Mixa

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2018. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hialuronsavval gazdagított, intenzíven hidratáló krém 10% glicerin tartalommal, érzékeny és nagyon száraz bőrre.

Hipoallergén összetétel, érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia. Parabén- és színezékmentes.

Ár: 1200 , Eladó: Oliveranyu
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Előre utalás esetén foxposttal vagy ajánlott levélként tudom küldeni.

csillsze

2020. április 3.

A KM boxban jutottam hozzá, de csak télen kezdtem el használni. Nekem nagyon puhává tette a bőröm, az illata kellemes. Tény, hogy egy testesebb krém, azonban közel teljesen felszívódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Zituska77

2020. március 9.

Még a tavaly tavaszi KM boxban kaptam, de csak télen kezdtem el használni, gondoltam ha "rich", akkor egy testes, tápláló hidratáló, nyárra biztosan sok lenne, télre jobban szükséges. Így is lett. Nekem nem csíp, harap vagy ilyesmi, jól hidratál, viszont sajnos reggelre igen fényes tőle a fejem, illetve reggel sminkelni nem túl nyerő rá, hiába várok krémezés után 10 percet, hajlamos elmászni rajta az alapozó és nagyon átzsírosodik délre. Viszont síelésnél, amikor még hidegebb volt és szembe szél, akkor nagyon jó volt. Szerintem nagyon száraz bőrűeknek nagyon jó lehet, kombinált bőrűeknek már óvatosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

fancsi01

2020. február 19.

Nekem sajnos nem jött be. Nagyon száraz bőröm van, a krém felvétele után kb 5 másodpercig nem húzodott az arcbőröm,utánna pedig ugyanúgy..pedig egy nap vagy 3x bekentem vele az arcom. 😭

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

doraspill

2020. február 11.

Nagyon-nagyon elegedett vagyok vele, egy igazi csodaszer! Ràadàsul mindenki szàmàra elèrheto àron. Felvitelkor talàn picit csip, de ez kb. 2 màsodpercen belul elmulik. Ejszakàra hasznàlom a 101 Rich-el karoltve, ès olyan sima arccal èbredek mint kàbè teenager koromba, csak dicsèrni tudom. Nem zsiros, gyorsan beszivodik, tuti hogy ujraveszem ès ujra ès ujra <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

Serpentina

2020. február 10.

Hipoallergén, kedvező összetétel és ár... - Nekem sajnos nem jött be.
Felvitel után - nem tudom, miért, de CSÍP! Olyan, mintha apró tűket szurkálnának az arcomba, ami minden, csak nem kellemes. Pár nap használat után már tele is lett az arcom mély, bőr alatti kiütésekkel, amire hosszú időkön keresztül nem volt példa. Akkor ezek szerint az én bőröm extra-hiperérzékeny, ha még egy ilyen tulajdonságokkal felcímkézett termékre is így reagál. 😫
Viccet félretéve: Nagyrészt csak olyan márkákat használok arcra, amik száraz, érzékeny bőrre valók, természetes összetevőket tartalmaznak, - értelmezhetetlen számomra, hogy ha ez így lett beharangozva, - miért irritál és csíp?!
Egyébként tényleg hidratál, megszűnteti a szárazságot, ebből az aspektusból azt adja, amit ígér, - de minderre csak kellemetlen mellékhatások kíséretében hajlandó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

Hipoallergén, kedvező összetétel és ár... - Nekem sajnos nem jött be.

generalnagy

2020. február 6.

Krémmánia box-ban volt, nagyon meg vagyok vele elégedve. Kellemes textúra, gyorsan beszívódik, jól hidratál, nincs tolakodó illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Lindsay24

2020. január 25.

Imádom ezt a krémet! Krémmániás boxban fedeztem fel, azóta ezt használom. Én kifejezetten örülök neki, hogy a rich jelző ellenére ez egy szuper könnyű hidratáló, tökéletesen felszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet, nekem smink alá is bevált. A legjobb benne pedig az, hogy nekem eddig minden krémtől kiütéses lett a homlokom, ha 2-3 napnál tovább használtam, ezért váltogattam a hidratálókat, egyszerre többfélének kellett lennie, hogy ne legyek kiütéses, de ennél a krémnél nincs ilyen gond, hónapok óta csak ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

DoriBal

2020. január 7.

Krémmániás beauty box által szereztem meg, most használtam el. Direkt télre raktam félre, mert egy komolyabb hidratálást vártam el tőle a gazdag jelző miatt. Hát, nem nagyon teljesítette ezeket az elvárásokat. Egy teljesen átlagos arckrém, nekem nagyjából elég volt a hidratálása, de érzékeny és száraz bőrű embereknek ez nagyon kevés lesz, főleg télen. Nem teljesíti azt, ami rá van írva, ezért vonok le egy csillagot. Nem venném újra, sokkal jobb hidratálókat lehet kapni ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

orsiborsi1989

2019. december 3.

Nagyon jó kis krém, tényleg intenzíven hidratál. Száraz/vízhiányos a bőröm, időnként ekcémás vagy seborrheás a szemeim körül. Évek óta Uriage krémeket használok, viszont egy Mixa termékminta engem teljesen meggyőzött. Tény, hogy más krémeket is használok emellett a napi rutinomban, smink alá is szeretem. Akinek annyira száraz a bőre, hogy helyenként porzik vagy feszül a szárazságtól, annak tetszeni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

ZsofiSz

2019. november 27.

Intenzív hidratálásra vásároltam, borzasztóan zsíros és viszkető pattanásos lett tőle a bőröm. Nekem nem vált be, kb egy hétnyi használat után fogom tovább ajándékozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).