Mixa

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiorentina914, Módosítva: 2023. november 20.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Extra száraz és sérült bőrre való kézkrém, glicerinnel.

•  Ideális a téli hidegben
  • Bőrgyógyászok ajánlásával
  • Hipoallergén
  • Alkohol és parabén mentes

terehbia

2024. március 26.

Imadom az illatat es a hatasat is! Picit testes krem es lassan szivodik be, de abszolut megeri kivarni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 26.

Sammykvc

2024. január 5.

Elég sok kézkrémet, testápolót próbáltam már ki télen, ami segít hidratálni a durván száraz és kisebesedett kezeimet, de ez volt ez első termék ami rögtön segített. Baba puhák lettem a kezeim tőle és nem irritálta vagy csípte a sebeket sem a kezemben amiket a szárazság okozott. Legjobb választás volt számomra ez a krém és nagyon gazdaságos is, már 3 hónapja használom folyamatosan, naponta többször is, valamikor a könyökömre is kenek belőle mert ott is száraz a bőröm és remekül működik. Nincs zsíros utóhatása és hamar beszívódik, valamint nem csak egy kézmosásig tart. Bátran tudom ajánlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 5.

Evelin123

2023. december 28.

Legjobb kézkrém a világon, soha nem veszek mást. Remélem nem vonják ki a forgalomból. Anno az Avonnak volt egy kréme, ami ennyire jó volt, azzal nem találkoztam már jó ideje sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 28.

Alexa9999

2023. december 16.

A legjobb kézkrém amit valaha használtam,pedig már rengeteget kipróbáltam. Végre nem az első kézmosásig tart az ápoltság. Extrém száraz kezeim mostmár mindig puhák.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 16.

Nika25

2023. november 16.

Sokféle kèzkrèmet kipróbáltam már, de eddig ez a legjobb. Hamar beszívódik, és a többi kèzkrèmhez képest elég jól teljesít a tèli hidegben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 16.

rafi

2023. november 8.

A nagybetűs KÉZKRÉM! Az egyetlen olyan termék, ami két-három használat után képes eltüntetni bármilyen mértékű ekcémámat és szépen kordában is tartja azt, hogy ne is újuljon ki. Emellett természetesen az egész kezem pihe-puha a használata mellett, még a legnagyobb hidegben és orkán erejű szelek mellett is. A parfüm bár teljes mértékben felesleges benne, nem csípi a kisebesedett területeket sem és az illata is kellemes, nem is borzasztóan tolakodó. Egy nagyon zsíros, testes krémről van szó, nem kell belőle sok, de nem szívódik be pikk-pakk, valamint enyhén zsíros/kicsit szilikonos érzete is marad, én este lefekvés előtt használom, reggelre csodákat művel. Nappalra én sem tudom elviselni, maximum kis felületen a nagyon problémás területeken. Az ára még mindig nagyon rendben van ahhoz képest is, hogy mindennapos használat mellett is rettentő sokáig elég. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 8.

Mesyy

2023. november 3.

Már a 2ikat kezdtem el használni belőle. Imádom. Kertészkedés után és télen nagyon ki tud száradni a kezem. Jó pár kézkrémet próbáltam már,de egyiktől se volt olyan javulás mint a Mixától. Estére szoktam bekenni és reggelre a szárazság eltűnik. Kicsit zsírosabb krém,de nekem hamar beszívja a bőröm. Az illata számomra kellemes,nem erős. Továbbra is fogok vásárolni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 3.

AnitaDV

2023. szeptember 18.

Nagyon jó kis krém! Megijedtem, hogy parfümöt tartalmaz, mert általában nem szokta bírni a bőröm. Viszont ennél a krémnél nem okozott irritációt, és nagyon visszafogott az illata is, ami így tetszik. Végre egy kézkrém, ami nem csak az első kézmosásig hat. Nálam újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 18.

Ada

2023. május 3.

Kedvenc kézkrém...Hamar beszívódik, nem ragacsos, zsíros utána a kezem. Enyhe kellemes illatú és nagyon jól hidratál. Mióta ezt használom nem szárazak a kezeim. Esténként bekenem és az bőven elég. Persze téli időszakban vagy mikor nagyobb igénybevételnek van kitéve a bőröm /nagytakarítás, kertészkedés/ akkor napközben többször is használom.
Rendszeresen újra veszem és mikor bármelyik ismerősöm jó kézkrémet keres,mindig csak ezt szoktam emlegetni ☺️☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 3.

MissSassy

2023. április 18.

Nem igazán vált be, nekem zsíros érzetet hagy maga után, pedig nagyon meg vagyok elégedve a Mixa többi termékével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.