KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mizon

Ár:   $6   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: ilditoth, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   $6
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

Megújult receptúrával!

Mélyhidratáló-krém, amely segít a bőr természetes nedvességét visszanyerni és fenntartani. Használat közben feszesíti és simítja a bőrt, megelőzi a mélyebb ráncokat. Hatóanyagai között megtalálható a bambusz és a nyírfa-kivonat.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, érzékeny bőrön is használható.

Nem tartalmaz mesterséges illat-anyagokat, parabéneket, színezékeket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lestine

2018. május 17.

Elég ambivalens. Sok reményt fűztem hozzá az itt olvasott jó vélemények alapján. Nagyon fénylik, zsíros réteget hagyva maga után. Közepes hidratálónak mondanám. Sajnos pattanásokat okozott nekem. Viszont nagyon jó az ára és kevés kell belőle.

Lestine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Nittuska

2018. május 13.

Kombinált/zsíros bőrre ez egy jó krém... Hamar beszívódik sminkelni is jól lehet rá (bár úgyis jön még rá a fényvédő)
DE... Nekem vörös viszkető foltok jelennek meg az arcomon itt-ott mikor használom, szóval valószínűleg valamit nem bír a bőröm (lehet a sok szilikont)
Szóval sajnos nekem nem vált be. Kézfejre elhasználtam arra jó volt. :)

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Szóval sajnos nekem nem vált be. Kézfejre elhasználtam arra jó volt. :)

yvettsz

2018. május 8.

Télen kevésnek éreztem a vízhiányos bőrömnek, ezért nem is használtam. Nemrég visszatértem hozzá, reggel használom, jól hidratál, de kb. ennyi, más hatását nem tapasztaltam, számomra egy átlagos krém.

yvettsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 8.

adrii1223

2018. április 15.

Először az esti arcápolásomban használtam, de mivel nagyon gyorsan beszívódik ezért átraktam reggelre. Teljesen meg vagyok vele elégedve, azóta már újra is rendeltem belőle. A bőröm nekem elégérzékenyen tud reagálni egy nem megfelelő krémre, de ettől mindig nagyon puha lesz az arcom. Gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál, örülök hogy megtaláltam ezt a krémet. Plusz dolog hogy nem drága egyáltalán, viszont kár hogy nincs belőle kicsit nagyobb kiszerelés, bár azért nekem így is elég sokáig elég egy tubus.

adrii1223
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.

ancsur88

2018. április 14.

Könnyű hidratáló,az extra érzékeny arcbőröm sem irritálta. Kellemes kis krém, kedvező árral.

ancsur88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

BLia

2018. március 28.

Nem rossz a krém, puha, hidratált bőrt eredményez, szépen feltölt, de amint beszívódik nekem elmúlik ez a hatása. E-bayről rendeltem és ahogy összenyomtam a tubust, a fele üres volt, pedig le volt zárva. Lehet, hogy én látom rosszul és ez a normál csomagolás, de ez tuti nem 45 ml. Volt esetleg valakinek hasonló tapasztalata? Vagy csak rossz eladót fogtam ki?

BLia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

zita.herkovics

2018. március 1.

Rászántam magam, és megrendeltem életem első eBay-es, és koreai kozmetikumos rendelésemmel. De, még milyen jól tettem! Átalakítom az arcápolási rutinomat, mert úgy érzem, túl sok rossz dologgal bántottam a bőrömet. Szóval ez egy fontos kis alkotóelem lesz, úgy vélem. Néhány napja használom, reggel-este egyaránt. Tisztítás után szoktam feltenni, enyhén nedves bőrre az új Vichy Booster-em, várok egy kicsit, hogy azt beszívja a bőröm (pl. fogmosás addig), és akkor kövtkezik ez a kis csoda-krém. Azt kell, hogy elmondjam, teljesen meg vagyok elégedve. Könnyen beszívódik, puhaságot hagy maga után. Sminkelni is lehet rá. Nem irritál. Nem pattogtam ki. Az állaga szuper. A csomagolása is szép, külön öröm, hogy jól záródik, és az eladó hiper kedves volt velem. Kaptam mintát is egy másik termékből, plusz nagy óvatossággal volt becsomagolva, - egyszóval minden félelmem alaptalan volt az ilyen távolról érkező kozmetikumokkal kapcsolatban. (Barátnőm riogatott azzal, hogy a repcsin megfagy a cuccok többsége, stb.) Bátran ajánlom, kevésbé száraz-normál bőrre ezt a terméket, és újra is fogom venni.

zita.herkovics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

bb06

2018. február 20.

Nagyon elégedett vagyok ezzel az arckrémmel. Könnyen felszívódik, egyáltalán nem ragad, és nem irritálja az érzékeny bőrömet. Jól hidratál, bár mostanában eléggé vízhiányos a bőröm, és használnom kell mellé más hidratálót is, de még így is 5*!

bb06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

PiciBia

2018. február 12.

Kb. másfél éve ez az egyetlen arckrém amit a rutinomban használok, nem tervezem lecserélni. Tökéletesen tudja azt amire szükségem van, remekül hidratál, imádja a bőröm. Az ára verhetetlen ebben a kategóriában, gyakran vannak akciók ebay-en amikor akár ezer ft/tubus áron hozzá lehet jutni. Télen határeset, picit jobban kell hidratálnom mert a szél megpróbáltatásoknak teszi ki az arcomat, de mindennek ellenére egy csoda.

PiciBia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

StrangerCreams

2018. február 1.

Látom benne a potenciált, mert nagyon jó állaga van, szépen beszívódik, nem fényesedik át a bőröm tőle, kombinált/zsíros bőrre tehát szupi kis alapkrém. Amiért nekem még egyelőre egy ígéretes krém csak, az az, hogy talán télre nekem több kell (kicsi szomjas a homlokom krémezés után is) de most szépen elrakom, és nyáron előveszem és akkor lehet hogy kap majd 5 csillagot is.

StrangerCreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Betaine, Sodium PCA, Sorbitol, Glutamic Acid, Alanine
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Triethylhexanoin, Glyceryl Stearate, Olea Europaea (Olive) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Panthenol, Cetearyl Alcohol, Cyclohexasiloxane, Caprylyl Glycol, Bambusa Vulgaris Sap Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Cetearyl Alcohol, Polysorbate 20, Cetearyl Glucoside
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Triethanolamine, Polysorbate 20, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Arnica Montana (Arnica) Flower Extract
Tartósítószerek: Tropolone, Potassium Sorbate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Alanine a I h

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!