Best of Beauty 2019

Mixa

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glowla, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Samponok

A kisbabák puha hajának kíméletes tisztításáért és táplálásáért. Ez a kisbabáknak kifejlesztett micellás sampon segít dörzsölés nélkül eltávolítani a szennyeződéseket. A krémes hab könnyen kiöblíthető. Eredmény: A haj nem gubancolódik össze, puha és ragyog, kellemes tiszta illatú.

dora623

2019. július 10.

Volt munkahelyemen kaptam kipróbálásra, babám nincs így kutya sampon lett belőle. Jól habzik, rendesen tisztít. Lemosásnál mindig sötét színű hab folyik le. Nem okoz irritációt. Mostam vele1x-2x hajat is feladatát ellàtja. Illata nem tolakodó. Nem rossz termék összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

jkrisztie2

2019. április 21.

Már csak ez az egy darab Mixa termék árválkodott a dm babás részlegen Glamour napokon. 50% kupon volt rá. Megvettem. Nagyon jól tettem. A jól ismert finom "mixa illat", jól habzik, szépen tisztít, picike elég belőle. Azóta a gyerekek haját csak ezzel mosom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Judit1987

2019. április 21.

Pár hete vettem meg, kisfiam selyem hajára. Nagyon kevés kell belőle, az illata nagyon kellemes, nem tolakodó és tartós is. Szépen felhabzik, ezáltal kevés kell belőle. Nem szárítja a fejbőrt és nem csípi a kisfiam szemét lemosáskor. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

RekaKrem

2019. február 23.

Mi nagyon szeretjük, imádnivaló illata van ami sokáig megmarad, szép lesz a gyerekek haja tőle.
Egy mogyorónyi kell csak belőle, és szépen habzik, gazdaságos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

Egy mogyorónyi kell csak belőle, és szépen habzik, gazdaságos is.

szilvia.bano

2018. december 26.

Én nagyon jó véleménnyel vagyok erről a termékről, ugyanis évek óta a Faith normál hajra való samponját és balzsamját használom (rooibush-al és gránátalmával), és ez az első sampon ami van olyan jó, mint az. Amit eddig ki-kipróbáltam az többnyire elnehezítette a hajam (vékonyszálú, göndör hajam van), de olyan is előfordult, ami éppen hogy szárította. Nem hittem volna, hogy lesz ilyen, de ez az a sampon, eddig az egyetlen, aminél egyáltalán felmerül, hogy akár fel is tudnám vele váltani a Faith sampont. Ráadásul a mennyiség azonos- 250 ml mindkét sampon-, viszont ez kb. 500 Ft-al még olcsóbb is. Az illata is kellemes, visszafogott. Tulajdonképpen sejtettem, hogy jó lesz, mert ez is egy ilyan hígabb állományú termék, nagyon hasonló ahhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

lovecreams

2018. december 22.

Borzasztó sprőddé tette a hajam, arról nem is beszélve, hogy több helyen is rá van írva a flakonra, hogy könnymentes.. JOBBAN CSÍP, mint akármelyik (baba)sampon..viszont jól tisztít, ezért kapja csak a 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

Panni21

2018. szeptember 4.

Nagyon szép tőle a hajam, valóban lágyan tisztít. Kicsit talán túl lágyan is :(
2-3 naponta mosok hajat, szerintem ez még elég gyakorinak tekinthető, mégsem sikerül elég alaposan megtisztítani vele. Eleinte azt hittem, nem mostam ki megfelelően a balzsamot, azért ragad mosás után a hajam olyan gyanúsan a tarkómnál, de nem. Így 2 hét használat után (úgy, hogy nem használtam közben mást) már máshol sem tisztít megfelelően. Kénytelen leszek valami mással felváltva elhasználni. Viszont valóban nem csípi a szemet, és finom az illata.
Nem fogom lepontozni, babák számára nyilván megfelelő, ebből kiindulva gondoltam úgy, hogy az én vékonyszálú kis semmiség hajamra is az lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Nagyon szép tőle a hajam, valóban lágyan tisztít. Kicsit talán túl lágyan is :(

Alexa890317

2018. július 5.

Nagyon szeretem az illatát, igazán finom illatú. Zsíros a hajam, nem vált be erre a problémára, viszont nagyon kíméli a fejbőröm ami a sok hajmosásnál nem hátrány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

kittialetta

2018. március 13.

Nekem sajnos nem jött be. Nagyon sok kell belőle, pedig alig vállig érő a hajam. És így különösen drágállom. Ezen kívül semmi pozitívat sem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

edinaa225

2018. február 3.

Imádom! Tudom kisbabáknak találták ki, viszont hátoldali írásban "felnőttek részére is mindennapos használatra". Gondoltam kipróbálom, és nem bántam meg. Szuper összetevői vannak,végre egy sampon ami kíméletesen tisztít nem lapul le a hajam , semmilyen ártalmas dolgot nem tesz a hajjal mint a legtöbb drogériás sampon. Már a második flakonnal használom, teljesen megvagyok elégedve. Előtte mindenféle drága sampont próbáltam, amitől a gyorsan zsírosodó vékonyszálú hajam egyáltalán nem tolerált. Bátran ajánlom mindenkinek aki küzd a zsírosodással, illetve akinek gyenge vékony töredezésre hajlamos haja van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Színezék. Barnás sárga.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.