KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mizon

Ár:   $6   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: ilditoth, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   $6
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

Megújult receptúrával!

Mélyhidratáló-krém, amely segít a bőr természetes nedvességét visszanyerni és fenntartani. Használat közben feszesíti és simítja a bőrt, megelőzi a mélyebb ráncokat. Hatóanyagai között megtalálható a bambusz és a nyírfa-kivonat.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, érzékeny bőrön is használható.

Nem tartalmaz mesterséges illat-anyagokat, parabéneket, színezékeket.

THeni

2019. január 18.

Kb. 3 éve ezt használom nappalra. Sminkalapnak tökéletes. Télen pár csepp valamilyen hidratáló szérumot adok hozzá. Tökélwtes.

THeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

tyukanyo

2019. január 11.

Jó az állaga, könnyen kenehető és nem hagy maga után kellemetlen réteget, szépen beszívódik. Nem okozott pattanásokat és kellőképp hidratált.
Jó áron jó minőség, eddig csak jó tapasztalataim vannak koreai termékekkel.
Egy mondatban egyszerű, de nagyszerű :)

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Jó áron jó minőség, eddig csak jó tapasztalataim vannak koreai termékekkel.
Egy mondatban egyszerű, de nagyszerű :)

Annamy

2018. december 16.

Sokáig kerestem olyan hidratálót, amely a bőrömnek megfelel és az ára sem túl borsos. A Mizon hidratálójából már a második teljes kiszerelést használom. Az én bőröm nagyon szereti, könnyű krém, nem ragad, könnyen felszívódik, jól hidratál, jól el lehet oszlatni.

Annamy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Taestylips

2018. november 24.

Sokan mondták, hogy ez volt az első koreai arcápolási termékük. Nálam is ez a helyzet, és örülök, hogy viszonylag jól teljesített (valóban kell neki egy kis idő, mire kifejti a hatását) és kíváncsivá tett a többi, érdekesebbnél érdekesebb koreai termék iránt. Párszor újravettem, de már vannak ennél sokkal hatásosabb krémeim. A hidratáló hatása közepes, a száraz bőrűeknek ez kevés lesz, így ne is várjanak csodát tőle. Az érzékeny bőrűeknek nem okoz irritációt és nem is fénylik tőle az arc, könnyen beszívódik. Az ár/értéke még mindig nagyon jó.

Taestylips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Rozmaring

2018. november 3.

Első koreai arckrémem volt a korai arcápolási rutinomban. Talán ez az a krém, ami minden kezdő koreai arcápolási fannak megjelenik a rutinjában egyszer. Be kell valljam, hogy először nagyon nem szerettem. Pár hétnyi használat után már azt néztem mit vegyek helyette. Hidratálni hidratált, de nem nagyon ami nem tetszett a kombinált, de inkább száraznak mondható arcomnak ami a T vonalban hajlamos a zsírosodásra. Aztán mire elfogyott (nekem 4 hónapot bírta), addigra meg már minden cseppet próbáltam visszatartani belőle, annyira megszerettem. Nemhiába mondják, hogy hónapok múlván látszik csak meg igazán egy krém igazi ereje... újravenni ettől független szerintem nem fogom, mert ennél sokkal érdekesebb koreai arckrémek is vannak, szinte ugyanilyen olcsón. Attól független ajánlom mindenkinek aki egy alap hidratálóra vágyik. :)

Rozmaring
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Pejus82

2018. október 31.

Közepesen jó hidratáló krém. Gyorsan beszívódik és szépen lehet rá sminkelni. Száraz bőrüeknek viszont biztos kevés.

Pejus82
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

ritaszeged

2018. október 3.

Évekig használtam, nagyon szerettem egyszerű kis hidratáló. Nagyon könnyed, vizes állaga volt, amit én télen egy kis olajjal egészítettem ki. Egész olcsón lehetett évekig beszerezni, manapság egy picit drágábban találtam meg az ebayen így kerestem helyette valami mást, ami hasonlóan teljesít mint ez. Nagyon szerettem a bőrömön a hatását, nagyon kellemes, könnyed volt. Szóval ha valaki nagyon egyszerű, illatanyagmentes, smink alá is használható krémet keres azoknak tudom ajánlani.

ritaszeged
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

aranypáva

2018. augusztus 29.

Nagyon rossz éleménnyel vagyok róla. Ebayről sikerült viszonylag olcsón beszerezni. 3x használtam és mély duzzadt pattanásokat okozott az egyébként problémamentes de vízhiányos bőrömre. Nem ajánlom.
Kár érte, mert egyébként jól hidratálna, feltölti a bőrt (sajnos nem csak nedvességgel, hanem jó adag faggyúval) és az illata is jó. Télisebb masszív krém. Nekem sajnos nem vált be.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

julcsa95

2018. augusztus 29.

Szuper kis nappali krém, smink alá is nagyon szeretem. Kellően hidratál, de nem nehéz a bőrömnek. Még biztosan fogok belőle rendelni, csak most sok más márka krémje várja hogy elhasználjam addig.

julcsa95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

bianka90

2018. augusztus 13.

Szuper kis krém. Könnyű, hamar beszívódik mégis jól hidratál. Extrém száraz bőrre kevés szerintem de egy normál bőrt kiszolgál. Nem kell sok belőle így gazdaságos is. E-bay-ről rendeltem kb 2000 Ft-ért.

bianka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Betaine, Sodium PCA, Sorbitol, Glutamic Acid, Alanine
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Triethylhexanoin, Glyceryl Stearate, Olea Europaea (Olive) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Panthenol, Cetearyl Alcohol, Cyclohexasiloxane, Caprylyl Glycol, Bambusa Vulgaris Sap Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Cetearyl Alcohol, Polysorbate 20, Cetearyl Glucoside
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Triethanolamine, Polysorbate 20, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Arnica Montana (Arnica) Flower Extract
Tartósítószerek: Tropolone, Potassium Sorbate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Alanine a I h

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!