Mixa

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dori_91, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2020-ban megújult formula!

2 az 1-ben hidratáló krém érzékeny és problémás bőrre, mattító szilikát-S-sel és tisztító cinkkel. Intenzíven hidratál, csökkenti a pattanások előfordulását és finomítja a pórusokat. Az eredmény: a bőr hidratált és matt lesz egész nap. A bőr napról napra tisztább lesz, a bőrproblémák csökkennek, a pattanások és a pórusok kisebbek lesznek. Egészségesnek tűnő megjelenést biztosít.

Nem komedogén, hipoallergén, alkohol és parabénmentes

Ár: 500 , Eladó: fleonora
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Ár: 700 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, 17.-ker, Örs, Köki, fizetés: személyesen, postai úton

Almakispeter

2020. október 21.

A hidratálása max nyáron reggel elég bár nekem elég vízhiányos a bőröm, vigyázni kell vele felkenésnél mert kukacosodhat, viszont nem kétség hogy nagyon sokat segít az egységes bőrkép kialakításán, a tág pórusaim határozottan jobban néznek ki!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

eduscho

2020. október 16.

Nekem bevált, bár az ígért mattítást nem hozta,de jól hidratált. Külön tetszett a semlegesnek mondható illata. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Mofikocka

2020. október 10.

Nekem csodaszer. A Mixa hyaluronos éjszakai krémjével együtt használom 3 napja és azóta sokkal szebb lett a bőröm. Nem fénylik és a pórusaim is teljesen összementek. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

agiP

Korcsoport: < 18
2020. szeptember 19.

Nem. Nekem nagyon nem. Voltak elvárásaim, azonban nemcsak, hogy nem hidratálta a vízshiányos bőrömet, még kelletlenül csípett is. Talán elhasználom a nyakamra, de az arcomra egyáltalán nem vált be:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Gretis

2020. augusztus 24.

Kicsit elszomorított amikor megláttam, hogy parfümöt tartalmaz. Elég erőteljes illata van, ami egyébként nem zavar, nekem tetszik, de jobban örültem volna, ha a parfüm kimarad belőle. Ennek ellenére semmilyen negatív tapasztalatom nincs vele kapcsolatban, a bőröm elképesztően puha és selymes lett tőle. Mióta használom valóban sokkal szebb a bőröm, bár ezt inkább más terméknek köszönhetem szerintem. Összességében elégedett vagyok vele és szeretem a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Lili2109

2020. július 30.

Nagyon szeretem. Eléggé hidratál de nem irritálja a pattanásos bőrömet. Nem mattít szerintem de ez nem baj. Smink alá is jó. Újravevős!
Update: mostanában vegyes érzéseim vannak iránta, túl soknak érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Update: mostanában vegyes érzéseim vannak iránta, túl soknak érzem.

angesz

2020. július 10.

Nagyon-nagy csalódás,érzékeny bőrűeknek egyáltalán nem ajánlom! 3 használat után az egész arcomat apró gyulladt pattások borították el,iszonyat viszketés és lángolás társaságában 😭

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 10.

sorsi83

2020. július 7.

Azért vettem meg, mert 37 évesen a bőröm úgy döntött, hogy a tinédzser koromban kimaradt pattanásos időszakot pótolnia kell. A homlokomon és az államon jelentek meg pattanások és az orromon a fehér mitesszerek feketék lettek és egyszerűen nem tudtam velük mit kezdeni. A pom-pomtól rendelt drága natúr cuccok totál cserben hagytak, drogériában kószálva láttam meg ezt véletlenül és a tisztító lotion-nel együtt megvettem. Nekem nagyon sokat segítettek, szebb lett a bőröm és a mitesszerekből is sokkal kevesebb lett és nem feketék. Örök hála. Szerintem az illata olyan, mintha valami parfümmentes drogériás krém lenne, meg is lepődtem hogy van benne illatanyag. Nagyon kevés kell belőle, azonnal beszívódik, rögtön mattabb a bőröm, valóban kisebbnek tűnnek a pórusaim, nekem a hidratáló hatása így nyáron tökéletes, én éjszakára használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Melszi

2020. május 21.

Számomra nagyon bevált, a micellás arcvízével használom, szép a bőröm. Azóta nincs pattanásom, begyűlt mitesszerem. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

nudelover

2020. május 3.

Ez az "illat" nem semmi, engem is férfi termékek illatára emlékeztet. Egyébként a szalicil vagy vmi más pattanás elleni összetevő miatt lehet, mert volt hasonló krémem ilyen szaggal.
Nekem vegyes a bőröm, T vonalban zsíros, patikra hajlamos, többi helyen száraz, húzódik. Nekem nem csíp, nem kukacosodik, brutal hamar beszívja, egyébként nem is kenek rá sokat, csak amennyit muszáj. (Érdekes dolgok ezek, mert pl a pompom neroli virágvizes zselét mindenki imadja, nekem meg annyira bizserget.) A pórusaimat szépen összehuzza, nem szárít. utána puha lesz. Árát tekintve szerintem megérte, a bőröm ránézésre szebb. Még meglátom, újra veszem - e. Az illat miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Antioxidánsok: Phenylethyl Resorcinol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Egy újabb fajta pigmentfolt elleni hatóanyag. Még nincsen túl sok független kutatás a hatásáról. A Journal of Cosmetic Dermatology-ban egy 2013-as kutatást találtunk róla, amiben az összetevőt három másik hatóanyaggal kombinálva vizsgálják.A vizsgálat összességében viszonylag mérsékelt eredményeket mutatott (a 80 résztvevő 57%-a mutatott legalább mérsékelt javulást).

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2