Mizon

Ár:   $16   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsenike, Módosítva: 2014. január 9.

Ár:   $16
Kategória:   Hidratáló krémek

90% afrikai feketecsiganyálka-kivonatot és 20 féle fekete növény kivonatát tartalmazza, amelyek segítenek a bőrproblémák meggyógyításában, összehúzzák a pórusokat, és javítják a bőrtónust.

Az adenozin segít a ráncok ellen, a peptidek és az 5 féle vitamin feszesíti a bőrt. A niacinamid élénkíti a fakó bőrszínt. A feketecsiga-nyálka kivonata gyógyítja a bőrhibákat és a sérült bőrt. A sheavaj segít a hidratálásban. A formula megfelelő az érzékeny bőr számára, nem tartalmaz mesterséges színezéket, illatanyagot és parabént.

Snail Secretion Filtrate Helianthus Annuus (Sunflower) Oil eo 0 0Niacinamide v Cetearyl Olivate Sorbitan Olivate eu Butylene Glycol h 1 0Synthetic Wax eo Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Triethanolamine ti I eu 2 0Coptis Japonica Root Extract Carbomer Caprylyl Glycol eo I h Sodium Polyacrylate eo Ethylhexylglycerin Tropolone ta Adenosine gy Theobroma Cacao (Cacao) Extract Allantoin gy 0 0Panthenol eo I v 0 0Allium Sativum Bulb ExtractEuterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract Morus Alba Fruit ExtractRubus Chamaemorus (Cloudberry) Fruit ExtractSambucus Nigra (Elder) Fruit Extract a I gy Black SugarTheobroma Cacao (Cacao) Extract Charcoal Powder sz Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract Sepia Porphyra Tenera Extract Polygonum Fagopyrum Seed Extract Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract Coffea Arabica (Coffee) Extract Inonotus Obliquus Extract Cassia Obtusifolia Seed ExtractCorthellus Shiitake Extract Mirabilis Jalapa Seed ExtractPiper Nigrum (Black Pepper) Seed Extract Fagus Sylvatica (Beech) Extract Anona Cherimolia Fruit ExtractDictyopteris Membranacea (Algae) Extract Rose Extract Cinnamomum Cassia Bark Extract Aronia Melanocarpa (Black Chokeberry) Fruit Extract Rhus Semialata Gall ExtractPrunus Mume Fruit Extract h Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Copper Tripeptide-1 pep Hydrolyzed Pea Protein Lecithin eo I eu Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Phytosterol Squalene a I eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Ceramide 3 Human Oligopeptide-1 pep Palmitoyl Pentapeptide-3 pep Beta-Glucan a I gy Disodium EDTA Phenoxyethanol ta

DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

75 ml jó sokáig elég, szereti a bőröm, könnyen beszívódik, lehet rá sminkelni, megfelelően hidratál, fehéríti a bőrt, harcol a ráncok és a foltok ellen - kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Kaboo

2018. április 16.

Körülbelül 3-4 hónapja használom koreai rutin részeként ezt azért írom le mert vissza csatolok a termek kapcsán hozza.
YESSTYLE-rol rendeltem őszintén szívás volt mire megkaptam a vásárlás menet gyors volt és 35 dollar felett ingyenes szállitás és követés. De borzasztó sokára kaptam meg 2 hónap plusz ÁFA-t és vámeljárási díjat is kellett fizetnem. Ez azért érdekes mert a ma megkapott csomagom amit tőlük rendeltem kb10 napon belül érkezett ajtóig DHL-el és semmit nem kellet fizetnem (talán mert jelentősen nagyobb mennyiség volt?passz) végeredményben megbocsátható az első kavarodás.
A termék üveg tégelyében van műanyag tető a tetején. Korrektül néz ki márha ez jellemzés😃 nem csili villi de nem is gagyi mondjuk gyenge 4-es (nekem nincs bajom a tegelyes kremekkel)
Az állaga inkább gél mint krém, könnyű gyorsan beszivódó több rétegben is. Minden mással jól kijön nem kukacosodik simán smink alapnak is jó.
Illatot nem érzek.
Feszesebb a bőröm, simább fényesebb élet telibb, és most csatolok vissza, hogy a koreai rutin részeként nehéz eldönteni, hogy melyik termék. Minden esetre biztosan újra veszem, lehet hogy a tesojat de valamelyiket tuti. Mert,! Mert kb kettő hete csalán kiütéses lett a nyakam nagyon! Nincs mit veszteni alapon bekentem rögtön megnyugtatta a viszketest.
Nem csoda, de biztos alap az arc ápolási rutinban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Illatot nem érzek.
Nem csoda, de biztos alap az arc ápolási rutinban.

Hopi

2018. február 1.

Megvan már egy ideje, de eddig valamiért még nem véleményeztem. Nagyon szépek az összetevői. Én alapvetően megelőzés, anti-aging hatás miatt vettem meg, így egyelőre 23 évesen nem tudom, hogy hasznal-e, de reménykedem benne. Néha használom, néha elfelejtem, de amikor felkenem a bőröm pikk-pakk beszippantja, nem hagy maga után ragacsos érzetet, lehet rá hidratálót is kenni vagy egyből csak az alapozót is akár. Néha elég a hidratáló hatása önmagában, de a bőröm sokszor igényel ennél többet is. Persze ez inkább szérum, mintsem hidratáló krém, szóval ez nem meglepő. Krémes kinézete van, de az állaga nagyon lágy, vizes érzetű. A sima all in one-nal összehasonlítva azonban sokkal inkább a krémes vonalon mozog.
A hegeimet nem halványította,a pórusaimmal szerintem semmit sem csinál, de ettől függetlenül szeretem. Szerintem hosszú távon jót tesz a bőrnek, ha az ember kenegeti bajt nem csinál vele :) tőlem megkapja az öt csillagot.

Megjegyeznem, hogy a sima all in one sokkal népszerűbb itt KM-en, pedig ebben sokkal több hasznos összetevő található. Én használtam már mindkettőt, érzetre ugyan az, de ez talán jobbat tesz a bőrnek. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Pipo1987

2017. január 10.

Nagyon jó krém :) Csak mostanság ismerkedtem meg a koreai arcápolással, a COSRX termékeit használom (AHA, BHA, Snail essence) és kellett egy hidratáló is ;) Sokat nézelődtem és végül e mellett tettem le a voksomat, de nem bántam meg! Én még nem tudtam annyit az bőrömre pakolni, hogy ne szívja be :D utána nagyon kellemes, "felöltött" érzése van az arcomnak. Én este és reggel is használtam már (reggel azért kevesebbet) Nem okozott bőrirritációt, nem lett tőle több mitesszerem sem. A másik Mizon All in one snail krémjén gondolkodtam még, de abban van szilikon, ebben meg elvileg nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

dzsanki

2016. december 21.

Van ebből a krémből otthon egy csomaggal, és néha használom, de még mindig nem tudom pontosan, hogy mi az a jó, amit csinál, vagy mi az a rossz, amit csinál. Hidratálni hidratál, az biztos, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatása nálam biztos nincs, és az irritáció az, amiben bizonytalan vagyok, mert volt, hogy úgy éreztem, hogy reggelről estére rosszabb lett a bőröm tőle, de volt, amikor meg jobb lett, viszont pont ezért nem volt még egy olyan hét, amikor ezt használtam volna minden nap. Ha megvilágosodom, updatelek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

hajnalka39

2015. január 9.

Nem hidratál, és szétégette a bőröm,egyszer használtam de öt napig hámlott az arcom....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 9.

Zsenike

2013. december 26.

Nemrég nem bírtam már tovább, és kipróbáltam az ebay-es rendelést Koreából. Ez is a kosárkámban landolt. Elsősorban régi aknés hegek halványítására, az arcszín egységesítésére akartam egy ilyet. Még csak néhány napja használom, eddig jó, de a hosszútávú hatására leszek kíváncsi. A krém egy kicsit géles állagú (lehet, hogy a sok-sok csiganyálkától :D), világos bézs színű (nem fekete!), könnyen eloszlatható és gyorsan beszívódik. Nem egy nehéz krém, zsíros bőrre is megfelelő, nem nehezíti vagy tömíti el. Megelőlegezek neki egy négyeskét, aztán majd még jövök, ha elég ideje használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 26.

Antioxidánsok: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Squalene, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Allantoin, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Prunus Mume Fruit Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Peptidek: Copper Tripeptide-1, Human Oligopeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-3
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

A hajdina magjából nyert kivonat. Az ún. Buckwheat Wax nevű,  Caprylic / Capric Triglyceride-ből Hydrogenated Vegetable Oil-ból és Polygonum Fagopyrum Seed Extractból álló hatóanyag gyártója szerint az összetevő gazdag béta szitoszterolban és telítetlen zsírsavakban, és bizonyítottan segít a szem alatti duzanatok, táskák csökkentésében.

A kínai szenna magjából nyert kivonat. A kozemtikumokban bőrkondícionáló hatása miatt használják, mivel igen magas a poliszacharid tartalma. A Truthinageing szerint az összetevő hasonló, mint a hialuronsav, ezen kívül remek összetevő száraz bőrre, mivel filmképző tulajdonsága révén segít a bőrben tartani a nedvességet, gyulladáscsökkentő hatása révén pedig a pattanásokra is jó hatással van.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.