Mizon

Ár:   1300-1700 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: jessef2004, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. június 27.

Ár:   1300-1700 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szemkörnyékápoló 42% tengeri kollagénnel

• gazdagon hidratálja a szemkörnyéket
  • védőréreget képez a szemkörnyék érzékeny bőrén
  • hypoallergén

nicolekitti

2018. december 16.

Érdekes volt, hogy első használatkor húzta a szemem, arra számítottam, hogy valami nagyon klassz erős krém lehet. Későbbiekben nem éreztem semmi extrát.
Géles állagú, könnyen beszívódó krém, nem allergizál, nem csípi a szemem. Mintha kicsit fehérített is volna a sötét szemzugon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Yudit

2018. október 9.

Nagyon jó az állaga, és valóban kisimítja, feltölti a ráncokat. Nem csíp, nem irritál és hidratál. Elég kicsike a mennyiség de ha jól beválik még egy hónap múlva is működik, akkor újra megrendelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

Stella1993

2018. április 26.

Nekem egyáltalán nem használt. Se nem hidratált, se nem simított. Sok pozitív véleményt olvastam róla, ezért vettem meg, de nem venném újra (és ha tehetném, visszamennék az időben és először sem venném meg)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

racheldawes

2018. március 17.

Nekem egyáltalán nem vált be sem a minimális mimikai ráncok finomítása, sem pedig a hidratálás terén; emellett néha még csípte is a szemem. Továbbá nem volt túl tartós sem, ugyanis a 10 ml-es kiszerelés maximum másfél hónapig volt elég napi egyszeri használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

KbeautyHungary

2018. február 22.

Nekem nagyon bevált a szem alatti sötét karikáimra, jól hidratál, smink alá is tökéletes- bár mióta használom kevésszer használtam korrektort a szemem alá, nem volt szükséges. Elég vízhiányos, finom ráncos a szemem, javított azon is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Buvarcsemete

2018. január 24.

Nagyon szeretem. Másodszor veszem újra, hidratál, kicsit, mintha ki is simítama. Nagyon érzékeny a szemkörnyékem, ez az első termek, az nem csíp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Panni21

2017. augusztus 29.

Eddig ezt szerettem a legjobban, sajnálom, hogy olyan gyorsan (2 hónap alatt) elfogyott, így egy kicsit drága . Nagyon jó állaga van, hidratál, hamar beszívódik, sminkelni is lehet rá, sokkal szebben terül rajta a korrektor. Összességében javult a szemkörnyékem állapota (karikák, kezdeti apró rácok tekintetében) mialatt használtam.

Én 12€-ért rendeltem, aki esetleg tudja, hol lehet beszerezni olcsóbban, kérem, jelezze. Köszönöm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

nusi96

2017. július 5.

Színtelen, szagtalan, könnyű géles állagú krém. Irritációt nem okozott. Kevés is elég belőle, én egy olyan borsónyit használtam belőle esténként. Reggelre maradék nélkül felszívódik, igazán selymesen puhává teszi a szemkörnyékeket. Sokáig kitartott és utazás-barát a tubus. Nem mondanám csodaszernek, de összességében nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

ditke838

2017. július 4.

Minimum ennyi ápolás kell a szemnek! Nem mondom hogy ránccsökkentő, de kevésbé érzem megviseltnek a szemem, érzem, hogy ápolja (remélem ráncmegelőz serényen!). Ennél több nehéz, ennél kevesebb gyenge: nekem ő pont az aranyközépút, amit még elviselek a szememen, és még jól is ápol. (Mizon, le kellene tenni arról a szilikonról...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

cherrygirll

2017. július 1.

Nagyon megszerettem ezt a szemkörnyékápolót kedvező árának és zselés állagának köszönhetően. 26 évesen nekem tökéletesen megfelel, hidratál, az apróbb ráncokat is csökkenti, szépen kiegyenlíti a szemkörnyékemet reggelre. Úgy gondolom, hogy a drogériás társaitól sokkal többet tud, egyenlőre nem váltom le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Beta-Glucan, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Cyclomethicone, Collagen, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Sodium PCA, Betaine, Sorbitol, Alanine, Glutamic Acid
Peptidek: Copper Tripeptide-1

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sorbitol h 1 1

Alanine a I h

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.