KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. július 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A ligetszépeolajat és hidratáló összetevőket tartalmazó gazdag, tápláló krém intenzíven táplálja a bőrt. Ideális károsodott védőrétegű, érzékeny és nagyon száraz bőrre. Gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros réteget a bőrön.

Eredmény: Azonnali kényelemérzet. A bőr azonnal intenzíven táplált és kisimult, kényelemérzete javul. Napról napra kevésbé reaktív a külső irritációkra.

devababa

2017. november 14.

Ejjeli kremkent hasznaltam. Nagyon jol hidratal. Nem maradt zsiros vagy fenyes a borom es reggelre tenyleg szep puhava varazsolta. Sajnos alapanyagai nem gyoztek meg es ezert 3 csillag jar. Egyenerteku egy atlagos kremmel.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

PKitty

2017. október 29.

Kombinált bőröm van, így csak éjszakára merem használni. A száraz foltokat szépen gyógyítja és olyan puha tőle az arcom, mintha csak hámlasztottam volna. Illata nem a legjobb, de nem túl intenzív és nekem nem volt irritáló. Télre érdemes beszerezni egyet.

PKitty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Dorka66

2017. október 18.

Azonnal hidratálja a száraz bőröm és puha lesz tőle.

Dorka66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

Azonnal hidratálja a száraz bőröm és puha lesz tőle.

kovacsrekaa

2017. október 17.

Nagyon zsiros maradt tole az arcom.. nem tetszett. :(

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Nagyon zsiros maradt tole az arcom.. nem tetszett. :(

cintialaura

2017. október 15.

Szintén újságos minta alapján döntöttem el hogy megveszem.
A hatása hosszantartó, nem ideig-óráig érződő. Az igazat megmondva, én éjszakai krémnek használom és reggelre az arcom puha és rugalmas lesz tőle, nagyon jó ránézni. Az illata kellemes, nem erős, a bőröm sehol nem irritálja.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Szintén újságos minta alapján döntöttem el hogy megveszem.

Vikiiwii

2017. október 14.

Újságban volt egy kis termékminta, onnan jutottam az első adaghoz. Az a kis mini tasak, másnapra csodát tett és tudtam, ez kell nekem *.*
Így is lett, megszereztem.
Foltokban száraz bőröm van, semmilyen krém nem vált be.
Pihe puha lett az arcom, sokkal élettel telibb, egész nap fogdosom az arcom.
Imádom, tökéletes :)

Vikiiwii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Így is lett, megszereztem.
Foltokban száraz bőröm van, semmilyen krém nem vált be.
Pihe puha lett az arcom, sokkal élettel telibb, egész nap fogdosom az arcom.
Imádom, tökéletes :)

bagi54

2017. október 8.

Nagyon száraz és érzékeny a bőröm. Rossmann-ban vettem, amikor akciós volt és csak ajánlani tudom: jó az illata, a bőröm nem feszül tőle és puha. Veszek még!

bagi54
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

zsofia960217

2017. október 4.

Istenem, de tökéletes! Imádom a finom illatát, a sűrű állagát, és azt, hogy hamar beszívódik. Nagyon kis mennyiség is elég, az arcom rendkívül puha lesz tőle. 5 csillag *.*

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

kicsibanan

2017. szeptember 26.

Kb. két hete használom ezt a krémet amióta ősszel elkezdett teljesen kiszáradni a bőröm.. A textúra igazán krémes, nagyon jól hidratál és puhítja az arcbőröm, a meglepetés erejével adom az ötöst! :)

kicsibanan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.