Mixa

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2018. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hialuronsavval gazdagított, intenzíven hidratáló krém 10% glicerin tartalommal, érzékeny és nagyon száraz bőrre.

Hipoallergén összetétel, érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia. Parabén- és színezékmentes.

Ár: 1600Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
Ár: 1500 , Eladó: csengemandula
Állapot: Új, Helyszín: Posta / foxpost, fizetés: Zala megye

saramara23

2021. április 4.

Egy rövid ideig (kb. két hétig) nagyon száraz volt a bőröm, akkor használtam ezt előszeretettel. Teszi a dolgát, igaz illatos, de engem nem zavart. Ki fogom próbálni a light verzióját is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

S.E.Katuska

2020. november 6.

Szerintem egy nagyon jó kis őszi/ téli arckrém lenne, DE sajnos nagyon erős illata van, ami sokáig érezhető is. Nekem a a vízhiányos bőrömön gyorsan beszívódik, és szerencsére nem irritált, de az erős illata miatt biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Csele.x

2020. november 3.

Nekem az aknéra és zsírosodásra hajlamos bőrömre teljesen jól bevált. Bevallom, személy szerint nagyon keveset teszek az arcomra belőle, a homlokomat pedig ki szoktam hagyni.
Általában az Ordinary hialuronsavjával turbózom.
Hátrány: valóban tömíti a pórusok, ezért nem ajánlom mindennapos reggeli/esti rutinba, ugyankkor annyira szuperül hidratál, hogy mindig visszatérek hozzá.
Baráti ára miatt újravásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

Általában az Ordinary hialuronsavjával turbózom.
Baráti ára miatt újravásárolnám.

Gina19

2020. október 22.

Ha nem olvastam volna el az összetevőket, akkor is esküdni mertem volna, hogy tele van nyomva szilikonnal. Megismerem azt az idióta csúszós filmréteget a bőrömön, ami totál nem is szívódik be (mondjuk lehet, hogy ez a jobbik eset), hanem csak a következő arcmosáskor tudok tőle megszabadulni. A parfüm meg csípi a szemem, hiába kerülgetem a szemkörnyékem, mint macska a forró kását. Az árához képest nagyon ócskák az összetevők, a Konopka natúr arckrémjét pl. 2000 forint alatt meg lehet kaparintani a DM-ben, és sokkal jobban járunk vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

csnoemi93

2020. október 15.

Nagyon lassan szívódik be, kellemetlen filmréteget képez az arcomon. A szaga is elég "jellegzetes". Még a tudatos rutin kialakítása előtt vásároltam, nem szeretek pazarolni, így elhasználom, mert nem irritál, de többet biztos nem veszem meg. A parfüm az sajnos nagyon nagy mínusz és az INCI sem valami szép :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Szilvus87

2020. szeptember 28.

Kifejezetten vízhiányos bőrre kerestem terméket, mikor rátaláltam erre. Vizes állagú inkább mint krémes, volt már hasonlóval dolgom, gondoltam ez lesz a nekem való. Nem lett. Nem szívódik be jól, marad egy kellemetlen réteg a bőrön és rettenetesen illatos. Elsőre azt gondoltam, hmm finom kis illat biztos elillan. Nem illan. Velem marad amíg csak tud. Elhasználtam végül testápolónak. Biztosan nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

esztietta

2020. szeptember 16.

Csodálatos!!
Éjszakára használom, harmadszor veszem újra. Bár kombinált/zsíros a bőröm reggelre matt arccal kelek, olyan jól beszivja éjszaka a bőröm. Kellemes, nem tolakodó illata van. Tökéletes a textúrája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Csodálatos!!

noracska94

2020. augusztus 5.

sokáig használtam, jó az ára, télre is elég mert jó testes, zsíros krém, de a parfüm miatt levonok egy pontot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2020. július 21.

Nappalra túl zsírosnak találtam
Ezért esténként vittem fel
Reggelre a meglévő pattanásaim nagyobbak lettek. És újak keletkeztek
Azóta is porosodik
Biztos hogy nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 21.

Nappalra túl zsírosnak találtam
Ezért esténként vittem fel
Reggelre a meglévő pattanásaim nagyobbak lettek. És újak keletkeztek
Azóta is porosodik
Biztos hogy nem venném újra

Klau0520

2020. június 25.

Nekem nagyon bevált, többször is újra vettem már, talán az egyetlen ami tényleg jó a bőrömre.🤗

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).