Mixa

Ár:   780 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiorentina914, Módosítva: 2014. március 10.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Extra száraz és sérült bőrre való kézkrém, glicerinnel.

•  Ideális a téli hidegben
  • Bőrgyógyászok ajánlásával
  • Hipoallergén
  • Alkohol és parabén mentes

csilacs

2020. május 23.

Télen szörnyen kiszáradt a kezem, hiába használtam ami addig segített, már nem volt elég. A kézfertőtlenítők használata csak rontott rajta.
Akciósan vettem, napi többször használtam és gyorsan segített. Kellemes illata van, de néha nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

mrsnora

2020. május 23.

A Bioderma helyett kerestem egy olcsóbb alternatívát, és ez a krém ugyanazt a hatást hozza. Egyetlen negatívuma, hogy ez egy nagyon testes krém, így nappalra egyáltalán nem tudom használni, de ha lefekvés előtt bekenem a kezem, reggelre nagyon szépen beszívódik, és hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

cattitude

2020. május 20.

nem szerettem meg ezt a krémet, nagyon illatosítottnak érzem (nem tudom, melyik összetevőnek van ilyen szaga, ha a parfüm az utolsó az inciben) és idegesítő réteget hagy maga után. estére azért jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

missatomicbomb

2020. május 9.

Nagyon nagyon sok kézkrémet kipróbáltam az utóbbi években, mivel annyira szárad a kezem időnként, hogy felreped a bőröm. Kipróbáltam ennél sokkal drágább krémeket is (pl bioderma, uriage), rengeteg drogériás cuccot, viszont szinte semmi sem segített. Ez viszont számomra igazi csodaszer, mióta használom, azóta egyáltalán nem szárad a kezem, tökéletes puha. Én napi egyszer, este lefekvéskor használom, de abszolút elég ennyi. Már a harmadik dobozzal fogyasztom, ezentúl tuti mindig újraveszem és végre abbahagyom az örökös kísérletezést a kézkrémekkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

Lexy00

2020. május 6.

A téli hidegben nagyon szerettem használni, mivel jó zsíros kis krém. Emiatt viszont nappal csak maximum akkor használtam, ha volt időm megvárni, hogy beszívódjon vagy mosogatás után szétázott kezemre kentem. Lefekvés előtt viszont alaposan beledolgoztam a kezeimbe és reggelre el is múlt a húzódó kéz érzése. Összességében szerettem használni, a hatása engem meggyőzött, viszont a rendkívül tolakodó és sokáig érezhető illata miatt 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

dunaimano

2020. április 23.

Jó kis testes kézkrém, beszívódása viszonylag gyors, de azért nem extra. Kevés elég belőle, különben túl zsíros lesz. Bár szerencsére könnyen beszippantja azt is, de ki szeret zsíros kézzel várni, nem nyúlkálni, nem mászkálni? Akkor már inkább többször kevesebbet... Ha nagyon ki van száradva a kezem, picit tud csípni, de általában nem szokott. Nagyon jól erősíti a bőröm, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Cicuka22

2020. április 19.

Nagyon finom illata van. Kicsit nehéz krém de egész jól beszívódik. Nem egy csodaszer, de jók az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

vkata96

2020. március 28.

Két okból vettem ezt a kézkrémet, az egyik, hogy a híres neves FLP aloe krémtől kb lerohadt a kezem, olyan allergiás reakciót csinált, a másik pedig, hogy a vírus miatti folyamatos fertőtlenítés miatt egyébként is elég rossz állapotban van a bőröm. Ez nagyon jó választás volt, szépen rendbetette a kezem. Nagyon sűrű, de pillanatok alatt becuppantja a bőröm, és valóban megmarad a hatása 1-2 kézmosásig. Persze egész nap azért nem. De szorgalmasan kenegetem, éjszakára is bőségesen, és sokkal jobb állapotban van a kezem. A parfümnek nem örülök, de elég minimális lehet benne, mivel még így "tönkrement" állapotban se irritálja a bőröm. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 28.

narancsdzsem

2020. március 14.

Azonnal puhít,de őszintén szólva az Atopiance testápoló jobban hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

Azonnal puhít,de őszintén szólva az Atopiance testápoló jobban hidratál.

Luna1024

2020. február 9.

Álmaim Kézkrémje, így nagybetűvel. :) Impulzusvásárlás volt, nem előzte meg vélemények olvasása, a testápoló verziót ugyanis használom már egy ideje, és imádom, életem egyik legjobb vétele, valamint a kék micellás víz is nagyon bevált, szóval elégedett vagyok a márkával. Drogériás szinten szerintem nehezen találni ennyire elérhető árú és hatásos, szép INCI-vel rendelkező termékeket! :)
Ez a kézkrém azzal lopta be magát a szívembe, hogy TÉNYLEG ápol, és nemcsak a felszínen: a hatása szinte egész nap tart, nem az első kézmosásig! Alkalmanként egy/max. két borsónyi mennyiséget kenek szét, alaposan belemasszírozva mindenhova, különösképp a bütykökön és az ujjaim között, ahol extrém szárazságra hajlamos a bőröm... Selymes állagú, fehér színű krém, könnyű elkenni, és pikk-pakk beszívódik. Pihe-puha, selymes és ápolt kezeket varázsol, a szárazság és a húzódó érzés szinte azonnal megszűnik, visszaállítja teljesen a bőröm "komfortérzetét". Kézmosás után van, hogy újra bekenem vele a kezem, de ha nem teszem, akkor is érzem, hogy megvan még az előző kenegetés hatása, egész nap hidratáltan tartja a bőrömet.
Idén télen leginkább ezt használtam, és VÉGRE megúsztam a minden évben elmaradhatatlan fehérre száradást, véresre repedezést, és a kellemetlen, fájó, húzódó érzést, szó szerint semmi ilyesmit nem tapasztaltam!

Az is nagyon tetszik, hogy illat- és alkoholmentes, hipoallergén termék, nagyon szép INCI-vel (a parfüm az összetevőlista végén áll, abszolút nem érződik). Erős a gyanúm, hogy korábban az agyonillatosított kézkrémekben az illatanyag kikezdte a bőrömet, azért voltak a rossz tapasztalatok, de mióta jobban odafigyelek az INCI-re, a bőrproblémáim rengeteget javultak... Atópiás, viszketésre és szárazságra hajlamos bőrű társaimnak is ajánlom az INCI böngészését, valamint ezt a márkát!
Napi használattal is sokáig elég, az ára pedig bár elsőre magasnak tűnik, a hatása miatt számomra abszolút megéri... Biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol