Miyo

Ár:   820 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 5.

Szempilla és szemöldök ápoló gél. Használatával hidratálhatjuk az igénybevett pillákat. Napozás alkalmával is javasolt a használata, elősegítheti a szálak nedvességének, rugalmasságának a megőrzését, kondicionálja a szempillát, szemöldököt.

• Kondicionál, ápol, hidratál
  • Keratinnal dúsított
  • B-vitamin tartalmú
  • Hypoallergen

Bella_Vita89

2016. március 22.

Több áttetsző gélt is kipróbáltam már és féltem, hogy nehogy csípjen. Nagyon örültem, mert éjszaka is rajta hagytam és semmi probléma nem volt. Szóval csinálja a dolgát, az átlagoshoz képest nagyobb a kiszerelése és nekem nagyon baráti az ára. Szemöldökre is használom. Szerintem egy nagyon jó termék, szóval akinek ilyenre van szükséges én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.