Mixa

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Cold Creammel gazdagított hidratáló krém, amelynek méhviaszból éa olajokból álló összetételét arcápoló készítmények ihlették. A krém formulája elősegíti az azonnali bőrnyugtatást, az intenzív táplálást és a bőr jobb védelmét a külső hatásokkal és irritációval szemben. A lágy és friss formula segít nyugtatni a bőrt és azonnali komfortérzetet nyújt felvitelkor anélkül, hogy zsíros réteget hagyna a bőrön.

• Illatmentes
  • Etilalkoholmentes

Ár: 2000 , Eladó: nikolettb
Állapot: Néhány alkalommal használt, Helyszín: Győr, Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel, posta
szilvia.bano

2019. december 8.

Igazából azért vettem meg, mert egyrészt ajándék neszeszer járt hozzá, másrészt jónak tűnt, mivel nem tartalmaz alkoholt, meg illatmentes is. A márkának a 8%-os krémjét évek óta imádom, nagy kedvenc, sajnos már csak online lehet rendelni, drogériában már nem kapható, illetve a 25%-os krémet is nagyon szeretem. A dogériákban sajnos már nem igazán lehet kapni a Mixától száraz bőrre való krémet, sőt egyáltalán arckrémet. Jelenleg több féle hyalurogel, illetve egy akne elleni krém az ami drogériában is elérhető, az előbbi az én száraz bőrömnek még melegebb időben is kevés, nemhogy télen, utóbbira nincs szükségem. Az egyetlen arckrémjük, amit drogériában jelenleg is meg lehet vásárolni az a 25%-os krém, úgyhogy gondoltam teszek ezzel egy próbát, mert ez legalább nem gélkrém, hanem rendes krém, így feltehetőleg jól fog hidratálni. A hidratáló hatása nem is maradt el a márka többi krémjétől, amit eddig próbáltam-azok is glicerines krémek, és nekem nagyon beváltak-, ez viszont sajnos ragacsos érzetet hagyott maga után. Ez valószínűleg a méhviasz miatt van, aminek biztos nagyon jó a hatása, de sajnos eléggé zavart ez az érzet a bőrömön. Kár érte, akartam szeretni, de ez sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.