Mixa

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dori_91, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2020-ban megújult formula!

2 az 1-ben hidratáló krém érzékeny és problémás bőrre, mattító szilikát-S-sel és tisztító cinkkel. Intenzíven hidratál, csökkenti a pattanások előfordulását és finomítja a pórusokat. Az eredmény: a bőr hidratált és matt lesz egész nap. A bőr napról napra tisztább lesz, a bőrproblémák csökkennek, a pattanások és a pórusok kisebbek lesznek. Egészségesnek tűnő megjelenést biztosít.

Nem komedogén, hipoallergén, alkohol és parabénmentes

Ár: 990.- Ft , Eladó: Burya
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest XIII., Göncz Árpád városközpont (korábban Árpád híd metróállomás), fizetés: Személyes átvétel, előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként, vagy FoxPost/MPL csomagautomatába

KViki93

2022. augusztus 1.

A termék rendben van abban az esetben ha épp nincs az arcom rettenetes gyulladási fázisban.
Amikor a helyzet helyreáll az arbőrömön akkor szoktam alkalmazni és nekem segít a pattanás utáni sebek kezelésében.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Bubus06

2022. július 10.

Borzasztó szomorú vagyok, mert tényleg mattít, tényleg jó lenne a mitesszeres kombinált bőrömhöz, finom az illata, könnyű az állaga de nem szeretném ezt a fájdalmasan csípős érzést hosszútávon elviselni.
Ha valaki tudja, milyen hidratáló arckrémre van szükségem kombinált de érzékeny bőrhöz, légyszi ne tartsa magában.. 🥺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 10.

kluc

2022. június 19.

Nagyon szereti a bőröm. Annyi hibája van, hogy nem mattít annyira, mint ígérik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

Nagyon szereti a bőröm. Annyi hibája van, hogy nem mattít annyira, mint ígérik.

csokiskexx

2022. május 24.

Nagyon szeretem, tényleg szokatlan az illata, de nekem az is tetszik. Az állaga az én bőrömnek tökéletes, könnyen beszívódik. Tényleg hagy maga után egy vékony réteget, de mivel éjszakára szoktam használni, ez egyáltalán nem zavar. Simább és puhább tőle a bőröm, és más hidratálóval ellentétben, ez nem okozott pattanást. A kiszerelése lehetne nagyobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 24.

rbvrs

2022. április 26.

Kb. 2 hete használom normál bőrre, nekem bevált. Kényelmes kinyitni a terméket, mert nem lecsavarós a teteje, így gyorsan könnyen kenhető. Nekem hamar beszívódik a krém és az illata is jó. Nem csíp, nem fényes. Újra fogom venni valószínűleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

Adrienn088

2022. április 18.

Nem rajongok a szalicilsavas krémekért, mert ezek nem feltétlenül mattítanak, hanem mivel szárítja a bőrt, elkezd zsírosodni. Nálam is ez volt. Nem rossz a krém, de nekem nem váltotta be az ígéreteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

Dorottya2005

Korcsoport: < 18
2022. április 14.

Olyan ez a ‘’hidratáló krem’’mint egy bőrradír.Semmi sem irritalja a bőrömet soha de ez rögtön csípett—pedig a márka nagy sensitive támogató.Nekem abszolút semmi jót nem tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. április 14.

Nickykee

2022. április 11.

Én csak nemrég kezdtem használni, de egylőre bevált. Jó illata van, könnyen beszívódik, kellemes a bőrömnek, hidratál, mattít. Eddig nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

ildi79

2022. március 24.

Zsíros, érzékeny bőröm van, elméletileg jó kellene hogy legyen a bőrömre ez a krém, de nem az. Bárhogy kenem fel, bármi alá-fölé, teljesen mindegy, nagyon csípi a bőrömet, ennek hatására pedig kipirosodik az egész arcom, amit nagyon nem szeretek. Amúgy állagra nem rossz, szépen beszívódik, de érzékeny bőrre egyáltalán nem ajánlanám! Elhasználom, mert éjszakára mindegy, ha piros az arcom, de soha többet nem veszem újra, és mivel ez az első termékem a márkától, amiben eléggé nagyot csalódtam, más krémet sem fogok vásárolni tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 24.

Jazmin01

2022. március 15.

Nagyon tetszik az állaga! Könnyed, nem zsíros, hamar beszívódik a szalicilsav is tetszik benne. A parfüm nem zavaró, nekem olyan tiszta illata van, nem édes és hamar elillan. Fényvédő alá tökéletes a téli száraz bőröm re, estére már kevés. De nyáron amikor zsírosabb a bőröm szerintem jó lesz önmagában is. Igazából meg is lepett, hogy ennyi pénzért milyen jó kis krém. Tetszik a kiszerelés is, kezelhetőbb, mint a tégelyes krémek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

Antioxidánsok: Phenylethyl Resorcinol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Egy újabb fajta pigmentfolt elleni hatóanyag. Még nincsen túl sok független kutatás a hatásáról. A Journal of Cosmetic Dermatology-ban egy 2013-as kutatást találtunk róla, amiben az összetevőt három másik hatóanyaggal kombinálva vizsgálják.A vizsgálat összességében viszonylag mérsékelt eredményeket mutatott (a 80 résztvevő 57%-a mutatott legalább mérsékelt javulást).

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2