Mixa

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 29.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Tusolóolaj száraz, érzékeny, atópiára hajlamos bőrre. Tusfürdőként és samponként egyaránt használható. Kisbabák, gyerekek és felnőttek számára.

Nem tartalmaz színezéket, szappant, alkoholt és parabéneket.

cocoapowder

2019. október 19.

Ekcémás bőrömet nem szárította ki, pedig a benne lévő sles-től tartottam. De szárítás helyett tök jó selymessé és tisztává teszi a bőrt. A Niacinamide tartalmának kifejezetten örülök. Én már a pumpás verziót veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

technodiva

2019. augusztus 7.

Érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömre tökéletes. Az eddig kipróbált többi, atópiás bőrre szánt tusolóolajokkal ellentétben nem hagy zsíros, nehéz érzetet a bőrömön és nem is körülményes a használata. "Illata" semleges, nincs benne semmi irritáló anyag és nem is vészesen drága. Bevált. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Noncsoka

2019. február 10.

Folyamatosan vasarolom az atopias bőrre való készítményeket,ezt is hirtelen megláttam és megvettem. Milyen jól tettem. Megszerettem a semleges illatát és nem viszketek tőle. Az ehhez való testápolót használom utána. Remek cucc mindkettő,ennyiért nem számítottam nagy durranasra. Sajnos SLS van benne ami tudom nem igazán jó de azért szeretem... Emiatt egy csillag mínusz mert ez mással is pótolható lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Regi84

2019. január 15.

A testápolóval együtt használom. Télen mindig nagyon száraz a bőröm, úgyhogy örülök, hogy erre rátaláltam. Nyárra valószínű visszatérek valami finom illatos tusfürdőre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

kkitti1986

2018. december 26.

Nagyon kellemes,olajos tusfürdő,alkohol,parfüm nélkül,árban is elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Nagyon kellemes,olajos tusfürdő,alkohol,parfüm nélkül,árban is elég jó.

Banszky

2018. december 9.

Valóban már pumpás kiszerelésben kapható.
Száraz,atópiás bőrre tökéletes. Nem szárítja jobban a bőrt,hidratál kicsit és tisztának is érzem magam tőle. Illata semleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Valóban már pumpás kiszerelésben kapható.

TimeaZsofia

2018. december 2.

Update 12.03. Azóta nem használom arclemosásra, mert átálltam az olajos lemosásra, de továbbra is jónak tartom pl. tusfürdőként.

11.11. A legeslegjobb olcsó arclemosó. Tudom, hogy nem arra készült, de az összetevőlista annyira szép, (antioxidánsok, hidratáló összetevők, parfümmentes), hogy csak ajánlani tudom. Persze testre, és hajra is jó, de én arclemosóként is használom. Habzik, amit imádok, nincs illata, csak valami gyógykrém-szerű (alapanyagok illata), ezt is imádom.5 csillag és újravevős.😊

Ja, és már más a csomagolása. Pumpás, ami szintén plusz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Ja, és már más a csomagolása. Pumpás, ami szintén plusz!

Panni21

2018. június 30.

Ugyanazt tudom elmondani róla, amit a mandulaolajos változatról is, egyformán szeretem mindkettőt. Ennek valamivel enyhébb az illata.
Hajat is mostam vele néhányszor, utazáshoz ebből a szempontból praktikus, de nem használtam így hosszútávon.
Vékonyszálú, természetes szőke, alapból elég kényes hajam van, szép lett a használata után. Ajánlom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0