Mixa

Ár:   780 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiorentina914, Módosítva: 2014. március 10.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Extra száraz és sérült bőrre való kézkrém, glicerinnel.

•  Ideális a téli hidegben
  • Bőrgyógyászok ajánlásával
  • Hipoallergén
  • Alkohol és parabén mentes

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

SzVE

2021. augusztus 17.

A házimunka és a pelenkás ikrek miatt rengeteget mosok kezet. Sokféle terméket próbáltam, de ez a krém, rendszeres, napi többszöri használattal megelőzi a durva kiszáradást és hamar gyógyítja a repedéseket! Nálam állandó termék február óta!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Winkleragi

2021. július 15.

A sok mosogatástól száraz kezeimet ez tudta jól rendbehozni (piros, irritalt foltok is eltűntek). Nagyon szeretem, hogy nem túl zsíros, de mégis szuperül ápol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

JErzsi

2021. június 23.

Miután néhány gyógyszertárban forgalmazott kézkrém teljesen kiütötte az ekcémás kezeimet gondoltam teszek egy próbát drogériás kézkrémekkel is. Még kupon napokon vettem, őszintén nem sok reményt fűztem hozzá, de ahogy elkezdtem rendszeresen használni teljesen meggyőzött. Ugyanis néhány használat után teljesen rendbe tette az extra száraz, ekcémára hajlamos kezeimet.
Pozitívum még, hogy hamar beszívja a bőr és egyáltalán nincs ragacsos érzet, nem hagy filmréteget. Összetevőiben egyedül a parfüm nem tetszik, de a kezeimen használom és csak az INCI legvégén van, így nem vészes.
Nagyon örülök, hogy felfedeztem őt, tél óta állandó lakója lett az éjjeli szekrényemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

Szotymoty

2021. április 14.

Sziasztok!
Nagyon kiszáradt kezemre vettem. Elképesztő a hatása. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Sziasztok!
Nagyon kiszáradt kezemre vettem. Elképesztő a hatása. Imádom.

Beiggi

2021. április 13.

Második Mixa kérkrémem ez, igazából a társát (cold cream) szerettem volna megvenni de az már nem volt. Napközben és éjszaka használom így a hidegebb időben, kiszáradt és helyenként ekcémás kezemre jól hat. Az illata is sokkal kellemesebb mint a társának viszont ez is enyhén ragacsos érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Jayf

2021. március 24.

Életem kézkrémje!
Az első használatnál megijedtem, mert nagyon zsíros, tömény a krém, viszont egy pillanat alatt beszívódik. Hatását is érzem, nem kell fél óránként újra kenegetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Életem kézkrémje!

pacsalia

2021. március 23.

Ez valami irtózat!
Az eloszlása után mintha vastag szilikonréteg lenne a kezemen, az a bőrkiszárítós fajta. Semennyire nem ápolja a bőrt.
Undorító termék!!!!!!!
Ugyanaz mint az uriage bariéderm kézkréme... Mondjuk az 3000 ft felett van, ez meg "csak" 1200 volt. Mindkettő esetben pénzkidobás a javából🧐🤢
Ennél a két kézkrémnél undorítóbb, haszontalanabb és kukába valóbb dolgot nagyon régen nem vásároltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Ez valami irtózat!
Undorító termék!!!!!!!

adriennf28

2021. március 18.

A kézfejemen jelentek meg ekcéma szerű tünetek, viszketett, bepirosodott és kis bőrszínű pöttyök lettek rajta. Kétszeri használat után megoldotta a problémáimat. Azóta is nagyon szeretem, bármennyire szárad és repedezik ki a kezem, hamar segít rajta. Édesapám pikkelysömörrel küzd, az ő keze is rettenetesen ki van száradva, jelentősen szebb lett a mixa használata után. Egyetlen dolog van, amit nem szeretek benne, hogy nagyon zsíros, ezért napközben nem is használom, mert lassan szívódik be, inkább esténként szoktam alkalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

B.Csilla96

2021. március 11.

Nagyon, nagyon szeretem. CeraVe kézkrémem után vettem, szóval magasan volt a léc, de megugrotta. Elég nehéz krémnek tűnik előszőr, de jól eloszlik, hamar beszívódik és egy nem zavaró, enyhe filmréteget hagy, de azután az is eltűnik. Nagyon puha lesz a kezem tőle és a körömágyam is. Az illata meg egyszerűen mesés, annyira szolid, annyira tiszta, pont ez az amit én szeretek. A kiszerelése meg hab a tortán, mert kézkrémekhez képest nagy a 100 ml és nem kell belőle annyit használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

vikikiwi

2021. március 3.

nagyon jól hidratálja a télen kiszáradt kezeket. csak ajánlani tudom. nem kell belőle sokat kenni, de az is hatásos, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol