Mixa

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Cold Creammel gazdagított hidratáló krém, amelynek méhviaszból éa olajokból álló összetételét arcápoló készítmények ihlették. A krém formulája elősegíti az azonnali bőrnyugtatást, az intenzív táplálást és a bőr jobb védelmét a külső hatásokkal és irritációval szemben. A lágy és friss formula segít nyugtatni a bőrt és azonnali komfortérzetet nyújt felvitelkor anélkül, hogy zsíros réteget hagyna a bőrön.

• Illatmentes
  • Etilalkoholmentes

Ár: 2000 , Eladó: nikolettb
Állapot: Néhány alkalommal használt, Helyszín: Győr, Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel, posta

XiaoBai

2020. július 1.

A szokásos krémem helyett vettem SOS-ben, mivel az kifogyott, és csak netről tudom rendelni, ami több hét, míg ideér.
Nagyon nehezen találok bármit az arcomra, ami nem okoz allergiát, így örültem, hogy ettől nem viszket az arcom. Talán a pirosságot is eltüntette. Viszont nagyon nehéz, zsíros, fullasztó krém, próbálom vékonyan kenni, de így sem szívja be a bőröm reggelre sem, ami így nyáron extrán zavar. Ez valóban száraz bőrűeknek való, akiknek mindig feszül, húzódik, nekik ez egy nagyon jó, tápláló krém lehet. Biztos nem veszem újra, még nem tudom, hogy elhasználjam kézkrémnek/testápolónak, vagy várjam meg a telet, amikor jól jöhet hidegebb, szelesebb napokon az arcomra. Nekem ez 3 csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Saci22

2020. június 20.

Nem a legnagyszerűbb, de nem is a legrosszabb krém. Az ára nem rossz, egy másik hidratálóval használva nagyon szépen ápolja a bőröm. Este egy csepp hideg préselt csipkebogyó mag olajat még hozzáadok, reggelre nagyon szépen eltűnnek így az apró pirosságok a kiszáradt részeken. Örülök hogy parfüm mentes, bár ez volt az amiért ezt választottam a drogériában, nem pedig más krémet. Egy próbát mindenkinek meg ér, ha nem zsíros a bőre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

RachelZ

2020. május 14.

Értem, hogy az eddigi kommentelőknek miért nem tetszik annyira. Nekem pont ezért jött be, szerintem mindenkinek vannak olyan időszakai, amikor az arcbőrének nagyon vastag krémre van szüksége. Nekem mostanában annyira ki van száradva a bőröm, hogy tiszta vörös az arcom. Ez leviszi valamennyire a pirosságot és olyan jól helyrerántja a szárazságot, hogy csak esténként kell bekennem. Nyilván nem olyan krém ez, amit reggel - este hidratálónak feldobok, mert ez annál jóval több. De szerintem kúrának kiváló, stabilizálta a helyzetet anélkül, hogy pattanásokat okozott volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Maknae

2020. április 9.

Nem rossz krém, de csak estére tudom használni (vagy olyan napokon, amikor nem megyek sehova), mert az én bőrömnek túl zsíros. Pirosságot tényleg nem okoz, de csak kifejezetten száraz bőrűeknek ajánlanám. Elhasználom, de nem veszem újra. Ha nem ígérne olyat, hogy "komfortérzetet nyújt felvitelkor anélkül, hogy zsíros réteget hagyna a bőrön", akkor megadtam volna neki a 4 csillagot, de így csak 3, mert ez sajnos egyáltalán nem igaz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

tamara428

2020. február 13.

Vegyesek az érzéseim ezzel a krémmel kapcsolatban. Szeretem a Mixa termékeit, elég sokat használok/használtam közülük, így alig vártam, hogy ezt is kipróbáljam - hiszen az én bőrproblémámra tervezték.

Első használatra az Yves Rocher kipirosodás elleni krémjére emlékeztetett. Hasonló állag, hasonló ott maradó réteg az arcomon. Ennek tulajdonképpen örültem, mert az a krém bevált, csak (nekem) nehezen beszerezhető.

Nem tudom pontosan megmondani, hogy ez a krém enyhített-e a kipirosodásomon, vagy csak épp olyan időszaka volt a bőrömnek, de amikor minden nap használtam, akkor valamivel halványabbnak láttam a pirosságot.

Jól hidratál, de ha minden nap használom, úgy érzem, hogy nagyon zsíros marad a bőröm. Emiatt mostanában csak 2-3 naponta használom, így a halványító hatás sem érvényesül úgy.

Nehezen tudtam eldönteni, hogy hány csillagot ér. A 3 kevés, mert enyhít a problémán (és talán ez a legfontosabb), de a 4 pedig kicsit erős, mert nekem hagy olajos réteget... De figyelembe véve, hogy nincs benne parfüm és denat.alkohol, legyen 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

szilvia.bano

2019. december 8.

Igazából azért vettem meg, mert egyrészt ajándék neszeszer járt hozzá, másrészt jónak tűnt, mivel nem tartalmaz alkoholt, meg illatmentes is. A márkának a 8%-os krémjét évek óta imádom, nagy kedvenc, sajnos már csak online lehet rendelni, drogériában már nem kapható, illetve a 25%-os krémet is nagyon szeretem. A dogériákban sajnos már nem igazán lehet kapni a Mixától száraz bőrre való krémet, sőt egyáltalán arckrémet. Jelenleg több féle hyalurogel, illetve egy akne elleni krém az ami drogériában is elérhető, az előbbi az én száraz bőrömnek még melegebb időben is kevés, nemhogy télen, utóbbira nincs szükségem. Az egyetlen arckrémjük, amit drogériában jelenleg is meg lehet vásárolni az a 25%-os krém, úgyhogy gondoltam teszek ezzel egy próbát, mert ez legalább nem gélkrém, hanem rendes krém, így feltehetőleg jól fog hidratálni. A hidratáló hatása nem is maradt el a márka többi krémjétől, amit eddig próbáltam-azok is glicerines krémek, és nekem nagyon beváltak-, ez viszont sajnos ragacsos érzetet hagyott maga után. Ez valószínűleg a méhviasz miatt van, aminek biztos nagyon jó a hatása, de sajnos eléggé zavart ez az érzet a bőrömön. Kár érte, akartam szeretni, de ez sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.