Mixa

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vika, Módosítva: 2015. július 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Sminkeltávolító és tisztító tonikum, mely ideális érzékeny, zsíros és problémás bőrtípusra

Mattít és összehúzza a tág pórusokat

Alkoholmentes. Parabénmentes. Hipoallergén. Klinikailag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

l.nikoletta

2022. október 26.

Imádom!
Nagyon jól helyretette az arcom! Az az illatanyag nem kellene bele, de én még ígyis újra és újra megveszemy Eddig még nem találtam ennél jobbat ilyen árkategóriában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 26.

Imádom!

Kincsou

2022. szeptember 27.

Igen, igen, igen! Nagyon jó kis tonik, az egyetlen hibája az illatanyag, az irritatív tud lenni, ezért 4 csillag. Borotválkozás után használva naaagyon jó a kipattogzás ellen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 27.

aniko_farago

2022. augusztus 16.

A lemosóval együtt használom és nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

A lemosóval együtt használom és nagyon szeretem

p.evi

2021. augusztus 20.

Kombinált bőrre használom, eddigi kedvenc arclemosóm. Alkoholmentes, tökéletesen tisztít az ára sem veszélyes és csodákat művel az arcommal. A hidratáló krémével ( MIXA ANTI-IMPERFECTION MOISTURIZING CREAM) együtt használom és számomra csodaszer, azóta nincsenek pattanásaim. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

viragocskaa

2021. augusztus 16.

Nem tett nagy csodát a bőrömmel, el is hagytam ezt a lépést a rutinomban. Jó, hogy nincs benne alkohol, viszont lehetne illatanyagmentes is. Nem rossz termék, de számomra felesleges, így nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

dorszzz

2021. augusztus 6.

Tetszik,hogy nincs benne alkohol. A parfüm nem irritál benne,nem szárít. Viszont nem vettem észre,hogy kevésbé zsírosodna a bőröm,vagy összehúzná a pórusaimat. Nem valószínű,hogy újra veszem,ha elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

KoosAlexandra

2021. július 14.

Sajnos a parfüm miatt csípte az arcom, így nálam nem újravevős. Páromnak bevált, kevesebb pattanása van, ő nem érzékeny a parfüm tartalmú termékekre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

vszilvi94

2021. április 29.

Jó illata van, nem irritálja a bőröm, hamar beszívódik.Arctisztítás után, szérumok előtt használom, így azt nem tudom, mennyire mattít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Renszisz

2021. április 20.

Legelső használat után irritálta a bőröm de szerencsére az az 1 alkalom volt azóta egyáltalán nem volt vele problémám. Az illata az elején zavart egy férfi arcszeszhez tudtam hasonlítani de mára már ezt is megszoktam. Lassan 1 hónapja használom de én meg vagyok vele elégedve biztos, hogy újra fogom venni főleg hogy, alkohol mentes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 20.

Bambi80

2021. április 18.

Elfogyott a tonikom, és ajánlások miatt ezt választottam.Mar nem is most de félretettem mert először nem lettünk barátok...Most újra használom.
Nem látok extra változást.Tetszett az,hogy nincs benne alkohol a parfüm viszont szárítja a bőröm.
Én inkább azt mondom, nekem nem bántotta a bőröm,talán picit szárított a,de nem is tett vele semmi olyat,nem volt olyan jó érzés sem ha használtam .
Még mindig keresem a tökéleteset.El fogom használni de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 18.

Még mindig keresem a tökéleteset.El fogom használni de nem veszem újra.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8, Glycerin, Sodium PCA, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.