Mixa

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. július 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A ligetszépeolajat és hidratáló összetevőket tartalmazó gazdag, tápláló krém intenzíven táplálja a bőrt. Ideális károsodott védőrétegű, érzékeny és nagyon száraz bőrre. Gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros réteget a bőrön.

Eredmény: Azonnali kényelemérzet. A bőr azonnal intenzíven táplált és kisimult, kényelemérzete javul. Napról napra kevésbé reaktív a külső irritációkra.

Ár: 1500 Ft , Eladó: Lexy00
Állapot: Új, bontatlan, eredeti fóliában, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/ előre utalás után ajánlott posta/foxpost
Ár: 1500Ft , Eladó: tetrus97
Állapot: Kétszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen
szentmiska

2019. május 22.

Nekem szerelemkrém. Nem irritál, megfelelően táplál, már több alkalommal újravette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

SBarbi11

2019. február 28.

Nekem szinte azonnal beszívja a bőröm, jól hidratál.Nem irritál ami nálam nagy csoda, itteni vélemények alapján próbáltam ki és bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

ERRIIIKKKK

2019. február 18.

Előző év nyarán nem szerettem volna súlyos ezreket hagyni a helyi gyógyszertárban és bementen keresni valamit a dm-be és ő volt a legszímpatikusabb.
Másnapra megszüntette a gyulladást, majd szépen lehámlott az egész arcom, nyakam. A sors úgy hozta, hogy pont ott vásároltam ismét valamit és mutattam boldogan a lánynak, hogy “Nézd! Csoda történt!” szegény azt hitte a krém miatt esik le a képem és teljesen elfehéredett, de aztán mondtam neki, hogy ez így a jó.

Egy négyest adok neki. Nagyon hamar elfogyott, sokat kellett a tégelyből kivennem és nem érzek késztetést, hogy ismét megvegyem, ha baj lesz. Talán, ha majd kiadják atópiás-receptúrával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

akamillas

2019. február 17.

Kerestem egy intenzív hidratálót a télen megviselt, kiszáradt arcbőrömre. Leírás alapján azt hittem, ebben megtaláltam az igazit... Hát sajnos nem. Már felkenés után kb. félórával is irritálta a bőrömet, valahogy csípte/égette, pedig nincs extrán érzékeny bőröm. Aztán másnap jött a szép meglepetés... rengeteg apró pattanás/kiütés formájában. Leteszteltem kétszer is, és mindkétszer ez történt, úgyhogy feladom. Kuka. Sajnálom, hogy nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

reginagalambos

2019. január 24.

Sajnos nekem egyáltalán nem jött be ez a krém. Nem szívódik be teljesen, hagy maga után zsíros réteget és még csak nem is hidratál kellően. A sebesre száradt részekkel semmit sem tud kezdeni. Pedig milyen nagy reményekkel vettem meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

SirWick

2019. január 20.

megvoltam vele elegedve míg nem próbáltam ki a hyalurogenes rich arckrémuket, azóta az a nyári kedvenc. erzekeny es szaraz borom van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Andy88

2019. január 8.

Nagyon gazdag hidratáló arckrém, nehéz textúrájú, de viszonylag gyorsan beszívódik, és alaposan ápolja a bőrt.
Ahogy a leírásban is szerepel, főleg extra száraz bőrre ajánlott. Nekem sminkalapként is működik, bár enyhén zsírosítja a bőrt.
Illata nem a legkellemesebb számomra, de elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Illata nem a legkellemesebb számomra, de elviselhető.

szilvia.bano

2018. december 10.

A 8%-os tubusos a kedvencem a márkától, számomra annak a legjobb a hidratáló hatása, de ezt is szeretem. Azért jók ezek a krémek, mert éjszakára nem kevés, nappalra viszont nem túl sok, jól lehet rá sminkelni. Ez is, hasonlóan, mint a 8%-os jól hidratál, puha és rugalmas lesz tőle a bőröm, nagyon jól beszívódik és én az illatát is szeretem. Kuponos napokon, vagy amikor akcióban van szoktam megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

manabana2001

2018. december 9.

Hűvös időben az arcbőröm foltokban szokott kiszáradni. Gondoltam kipróbálom ezt az arckrémet,hátha nekem is befog válni. Nos,nem vált be. Nagyon nem! Vékonyan felkenve is hagy maga után egy zsìros régeteg a bőrön. Az illata olcsó férfi pacsuli illatára emlékeztet,amit felvitel után órákkal is érezni lehet. Nem csak én,de a férjem sem bírta elviselni rajtam. Azóta lábápolónak használom,mert nem szeretek semmit kidobni. Arra elmegy,de csak úgy,ha zoknit húzok rá. Ugyhogy ez az arckrèm egy hatalmas NEM!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Norcuss

2018. december 2.

Csak pár napja használom de egyszerűen imádooom! Gyönyörűen rendbe tette a hámló arcbőröm és a használata utána pihe-puha arcbőrt kapok :) Az illata egy kicsit nekem erős felkenés után de meglehet szokni szóóóval nálam biztos újravevős!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.