KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. július 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A ligetszépeolajat és hidratáló összetevőket tartalmazó gazdag, tápláló krém intenzíven táplálja a bőrt. Ideális károsodott védőrétegű, érzékeny és nagyon száraz bőrre. Gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros réteget a bőrön.

Eredmény: Azonnali kényelemérzet. A bőr azonnal intenzíven táplált és kisimult, kényelemérzete javul. Napról napra kevésbé reaktív a külső irritációkra.

Ár: 1500 Ft , Eladó: meli02
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest (Kálvin tér vagy 5.kerület), fizetés: Kp vagy utalás

lushgirl

2018. május 21.

Éjszakaiként használom egy hete. Egy másik krém teljesen kiszárította a bőröm, azt gyönyörűen rendbe hozta. Reggelre jól beszívódik, de nappalra szerintem túl sok lenne, főleg smink alá. Esetleg télen...

lushgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

edinalencses

2018. május 15.

Északaiként használom, pihe puha arcbőrt varázsol.

edinalencses
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Északaiként használom, pihe puha arcbőrt varázsol.

KarolinaLina

2018. március 24.

Imádom! Csodásan hidratál, pihepuha bőrt hagy maga után. Lassan elfogy, a melegebb időre valami könnyebbet veszek. A legjobb, hogy szépek az összetevői.

KarolinaLina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Dorka66

2018. március 19.

Azonnal hidratálja a száraz bőröm, puha lesz tőle, nem bántja az érzékenységét.

Dorka66
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Azonnal hidratálja a száraz bőröm, puha lesz tőle, nem bántja az érzékenységét.

Ditike

2018. március 18.

Nagyon jó télen a száraz bőrömre!Könnyen beszívódik.Illata is jó.Szeretem nagyon.

Ditike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

Trisha22

2018. március 17.

Én az izotretinoinos (pattanás elleni) kezelésem mellett használom, amióta ezzel kenem az arcom nem hámlik, nem húzódik, kellemes érzetet hagy a bőrömön, és ami még fontosabb nem képez újabb pattanásokat. Én csak ajánlani tudom :)

Trisha22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

ProbaBaba

2018. február 22.

Még tavaly jutottam hozzá egy mintához és miután elhasználtam kipróbálom hosszabbtávon is. Már a második tégelynél tartok és nekem nagyon bejött, esti krémnek használom.

ProbaBaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

gizellagreen

2018. február 22.

Nagyon szeretem az állagát nekem bevált a száraz börömhöz!

gizellagreen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Nagyon szeretem az állagát nekem bevált a száraz börömhöz!

Bíborka

2018. február 19.

Zsíros,gazdag krém éjszakára szoktam felkenni nappalra pedig kizárólag a T-vonal kihagyásával. Mindenesetre a hatása vetekszik a drága krémekkel. Szeretem.

Bíborka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

aesthete

2018. február 11.

Nagyon száraz bőrömre kerestem esti hidratálót és ez a termék meggyőzött. Nem irritál, nem okoz pattanásokat és reggelre tényleg puha lesz tőle a bőröm. Egyszer-kétszer felvittem sminkelés előtt is, ha extra száraz a bőröm és akkor sem zsírosít.

aesthete
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.