Mixa

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pebble, Módosítva: 2017. december 11.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A Surgras kézkrém a Mixától ngyon magas koncentrációban tartalmaz hatékony összetevőket a száraz és igénybevett  bőr ápolásáért és megnyugtatásáért. Ideális nagyon kiszáradt kezekre és téli használatra. Eredmény: Kezei tápláltnak és ápoltnak tűnnek. A kisebb repedések ellen is hatékonyan alkalmazható.

Leander

2018. június 20.

Nagyon jó kézkrém, különösen a téli hónapokra. Intenzíven és hosszantartóan hidratál, eltünteti a szárazságot, érdességet. Kellemes, visszafogott az illata, beszívódik, nem ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

pebble

2017. november 29.

A kezeim a kicsit hűvösebb idő kezdetével rögtön kipirosodnak, a kézfejem szárazzá és repedezetté válik. Próbálkoztam más kézkrémekkel, közöttük ekcémás bőrre is ajánlottakkal, de sajnos egyik sem volt hatásos. Ezt a krémet találomra vettem meg egy drogériában. Olyan krémet kerestem, ami nem túl drága (mert a drágák nem váltak be és nem akartam megint sok pénzt kidobni) és érzékeny bőrre is ajánlott, illetve amitől nem lesz zsíros a kezem. Mivel a terméken azt írták, hogy hipoallergén és nem zsíros állagú ezért megvettem.

Sokat nem vártam a krémtől, így nagyon meglepődtem, mert már egy nap után nagyon szépen rendbe tette a kezemet. Sokat mosok kezet nap közben, így többször kenem egy nap, min 5-6 alkalommal (nem minden kézmosás után). A tenyeremet nem, csak a kézfejeimet kenem be. Kevés is elég belőle, nagyon szépen felszívódik, valóban nem zsíros. Kellemes, enyhe púder illata van.

Már hetek óta használom, de már az első nap a kedvencem lett. Hosszú idő után ez lesz az első tél, hogy nem csúnyák a kezeim! Valóban csodaszer ez nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid