Mixa

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. július 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A ligetszépeolajat és hidratáló összetevőket tartalmazó gazdag, tápláló krém intenzíven táplálja a bőrt. Ideális károsodott védőrétegű, érzékeny és nagyon száraz bőrre. Gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros réteget a bőrön.

Eredmény: Azonnali kényelemérzet. A bőr azonnal intenzíven táplált és kisimult, kényelemérzete javul. Napról napra kevésbé reaktív a külső irritációkra.

tszentiv

2020. november 9.

Nagyon zsiros, nehéz krém emiatt csak télen tudom elképzelni a hasznàlatàt amikor extra szàraz a borom. Egyébként jol hidratàl és szerettem hasznàlni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

mrs.imperator

2020. augusztus 5.

Még mindig ez a jelenlegi kedvenc arckrémem :) Nekem vegyes bőröm van, az arcom igényli a hidratálást, a T-vonalam viszont eléggé zsíros, fénylő és miteszeres. Reggel és este kenem be és azonnal megnyugtatja a szárazabb, feszülő részeket. Azonnal beszívódik, nem marad zsíros a tapintása. Nagyon enyhe illatú, nem tolakodó és mű ami nálam plusz pont. Ha elfogy, újra fogom venni. Több Mixa krém próbálása után egyenlőre ennél maradok :) Gyengébb krémek után előfordult hogy többször is be kellett kennem az arcom de itt nincs ilyen probléma, a hidratáló hatása gazdag és azonnali az eredmény :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Kami97

2020. június 5.

Nagyon megvagyok elégedve a krémmel, már harmadszor vásárolom újra. Azóta nem vedlik az arcbőröm mióta ezt használom, kellemes az illata, nappali és éjszakai krémnek is ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

Naspoja

2020. május 25.

Nem igazán erős az illata, valami kis lila virág, Zsíros krém de könnyű is, elég sokat fel lehet kenni amit jól beszív az arc. A kis ráncokat a szem és a száj körül ha csak kis időre is de nagyon fel tudja tölteni. Sokat használom, és jól is fogy. Egy kis arcpírt néha okoz de pattanásaim ne lettek tőle sőt. Újra fogom venni valószínűleg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

anna48

2020. május 21.

Hangsúlyozom érzékeny és száraz a bőröm mióta az eszemet tudom. És eddig ez a legrosszabb arckrém amit próbáltam. Nyáron még csak csak elég a hidratálás amit ad, viszont ahogy felkenem enyhén csípi a bőrömet (ha heg van rajta akkor égeti) és kipirosodik az arcom. Röviddel a használata után újra púderesen száraz érzete van a bőrömnek. Én tudom, hogy valaki él hal a matt arcbőrért és szereti, ha semmi nyomot nem hagy a hidratáló. De könyörgöm ez egy érzékeny bőrre szánt intenzív hidratáló krém. Egész nap szeretnék puha, hidratált bőrt, nem csak két percig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

getiimi

2020. május 4.

A téli időszakra vásároltam meg a vízhiányos arcbőrömre. Amikor felkentem azt éreztem, hogy táplál, hamar beszívta, nem hagyott ragacsos állagot maga után, viszont elég hamar újra éreztem a krém előtti szárazságot a bőrömön. Télen reggel használtam, a sminkem alá nem tökéletes, mert kicsit zsíros hatást kölcsönzött a bőrömnek. Ha este használta, akkor sem változtatott a problémán.
A kora tavaszi időszakban éjszakai krémnek megfelel, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

A kora tavaszi időszakban éjszakai krémnek megfelel, de nem fogom újravenni.

Bettylove

2020. április 8.

Az itteni vélemények miatt vettem meg a krémet, rozaceas és vízhiányos bőrömre. Én csak éjszakára használom, mert elég sűrű az állaga. Semmilyen irritációt nem okozott eddig (kB 3 hete minden nap használom) és reggelre puha és hidratált a bőröm. Szerintem teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 8.

oroszeniko

2019. december 29.

Szerettem volna a hidegebb időre valamit, ami megfelelően rendben tartja a száraz, érzékeny bőrömet. Glamour-napokon vettem meg, szerencsére nem adtam érte teljes árat. Még tinikoromban sem voltam pattanásos, de ettől az arckrémtől néhány nap alatt olyan mennyiségű gyulladt, fájdalmas pattanásom lett, hogy nem ismertem a bőrömre. Természetesen nem használtam tovább, ment a kukába, és amint visszatértem a régi arckrémemhez, minden a régi volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

wildrose

2019. szeptember 17.

Kellemes illatú, gazdagabb állagú arckrém, gyorsan és teljesen felszívódik, szépen puhít és táplál. Nekem éjszakai krémként bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Demke

2019. július 24.

Nagyon sűrű krém, emiatt nekem nem volt gazdaságos, sok kellett belőle. Hamar beszívódik, kellemes érzés, de inkább téli vagy éjszakai krémnek használható. Újra venni valószínűleg nem fogom, nekem a hyaluronos krémjük jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.