábban használtakat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

kissdzs

2019. május 31.

Alkoholmentes tonikot kerestem, így akadtam rá erre a termékre. Korábban még nem próbáltam ezt a márkát, de jókat olvastam róla ezért vettem meg. Nálam teljesen bevált. Jól tisztít, az illata picit erős de nem zavaró. Ragacsos réteget csak akkor hagy ha nem várom meg hogy rendesen beszívódjon. Nem szárítja a bőröm és mattít is kicsit. A kiszerelése is gazdaságos,sokáig elég. Szerintem újraveszem ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

tamara428

2019. április 27.

A Tescoban akadt meg rajta a szemem. Szeretem a Mixa termékeket, eddig beváltak, illetve tetszett, hogy alkoholmentes, összehúzza a pórusokat és mattít. A bőrömet teljesen tönkretette a munkahelyi levegő (0-24-ben megy a légkondi, amit kb 20 éve nem tisztítottak ki) és ha dolgozom, mindig zsírban tocsog az arcom a műszak végére (de komolyan, lecsúszik az orromról a szemüveg!).
Na szóval megvettem ezt a kis aranyost. Rendszeres használat mellett valóban összehúzta a pórusaimat az orcáimon. Nem mattította látványosan a bőrömet, de erre nincs is nagyon szükségem, alapvetően egészséges fénye van csak az arcomnak. Irritációt nem okozott, csak egy kis ragacsos érzést hagy maga után olykor-olykor.
Tegnap este kezdődő pattanáson is kipróbáltam, és reggelre szépen eltüntette.
Elégedett vagyok vele, és már a második flakonnal használom. :)

Update: Már nem vattakorongra öntöm. Nagyon sokat magába szívott és alig töröltem meg vele az arcom, már ki is száradt. Most egy keveset öntök a tenyerembe, szét oszlatom, aztán finom átmasszírozom vele az arcomat. Sokkal kevesebb fogy belőle és látványosabb a hatása- így már öt csillag.
Lányok, próbáljátok ki így is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Tegnap este kezdődő pattanáson is kipróbáltam, és reggelre szépen eltüntette.
Elégedett vagyok vele, és már a második flakonnal használom. :)

Lányok, próbáljátok ki így is!

szmtunde

2018. október 14.

Számomra ez a tökéletes tonik! Ugyan várnom kellett vele pár napot (talán 1-2 hetet) mire a bőröm hozzászokott, de utána szépen teljesítette a dolgát. A bőrömet alaposan megtisztította, nem fénylett az arcom még órákkal később sem, és újabb pattanások sem jelentek meg. Sajnálom, hogy legutóbb nem tudtam újra venni, mert éppen nem lehetett az adott boltban kapni, ahol vásároltam. De amint elfogy a mostani tonikom (garnier), egészen biztos, hogy ezt újra fogom venni.

Update: Eltelt azóta egy év, töretlenül használtam, imádtam, mígnem kifogtam a boltban egy romlottat (?!) Azóta nem mertem újravenni, és valószínűleg már nem is fogom. Sajnos le kell vonnom egy csillagot, biztos az én hibám volt, hogy nem figyeltem oda.. de ez teljesen elvette a kedvem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Anna2092

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 24.

Eddigi kedvenc arclemosóm. Alkoholmentes, tökéletesen tisztít az ára sem veszélyes és csodákat művel az arcommal. A hidratáló krémével együtt használom már majdnem egy éve és számomra csodaszer. Eleinte kicsit nehéz volt beszerezni mivel nem mindenhol árulják, de ahol csak látom azonnal 2 flakonnal veszek. Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8, Glycerin, Sodium PCA, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.