Mixa

Ár:   780 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiorentina914, Módosítva: 2014. március 10.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Extra száraz és sérült bőrre való kézkrém, glicerinnel.

•  Ideális a téli hidegben
  • Bőrgyógyászok ajánlásával
  • Hipoallergén
  • Alkohol és parabén mentes

sophia86

2019. október 15.

Ősszel/télen sajnos kirepedezik a kezem és nagyon száraz lesz, de ez a krém nagyon sokat segít. Illata kellemes, nem túl erős. Nekem kicsit lassabban szívja be a bőröm a terméket és egy minimális olajos érzet marad utána, de szerintem semmi komoly.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Letta93

2019. szeptember 24.

Ez a krém fantasztikus! A kezem teljesen ki volt cserepesedve, több helyen apró sebek voltak már rajta. Kenegettem mindenféle márkás, drága krémmel, de azok csak pár óráig használtak, aztán újra kiszáradt a kezem. Azt hittem ez már így marad, de gondoltam kipróbálom még ezt a krémet is. Úgy örülök, hogy megvettem! Ahogy előttem is írták, hagy egy kis olajos/ragacsos érzést, de ez most kivételesen nekem semmi negatívumot nem jelent. Az illata a többi hypoallergén krémhez képest (amit eddig próbáltam) nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

aalexaa

2019. július 2.

Fantasztikus ez a krém. A párom beszélt rá, hogy vegyem meg, én kicsit sokalltam az árát, de nagyon örülök, hogy beadtam a derekamat :) Gyorsan beszívódik, mégis hosszantartóan hidratál. A sebes kézfejemet pikkpakk helyrehozta, a száraz körömágyaimra is egész jól bevált. Megéri az árát, újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

LadySpyro

2019. június 14.

A hidratálása csodálatos. Irodában dolgozom, és amikor elkezdtem napi szinten papírokat fogni a kezem szó szerint elkezdett kicserepesedni, főleg az ujjaim oldalán. Olyan volt a kezem, mintha sivatagban járt volna kirándulni. Egyszóval rémálom. Leszaladtam a munkahelyemhez közeli drogériába, őt láttam meg és elhoztam. Tökéletesen rendbe tette a kezem, nekem az illata is nagyon bejön.
DE. Nekem nagyon zsíros, ragacsos állaga van, használat után egész egyszerűen képződik egy réteg a kezemre ami kellemetlen, zsíros érzetet ad az érintésemnek különféle felületeken. Így aztán általában várok amíg beszívódik, aztán egy fél óra múlva lemosom, különben nagyon nehéz vele. Viszont tényleg használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Biankaa94

2019. június 6.

Az illata nagyon kellemes sajnos a kezem nagyon gyorsan ki tud száradni sok kézkrémet kipróbáltam már, sajnos sikertelenül ez a kézkrém jót tesz a kezeimnek. Nem kell belőle sok mennyiség mert ha túl sokat kensz fel nem szívódik be, viszont ha eltalálod a mennyiséget hihetetlenül gyorsan beszívódik a bőrödbe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

dobolandora

2019. június 6.

Pillanatok alatt beszívja a bőröm, puha lesz tőle és finom illatú. Alapvetően csak akkor használok kézkrémet ha muszáj, mert nem szeretem a zsíros érzést amit a kezeimen hagynak, viszont ez nem csinálja ezt. Kolléganő ajánlásra vettem és nem bántam meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

csill87

2019. május 12.

Á, ez nem jó. Nem szívódik fel gyorsan, amiből arra következtethetnénk hogy legalább hidratál. De nem, inkább picit mesterséges, kellemetlen érzést hagy. Az illata gyógyszertári, de nem kellemetlen. Mostanában több terméket vettem a márkától, amik beváltak, ez sajnos kakukktojás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

RonjaR

2019. április 27.

Szeretem. Tényleg olyan, mintha bevonná a kezemet egy vékony réteggel, de nem ragacsos, és egyáltalán nem kellemetlen. Az illata enyhe, de finom, a hatása pedig viszonylag tartós. Gyorsan beszívódik, és nagyon kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

shatzy

2019. április 16.

Egyik kedvencem. Olyan, mintha réteget képezne a bőrön, gyorsan beszívódik, kevés is elég, és érezni a glycerin-t, amit én nem utálok, szóval ok. Ha másra áttérek mindig megbánom, ez nagyon rendben van. Irodai használatra csillagos 5! Sokáig elég. Sokan a glycerint nem szeretik, mert aadig hat, míg kened, és nincs hosszú hatása, de könyörgöm egy nap 40000x mosok kezet, melyiknek lenne így hosszú hatása? IMÁDOM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Dana1983

2019. április 12.

Szerintem a krém kenése érzetre, a gyors beszívódása és a selymes utóhatása tisztára olyan, mint a Tibolina kézkrémé. Elégedett vagyok vele, jó az illata is (bár az illatmentes termékeket részesítem előnyben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol