Mixa

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glowla, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Samponok

A kisbabák puha hajának kíméletes tisztításáért és táplálásáért. Ez a kisbabáknak kifejlesztett micellás sampon segít dörzsölés nélkül eltávolítani a szennyeződéseket. A krémes hab könnyen kiöblíthető. Eredmény: A haj nem gubancolódik össze, puha és ragyog, kellemes tiszta illatú.

narancsdzsem

2020. április 10.

Vastsg szálú,hullámos hajra kerestem kímélő sampont,de ő nem az: csak összeragasztja,de azt erőteljesen.
Gondolom babáknak jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 10.

Gondolom babáknak jó. :)

szilvia.bano

2020. március 19.

Szerettem ezt a sampont, most gy tűnik megszüntették-a jó termékeknek rendszerint ez a sorsa. Vékony szálú, göndör hajamat ez a sampon nem nehezítette el, nem szárította. Ez volt a Faith samponok után az első, ami bevált. Kellemes illata van, nem drága, gyakori használatra is alkalmas. Egyedül azért vonok le egy csillagot, mert a Kallos professzionális szalonsamponja, amit nemrég kezdtem el használni, jobb, mint ez. Ez azért nem adott fényt a hajamnak, és nem volt a használata után olyan puha, de szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

SminkesAnyuci

2019. október 21.

Gyermekeim haját, illetve kismamaként a sajátomat is ezzel mosom most. Csodálatosan habzik egy kis borsonyi mennyiségvis. Hatását a hosszú hajú Nagylányomon látom legintenzivebben, akinek könnyebb kifésülni a hajacskáját mióta ezzel mosom és az Isana balzsamokkal ápolom. Az barátságos összetevőlistás ternékek közül válogatok csak a Gyermekeimnek is és magamnak is kismamaként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

dora623

2019. július 10.

Volt munkahelyemen kaptam kipróbálásra, babám nincs így kutya sampon lett belőle. Jól habzik, rendesen tisztít. Lemosásnál mindig sötét színű hab folyik le. Nem okoz irritációt. Mostam vele1x-2x hajat is feladatát ellàtja. Illata nem tolakodó. Nem rossz termék összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

jkrisztie2

2019. április 21.

Már csak ez az egy darab Mixa termék árválkodott a dm babás részlegen Glamour napokon. 50% kupon volt rá. Megvettem. Nagyon jól tettem. A jól ismert finom "mixa illat", jól habzik, szépen tisztít, picike elég belőle. Azóta a gyerekek haját csak ezzel mosom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Judit1987

2019. április 21.

Pár hete vettem meg, kisfiam selyem hajára. Nagyon kevés kell belőle, az illata nagyon kellemes, nem tolakodó és tartós is. Szépen felhabzik, ezáltal kevés kell belőle. Nem szárítja a fejbőrt és nem csípi a kisfiam szemét lemosáskor. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

RekaKrem

2019. február 23.

Mi nagyon szeretjük, imádnivaló illata van ami sokáig megmarad, szép lesz a gyerekek haja tőle.
Egy mogyorónyi kell csak belőle, és szépen habzik, gazdaságos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 23.

Egy mogyorónyi kell csak belőle, és szépen habzik, gazdaságos is.

lovecreams

2018. december 22.

Borzasztó sprőddé tette a hajam, arról nem is beszélve, hogy több helyen is rá van írva a flakonra, hogy könnymentes.. JOBBAN CSÍP, mint akármelyik (baba)sampon..viszont jól tisztít, ezért kapja csak a 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

Panni21

2018. szeptember 4.

Nagyon szép tőle a hajam, valóban lágyan tisztít. Kicsit talán túl lágyan is :(
2-3 naponta mosok hajat, szerintem ez még elég gyakorinak tekinthető, mégsem sikerül elég alaposan megtisztítani vele. Eleinte azt hittem, nem mostam ki megfelelően a balzsamot, azért ragad mosás után a hajam olyan gyanúsan a tarkómnál, de nem. Így 2 hét használat után (úgy, hogy nem használtam közben mást) már máshol sem tisztít megfelelően. Kénytelen leszek valami mással felváltva elhasználni. Viszont valóban nem csípi a szemet, és finom az illata.
Nem fogom lepontozni, babák számára nyilván megfelelő, ebből kiindulva gondoltam úgy, hogy az én vékonyszálú kis semmiség hajamra is az lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Nagyon szép tőle a hajam, valóban lágyan tisztít. Kicsit talán túl lágyan is :(

Alexa890317

2018. július 5.

Nagyon szeretem az illatát, igazán finom illatú. Zsíros a hajam, nem vált be erre a problémára, viszont nagyon kíméli a fejbőröm ami a sok hajmosásnál nem hátrány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Színezék. Barnás sárga.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.