Mizon

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2014. november 25.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Fehérítő, hidratáló hatású éjszakai pakolás.

Kétféle kivitelben kapható, tubusos és tégelyes.

Dudoka77

2019. október 8.

Könnyen felszívja a bőröm anélkül, hogy zsíros, ragadós utóérzetet hagyna maga után. Frissítő hatású, kissé gyógykenőcsös, orvosságos illata van levendulás beütéssel, de számomra ez egyáltalán nem zavaró. Nem fényesíti a bőrt, ami szintén pozitívum, ugyanakkor elégségesen hidratál, bár a tél beálltával lehet, hogy kevés lesz. Az általam kipróbált koreai krémek jó része vagy túlfényezte az arcomat, vagy ragacsos maradtam tőlük, ami kifejezetten irritál. Leginkább az arclemosóik és a szövetmaszkjaik váltak be, a krémeiktől, melyeknek zöme számomra nehéz viselet, nem vagyok oda. Azt szeretem, ha egy krém úgy táplál, szinte észrevétlenül, hogy közben nincs az az érzetem, hogy filmes, ragadós vagy zsíros rétegekkel van bevonva az arcom. Ez a termék egyelőre bevált éjszakára. Szabadnak és lélegzőnek érzem a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Emma Woodhouse

2019. szeptember 15.

Én egy "sleeping mask" néven futó terméktől nem ezt vártam. Nagyon könnyed, géles állagú krém, viszonylag jól hidratál, és pár perc alatt teljesen beszívódik. Ezért nappali krémnek, az én zsíros bőrömre teljesen jó volt. De éjszakai krémnek vettem, és azt gondoltam, hogy masszív lesz, lassan beszívódó, ami még másnap reggel is ott van az arcomon. Hát nem. És alkohol és parfüm is van benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

fanninstaa

2019. június 11.

Nagyon szeretem, lefekvés előtt minden alkalommal bekenem vele az arcomat, nem hagy zsíros foltot maga után a bőr könnyen beszívja. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Sisszy

2019. január 19.

Az esti arcápolásom utolsó lépéseként kentem fel. Géles állaga könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. A levendulának köszönhetően nagyon kellemes illata van, nyugtatóan is hat rám. Biztosan újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

csicserke

2018. július 15.

Nekem bejött, kicsit fehérít is, egyáltalán nem irritál (nálam ez nagy szó) és reggelre szép bőrrel ébredek. Télre biztos hogy kevés lesz, mert akkor testesebb krémeket szeretek használni, de mivel akkor fehéríteni sem kell, így szerintem ez a krém megmarad nyári éjszakainak. Kellemes levendula és nyári rét illata van, de nem tolakodó, nagyon diszkrét. Könnyen beszippantja a bőröm, felkenés után néhány percig ragad, majd nyomtalanul eltűnik. Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

yvettsz

2018. május 8.

Sokat vártam tőle, talán ezért is okozott csalódást. Kombinált bőröm van, de nem hidratál eléggé, és sajnos pattanásokat is okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 8.

natulcien

2018. március 6.

Fél év alatt használtam el esténként egy kis adagot felhasználva. Nem tudom ennek köszönhető-e, mert rétegezős koreai rutint használok, de nagyon szép az arcbőröm. Jó ehhez hozzátartozik, hogy kb.azóta szép mióta koreai rutinra váltottam, és hiába változtatom a termékeket, márkákat, a bőröm minden koreai terméknek örül. Kísérletezgetek,, illetve kúraszerűen alkalmazom a termékeket, így ezt nem fogom most újravásárolni, hanem inkább kipróbálok egy Innisfree-s terméket. Semmi gondom nem volt viszont ezzel a kencével sem. Kifejezetten jó hidratáló estére. Nekem ki is váltotta az éjszakai krémet ez a pakolás. Előtte egy szérumot használtam. Nem vettem észre viszont semmi olyat, amit kifejezetten ehhez a krémhez tudtam volna kötni. Bár külön-külön egyik koreai kencéhez sem tudnék csodatévő hatást kapcsolni. Együtt használva őket viszont fantasztikusak. Szóval jó kis cucc ez, megérdemli az 5 csillagot, és később visszatérek majd hozzá, főleg hogy gazdaságos 3as csomagban vásároltam a márka másik két "ikonikus" termékével egységcsomagban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Miaaa29

2018. február 28.

Kicsit szárít.. Másnál nem jött elő ez a probléma?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Kicsit szárít.. Másnál nem jött elő ez a probléma?

Aprile

2016. szeptember 26.

Szeretem használni, és elégedett is vagyok vele. Én sem használtam még soha éjszakai pakolásokat, és erről a termékről nem is nagyon olvastam semmit előre... egyszerűen eddig minden Mizon termék, amit próbáltam bejött, és a jó ár-érték arány miatt gondoltam, teszek egy próbát ezzel is. Esténként a rutinom utolsó résztvevője ő, s mindig lefekvés előtt kenegetem be vele magam. Nagyon gyorsan beszívódik a frissítő, géles állaga révén, és nem hagy maga után nyomot, nem ragad, nem irritál. Nálam semmilyen problémát nem okozott. Reggelre mindig kellemesen puha, jól hidratált lesz a bőröm. Persze, azt is hozzá kell tennem, hogy elég sok más, koreai terméket is bevetek a rétegzős rutin részeként, így a végeredmény sok termék közös eredménye. Ettől függetlenül ezzel a termékkel maximálisan teljesnek érzem az esti rutinom.:) A krém állaga mellett az illatát is szeretem, kicsit levendulás, kicsit kamillás... jó alap egy jó kis alváshoz.:) Bár fehérítő hatást is ígér a termék, a szép, hidratált, sima bőr mellett ezt egy kisebb túlzásnak érzem, habár láthatóan egységesebb, tisztább érzete van a bőrömnek mióta használom... A tiszta, üde arc talán fehérebbnek hat? :D Lehet. Szeretem használni, és szerintem érdemes egy esélyt adni neki.:) Nem csodaszer, de jó érzés használni. Rosszat nem tudok rá mondani, így jár neki az öt csillag. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

szederke

2016. május 8.

Nekem is ez az első éjszakai pakolásom. A márka több termékét próbáltam már és beváltak. Ezt is nagyon szerettem volna/szeretném megszeretni, de nem megy. Pattanásokat, vagy bőrpírt nem okoz, de reggelre a pórusaim annyira tágak lesznek tőle, hogy valami förtelmes ahogy kinézek. Az ára szerencsére nem volt vészes, de újabb éjszakai pakolások után nézek inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Trehalose, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Niacinamide, Pantethine

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Színezék. Lilás piros.