Miyo

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makocska, Módosítva: 2016. május 25.

Bőrhibák elrejésére alkalmazható csavaros korrektor.

Hipoallergén. Bőrgyógyászatilag tesztelt

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mumoka

2020. június 11.

Ma próbáltam ki először ezt a korrektort, én a zöld korrektort használtam, ami a bőrpír, bőrpirosság elrejtésére lenne jó a termék leírása szerint.
Nem lett a kedvencem, nagyon minimális mértékű a fedése, és tartós hatásúnak sem mondanám. Az állaga nagyon sűrű, nehéz szépen eloszlatni az arcbőrön. Többet vártam ennek a korrektornak a használatától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 11.

Nemesene

2017. augusztus 6.

Talán az egyetlen általam próbált Miyo termék, ami egyáltalán nem volt szerelem. Mondjuk szerelemről eleve szó se lehetett, hiszen törött állapotban érkezett meg hozzám. Ezzel persze alapvetően nem lett volna problémám, de sajnos a fedése nagyjából nulla. Azonkívül, hogy összegyűlik a szemem alatt egy nagy csíkban sajnos semmi mást nem csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Makocska

2016. augusztus 15.

Középmezőny, sajnos igazán jó korrektort a mai napig nem sikerült találni. Ez sem a legtökéletesebb, szem alá viszont egész jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.