Mixa

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dori_91, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2 az 1-ben hidratáló krém érzékeny és problémás bőrre, mattító szilikát-S-sel és tisztító cinkkel. Intenzíven hidratál, csökkenti a pattanások előfordulását és finomítja a pórusokat. Az eredmény: a bőr hidratált és matt lesz egész nap. A bőr napról napra tisztább lesz, a bőrproblémák csökkennek, a pattanások és a pórusok kisebbek lesznek. Egészségesnek tűnő megjelenést biztosít.

Nem komedogén, hipoallergén, parabénmentes.

Ár: 1000 , Eladó: fleonora
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges
MissKB

2019. november 15.

Olyan nagy csodát nem tett velem ez a krém, de ennek ellenére azért szívesen használom. Nekem nincs problémám az illatával, jó néhány hónapja használom már, szóval szerintem már hozzászoktam, mert nem is érzem :) Szeretem az állagát, könnyen el lehet kenni, gyorsan beszívódik, nem kukacosodik, és jóval később, jóval kevésbé fényesedik csak át napközben az arcom, szóval én elégedett vagyok vele. Túl sok pattanásom nincs, de azt a keveset nem mulasztotta el gyorsabban. Eddig elegendő volt a hidratáló hatása, de télre már valószínűleg kevés lesz a vízhiányos bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

csyngo

2019. november 8.

Körülbelül 2 hete használom. Szeretem, mert elég könnyű krém és elég jól mattítja is bőrt. Nekem nem csíp és az illatával sincs nagy bajom, ugyanolyan mint a hasonló hatású micellás víznek. A pattanásokon nem tudom mennyire fog segíteni, jelenleg nem sok változást tapasztalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

Bettike21

2019. november 7.

Nagyon megijedtem a kommenteket olvasva, úgy látom a többség elégedetlen a termékkel. Szerencsére nálam nem így történt az én bőröm nagyon puha lett a használat után, nem szárította ki, számomra az illat is kellemes. :)
Hogy a pattanásokkal mit fog kezdeni még kérdéses, ennek még adok egy kis időt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Hogy a pattanásokkal mit fog kezdeni még kérdéses, ennek még adok egy kis időt.

poczeandrea

2019. október 5.

Csíp, és kellemetlen, férfi tusfürdő illata van... Egyébként puha a bőröm tőle, de a téli érzékenybőr idején nem fogom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

palszabod

2019. szeptember 26.

Egyáltalán nem vagyok megelégedve ezzel a krémmel. Pénzkidobás volt. A pattanásaimat nem csökkentette, a pórusaimat nem húzta össze. Felkenés után az arcom egyes részeit csípi. Félig még van, valahogy elhasználom, de nem veszem újra az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

joy

2019. szeptember 22.

Kellemetlenül erős illata van, ahhoz képest hogy a parfüm az utolsó az összetevők között. Pattanásaim lettek tőle, viszont jól hidratált és mattít is. Összességében engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

mateszkati

2019. szeptember 3.

Nagy reményeket füztem hozzá, de sajnos nem vált be. Rettentö parfümös és alkoholos. Engem gyakran csípett. Nem használtam el, kb. felénél megszabadultam töle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Dalmicica

2019. március 22.

Hát jól elcsesztem...nem néztem meg az összetevőket, csak lekaptam...óh hipoallergén...óóh problémás bőrre való...remek lesz...aha...brutál erős szaga van, ami cseppet se kellemes,ráadásul tényleg férfias...na és az alkohol...miért??? érzékeny bőrre alkohol??? De én voltam a ludas,nem olvastam...hát ez van. Durván pirosodik a bőröm utána úgyhogy kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

NikolettaP

2019. március 22.

Én úgy tudtam, hogy hipoallergén, így nem értem miért tettek bele egyàltalán parfümöt.🤷🏽‍♀️ Ráadás valóban erős, sőt szerintem férfias illatú :( Eleinte óckodtam emiatt használni, de az az igazság, hogy nagyon szép puha lesz utána a bőröm, és a pattanásaim valóban csökkentek, és a bőröm sem zsírosodik amikor használom. Viszont az illata miatt ezt a fajta krémüket biztosan nem fogom újravenni, talàn egy másik, hasonló hatású krémüket helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Drazsi

2019. március 21.

Már jó ideje meg van. Nagyon erőteljes illata van, ezért csak ritkán nyúltam hozzá. Aztán elkezdtem használni rendszeresen, mert nagyon zsírosott a bőröm. Valóban mattít. A hidratáló hatása nekem kevés. A fő problémám az vele, ha több napon keresztül használom, hatalmas, fàjdalmas puklikat okoz. Szóval le is tettem róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Antioxidánsok: Phenylethyl Resorcinol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Egy újabb fajta pigmentfolt elleni hatóanyag. Még nincsen túl sok független kutatás a hatásáról. A Journal of Cosmetic Dermatology-ban egy 2013-as kutatást találtunk róla, amiben az összetevőt három másik hatóanyaggal kombinálva vizsgálják.A vizsgálat összességében viszonylag mérsékelt eredményeket mutatott (a 80 résztvevő 57%-a mutatott legalább mérsékelt javulást).

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2