Mixa

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2021. június 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hialuronsavval gazdagított, intenzíven hidratáló krém 10% glicerin tartalommal, érzékeny és nagyon száraz bőrre.

Hipoallergén összetétel, érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia. Parabén- és színezékmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ritchus

2022. május 26.

Pár hete használom, eddig kedvelem. Kellemes az állaga, a száraz bőröm szereti, akár reggel is, smink alá. Szépen feltölti a kevés alvás utáni nyűgös bőrömet, az apróbb, halvány ráncokat szépen simítja. Hidratáló hatását egész nap érzem. Picit fénylik, ezért kap 4 csillagot, de ez a hidratáló hatása miatt lehetséges, igazából 4,5 adnék neki. Illatát szeretem, nem zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 26.

Fehereszti

2022. április 6.

Hát, nekem ez a krém nem jön be. Gyorsan és olcsón akartam megúszni a dmben a hidratáló vásárlást, de jól megszívtam😅 fogalmazzunk így. Ez a krém a kombinált /normál bőrömön ad egy rosszminőségű fényvédő finisht amit utálok,este használom amikor nem lát amúgy senki, de ilyenkor se tudom elviselni. Az illata nekem főleg borzasztó. Nem tudom biztos hidratál meg minden de én sajnos nem szeretem és valószínűleg elhasználni se fogom.
Ja és szerintem nem is érzékeny bőrre való, de ez már csak a pont az i-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 6.

Ja és szerintem nem is érzékeny bőrre való, de ez már csak a pont az i-re.

lilowada

2022. április 2.

Nem értem az alacsonyabb értékelését, szerintem egy szuper kis krém. Gyorsan beszívódik, géles állaga van és én még az illatát is szeretem. Alapvetően zsíros a bőröm, de vízhiányos, így extrába néha a LRP cicaplast krémjével támogatom meg T vonalban és szépen működik, de egyébként kiegészítés nélkül is teszi a dolgát. Még kísérletezgetek más hidratálókkal, de olcsóbb, gyorsan beszerezhető stabil alternatívának mindenképp kiváló azt gondolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

oroszg

2022. március 2.

2022.03.02. - első használat

Hamar beszívodik, nem hagy zsíros érzetet, nem pirosodik ki az arcom tőle és nincs húzó érzet sem.
A krém előtt a Mixa sensitive micellás vizet használom, ami elsőre szintén jónak tűnik.

Néhány használat után frissítem a véleményem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 2.

2022.03.02. - első használat

Néhány használat után frissítem a véleményem.

lillike

2022. február 14.

Szeretem is meg nem is. A kombinált bőröm hol szereti, hol nem. Kifényesedik és kipirosodik tőle az arcom, emiatt csak éjszakára használom, mert ezek mellett jól hidratálja. Bár a homlokomnak sok, úgyhogy oda más krémet fogok használni. A homlokom egyébként is nagyon hajlamos a zsírosodásra. A száraz arcom viszont meghálálja. Ezért a szeretem is meg nem is. A hidratáló hatásáért kiérdemli a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 14.

Pocokkiralylany

2022. január 27.

Gyors alternatívaként vettem a korábbi TO után, úgyhogy itt már nagyobb elvárások voltak. Annyira nem simit szépen, mint TO, de egészen jól feltölt, és az tart is. Csak este hasznalom, mivel testes, reggelre viszont nagyon jól teszi a dolgát. Nem mondom, hogy csoda krém, de a rutinom egy igen hasznos tagja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 27.

bnoncsi

2022. január 27.

!! Update: A legújabb kiadásban már csak nagyon minimális illatanyag van benne. !!
Elismerés a gyártónak, hogy figyelembe veszi a fogyasztók igényeit.

Az illata isteni! Kicsit erős, de ez engem nem zavar, sőt! :-D Mivel kicsit testesebb, ezért kell neki 5 perc, mire beszívódik teljesen. Az állaga nem túl sűrű, nem is zsíros. Viszont nagyon jól hidratál! Reggelre hihetetlenül puha lesz a bőröm, és szép sima. Nem is ismerek a bőrömre reggelente. :-D Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 27.

Elismerés a gyártónak, hogy figyelembe veszi a fogyasztók igényeit.

writa

2021. november 21.

Annak ellenére nem testes krém, hogy rich. Jól hidratál, gyorsan felszívódik. De a száraz bőrömre önmagában télre még mindig nem elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 21.

Anita1978

2021. október 30.

Éjszakai tápláló krémnek szereztem be akciósan (2.200) a Revox szerumaim fölé zárásnak.Hiába rich, könnyű krém, és nagyon imádom az illatát is.Nem szívódik be hamar, de nem rögtön lefekvés előtt kenem, így van ideje. Nekem egy finom luxi parfüm jut eszembe róla.A szemem alá vastagabb réteget is teszek belőle pakolásnak.Nem csípi, hiszen érzékeny szemeken is tesztelték.
Egyszer reggel használtam, pár óra múlva elmentem futni, és gyöngyözve folyt rólam minden.Mintha szigetelne a krém. 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 30.

Oriana

2021. október 8.

Estere hasznaltam, reggel a Light ment. Ugyanugy gelesebb allagu, hamar beszivodik, jobban hidratal, mint a tarsa, nem kukacosodik, retegezheto. Egyedul a sok parfum zavart, nem budos, egyszeruen csak tul sok az illatanyag benne. Lehet meg ujraveszem, szerette a borom, viszont sok erte az a 3000 ft. Nedves borre jobb hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 8.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).