Mixa

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dori_91, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2020-ban megújult formula!

2 az 1-ben hidratáló krém érzékeny és problémás bőrre, mattító szilikát-S-sel és tisztító cinkkel. Intenzíven hidratál, csökkenti a pattanások előfordulását és finomítja a pórusokat. Az eredmény: a bőr hidratált és matt lesz egész nap. A bőr napról napra tisztább lesz, a bőrproblémák csökkennek, a pattanások és a pórusok kisebbek lesznek. Egészségesnek tűnő megjelenést biztosít.

Nem komedogén, hipoallergén, alkohol és parabénmentes

Ár: 890 + pk , Eladó: PennyLane87
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Gyöngyös, fizetés: Személyes átvétel, foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Viki123456

2021. július 11.

Kombinált bőrre használom, esti hidratálónak. Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Kombinált bőrre használom, esti hidratálónak. Nekem bevált.

Pinkbunny2463

2021. július 4.

Mixától a Soothing Moisturizer Rich Pro-Tolerance-ot akartam megvenni, aminek a doboza egy az egyben ugyanígy néz ki csak lila színben. Én hülye nem figyeltem mert siettem, kettőt hoztam..... Mikor otthon észre vettem már késő volt, gondoltam adok neki 1 próbát, már a szaga sem tetszett de mikor felkentem az egész arcom belobbant. Azonnal mostam le, anyum és húgom viszont örült neki, velük semmi ilyesmi nem volt. Érzékeny bőrűek messze kerüljék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 4.

pmercedes

2021. július 1.

Eleinte tartottam ettől a terméktől, hogy kiszárítja az arcomat, de végül kellemesen csalódtam. Összehúzta a pólusaimat és a pattanásaim is kevésbé gyulladtak be a használata során. Kellemes az illata és simább lett tőle a bőröm, néha azonban szükségem volt plusz hidratálóra utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Skyline.r34

2021. május 14.

Nem fűztem hozzá túl sok reményt,viszont többen ajánlották így kipróbáltam. Többen írták ,hogy nekik semleges volt hát sajnos az én bőröm nagyon nem kedvelte.Eléggé ramaty állapotú lett tőle .Biztosan soha nem ajánlanám senkinek sem. Ár -érték arányban is lehet jobbat találni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

Chalise

2021. április 24.

Nekem leginkább semmilyen volt. Igaz mattított kicsit, viszont épp emiatt nem hidratált túl jól... legalábbis nekem. Állagra jól kenhető, de olyan "unalmas" vagy nem is tudom. Szerencséje, hogy akciósan vettem :D Nem veszem újra, a Mixa nem az én márkám, minden termék, amit kipróbáltam, várakozásomon alul teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

f_fancsu

2021. április 24.

Hidratáló krém keresésnél találtam erre a krémre és vettem meg. Itthon vettem észre, hogy pattanásos, problémás bőrre vettem (néha fordulnak csak elő a pattanások, nem kifejezetten ez a fő problémám). Első felkenéskor csípett vagy talán égetett és szárított, ezt a szalicil számlájára írtam. Azóta nincs ilyen problémám vele, heti egyszer-kétszer használom a megszokott hidratálóm helyett. Minden nap képtelen lennék használni, mert nem adja azt a kellemes hidratáló hatást, és szerintem nem is bírná el a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Verus89

2021. április 18.

3hete kísérletezem vele.. sajnos nem lettünk barátok!!! A én bőröm nem vörösödik ki tőle, de allergiás reakció képpen viszket és lett jópár pattim is. Más Mixás termékek pozitív tapasztalata nyomán buzdultam fel, de nagy hiba volt. Hogy valami jót is mondjak róla, jól mattít, valamelyest hidratál is. Nálam kis mennyiséggel nem pereg, de nincs is az a kellemes érzésem, mint mondjuk a clinique ID zsíros bőrre való gélje után. Sajna az arckrém megmarad mélyen pénztárcába nyúlósnak... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Lona22

2021. április 17.

Pattanást nem okozott, viszont pirosságot, irritációt igen... És méghozzá nekem elég durván. Arcon még rendben van, de a kézfejemet bekentem, és csípett, mart, majd piros kacsóim lettek. Inkább lemostam és bekentem babakrémmel, ami már megnyugtatta a bőröm. Az illata nagyon erős, a kiszerelés kicsit és ehhez képest nem is annyira olcsó. Az állaga eléggé folyós, ugyanolyan száraz maradt a bőröm. A Mixa termékeit nem fogom újravenni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

22kapibara

2021. április 17.

Csak alkalmanként használom, és csak éjszaka. Erre bevált, mert mintha tényleg kezdene valamit kezdődő pattanásokkal/problémákkal. De réteget hagy az arcon ami pereg/kukacosodik ha sminkelni próbálok rá, és nem tudok más terméket vinni fel rá (fényvédőt például) mert úgy már tényleg fojtogató. És én is éreztem tőle egyfajta irritációt felkenés után párszor főleg az elején. Már nem érzem, annak tudtam be hogy valami olyan hatás lehetett mint amikor egy kémiai hámlasztó okozza azt a kicsit "égő" érzetet amíg a bőr hozzá nem szokik egy hatóanyaghoz. Szóval éjjel-nappal szent grál krémnek nem ajánlanám senkinek de az arzenál részeként működhet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

clark

2021. április 12.

Több tubussal elhasználtam. Nekem bevált: matt hidratált bőrt eredményez- de semmi más extra eredményt nem fedeztem fel a használatával.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

Antioxidánsok: Phenylethyl Resorcinol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Egy újabb fajta pigmentfolt elleni hatóanyag. Még nincsen túl sok független kutatás a hatásáról. A Journal of Cosmetic Dermatology-ban egy 2013-as kutatást találtunk róla, amiben az összetevőt három másik hatóanyaggal kombinálva vizsgálják.A vizsgálat összességében viszonylag mérsékelt eredményeket mutatott (a 80 résztvevő 57%-a mutatott legalább mérsékelt javulást).

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2