Mixa

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2018. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hialuronsavval gazdagított, intenzíven hidratáló krém 10% glicerin tartalommal, érzékeny és nagyon száraz bőrre.

Hipoallergén összetétel, érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia. Parabén- és színezékmentes.

Ár: 1000 Ft + ajánlott posta , Eladó: Csucsi08
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: átutalás után postán maradó ajánlott levélként
Mixa Hyalurogel Rich Arckrém - új, bontatlan
Ár: 1000Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
bernadettu

2019. október 18.

Én is a Krémmániás dobozban jutottam hozzá, de csak mostanában bontottam fel.
Sajnos nekem nem vált be, kivörösödött tőle az arcom és a zsepitől kidörzsölt orromat is csípte.
Valószínűleg testápolóként vagy kézkrémként fogja végezni.
Sajnálom mert a márka kék kupakos micellás vize és Atopiance testápolója a kedvenceim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Én is a Krémmániás dobozban jutottam hozzá, de csak mostanában bontottam fel.
Valószínűleg testápolóként vagy kézkrémként fogja végezni.

Lexy00

2019. október 11.

Tavaly a hideg idő beköszöntével vettem ezt a krémet. Nappalra használom a több lépéses rutinom utolsó előtti lépéseként. A hideg időben a tonik, szérum, bb krém együttes kevés az arcomnak, ezzel a krémmel kiegészítve viszont szuper, a hidratált érzés kitart a nap folyamán. Egyetlen problémám az illata, ami sajnos nagyon erős. Érzékeny bőrre szánt krémbe teljesen felesleges az illatanyag, főleg ilyen mennyiségben. Megvételkor nem gondoltam, hogy ennyire túlzásba viszik, de ezt sajnos a más termékükön is tapasztaltam ( kézkrém) és ott is émelyítően erős az illata számomra. Összességében jó kis krém, a tudása nekem megfelel, bár a konopka sárga krémjét a kedvenceim közül nehéz túlszárnyalni. Az illatanyag miatt viszont nekem nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

roszy

2019. október 4.

Hetente kétszer szoktam használni alapos arctisztítás után. Gyorsan beszívódik, könnyen felvihető. Nekem halványította a microráncokat, a bőröm sokkal egészségesebb, üdébb lett tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Uveggalamb

2019. szeptember 20.

Elég szuper kis krém, én is Krémmániás boxban jutottam hozzá.
Most így nyár végén kezdtem el használni, és így , hogy jön a hidegebb idő, máris látom a bőrömön a változást, jót tesz neki, hogy kicsit fajsúlyosabb krémmel kenem.
Az arcápolási rutinom többlépéses, így a hámlasztóm , szérumaim után következik a hidratálókrém, és természetesen utoljára a fényvédő.
Mindezeket együtt használva(néha megspékelve a hidratálót este egy PomPom-os Bűbáj arcolajjal) a bőröm kellemesen hidratált, lemosás után sem húzódik, ami nálam sajnos sokszor előfordul.
Az illata iszonyatosan kellemes, viszont szerintem arckrémbe túl erős, néha zavar annak ellenére is , hogy tényleg maga az illat nagyon tetszene.
Ezért csak a 4*, mivel érzékeny bőr és illatanyag nem mindig jó kombináció, és hosszútávú véleményt még nem tudtam alkotni róla.
Egyelőre az én kombinált-érzékeny bőrömmel jó párost alkotnak, ha mégis változna a helyzet úgyis jövök egy update-tel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Elég szuper kis krém, én is Krémmániás boxban jutottam hozzá.

barbimariposa

2019. szeptember 17.

KM boxban nyertem. Mivel nekem kombinált bőröm van, oda nem jó, így a dekoltázsomra használom, ahová könnyen beszívódik és tuti nem okoz pattanást. Azt nem teljesen értem, hogy miért van benne illatanyag, ha érzékeny bőrre van- számomra a kettő nem összeegyeztethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

KatieWhite

2019. augusztus 28.

Nagyon jó kis krém, tudja amit kell, nem irritál és szépen feltölti az apró ráncokat.....ja, és nem irritál :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Dodo2017

2019. augusztus 9.

Beauty Box-ban kaptam, és most a nyár végén került rá sor. Tökéletes kis krém! Igaz, hogy kell várni egy picit, mire teljesen beszívódik, de utána pihe-puha lesz a bőröm! Sminkelni is lehet rá remekül ha beszívódott. Nem nehéz krém, mégis érezni, hogy van benne anyag. És semmi alkohol! Szóval köszi krémmánia, remek nyári krémet kaptam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Noemyy

2019. július 2.

Én imádom az illatát,esti arcápolónak használom mert felkenés után egy órával “kukacos” lesz,alapozó alá nem ajánlom! Kevés az én vízhiányos bőrömnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Sophia00

2019. június 2.

Könnyű állagú gyorsan beszívódó krém, jól hidratál. 1-2 összetevővel én sem vagyok kibékülve, a parfümöt sem értem benne mivel a Mixa termékek érzékeny bőrűeknek vannak elvileg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Demke

2019. június 1.

A száraz arcbőrömre jó hatással van, nem irritál. Nem olyan sűrű az állaga, de elég sokáig kell masszírozni, hogy teljesen beszívódjon a bőrbe. Ha este használom reggel még mindig érezni a bőrömön, és kicsit furcsa lemosni róla. Az illata kellemes, az összetevők szintén. Az első mixa termékem, még próbálkozni fogok a többi termékével is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).