KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mizon

Ár:   $6   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: ilditoth, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   $6
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

Megújult receptúrával!

Mélyhidratáló-krém, amely segít a bőr természetes nedvességét visszanyerni és fenntartani. Használat közben feszesíti és simítja a bőrt, megelőzi a mélyebb ráncokat. Hatóanyagai között megtalálható a bambusz és a nyírfa-kivonat.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, érzékeny bőrön is használható.

Nem tartalmaz mesterséges illat-anyagokat, parabéneket, színezékeket.

ritaszeged

2018. október 3.

Évekig használtam, nagyon szerettem egyszerű kis hidratáló. Nagyon könnyed, vizes állaga volt, amit én télen egy kis olajjal egészítettem ki. Egész olcsón lehetett évekig beszerezni, manapság egy picit drágábban találtam meg az ebayen így kerestem helyette valami mást, ami hasonlóan teljesít mint ez. Nagyon szerettem a bőrömön a hatását, nagyon kellemes, könnyed volt. Szóval ha valaki nagyon egyszerű, illatanyagmentes, smink alá is használható krémet keres azoknak tudom ajánlani.

ritaszeged
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

aranypáva

2018. augusztus 29.

Nagyon rossz éleménnyel vagyok róla. Ebayről sikerült viszonylag olcsón beszerezni. 3x használtam és mély duzzadt pattanásokat okozott az egyébként problémamentes de vízhiányos bőrömre. Nem ajánlom.
Kár érte, mert egyébként jól hidratálna, feltölti a bőrt (sajnos nem csak nedvességgel, hanem jó adag faggyúval) és az illata is jó. Télisebb masszív krém. Nekem sajnos nem vált be.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

julcsa95

2018. augusztus 29.

Szuper kis nappali krém, smink alá is nagyon szeretem. Kellően hidratál, de nem nehéz a bőrömnek. Még biztosan fogok belőle rendelni, csak most sok más márka krémje várja hogy elhasználjam addig.

julcsa95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

bianka90

2018. augusztus 13.

Szuper kis krém. Könnyű, hamar beszívódik mégis jól hidratál. Extrém száraz bőrre kevés szerintem de egy normál bőrt kiszolgál. Nem kell sok belőle így gazdaságos is. E-bay-ről rendeltem kb 2000 Ft-ért.

bianka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

lichtnori

2018. augusztus 3.

Nekem "A Hidratáló" krém. :-) Fehér, könnyű, lotion állagú, illatmentes krém. Könnyen eloszlatható, könnyen beszívódik és könnyed viselet. :-)) Nem hagy maga után ragacsos, kellemetlen érzést. Vegyes-és normál bőrtípusra tökéletes, száraz bőrre szerintem kevés. Sokmindent nem lehet róla írni, mert "csak" egy hidratáló, de annak tökéletes! :-)

lichtnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

jollygardener

2018. július 23.

Közepesen jól hidratál, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Az én bőrömnek kicsit kevés, főleg télen. Összességében jó termék, az ára sem vészes.

jollygardener
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

csicserke

2018. július 4.

Nem irritálja az érzékeny bőrömet, nem hagy semmilyen érezhető réteget az arcomon, mintha nem is lenne. Viszont hidratál. Télre lehet hogy kevés lesz, de tavasztól őszig fényvédő alá szerintem tökéletes. Árban is nagyon jó ahhoz képest, hogy mit tud. Illata nincs, az állaga kellemesen sűrű, jól eloszlik és beszívódik.

csicserke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Lestine

2018. május 17.

Elég ambivalens. Sok reményt fűztem hozzá az itt olvasott jó vélemények alapján. Nagyon fénylik, zsíros réteget hagyva maga után. Közepes hidratálónak mondanám. Sajnos pattanásokat okozott nekem. Viszont nagyon jó az ára és kevés kell belőle.

Lestine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Nittuska

2018. május 13.

Kombinált/zsíros bőrre ez egy jó krém... Hamar beszívódik sminkelni is jól lehet rá (bár úgyis jön még rá a fényvédő)
DE... Nekem vörös viszkető foltok jelennek meg az arcomon itt-ott mikor használom, szóval valószínűleg valamit nem bír a bőröm (lehet a sok szilikont)
Szóval sajnos nekem nem vált be. Kézfejre elhasználtam arra jó volt. :)

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Szóval sajnos nekem nem vált be. Kézfejre elhasználtam arra jó volt. :)

yvettsz

2018. május 8.

Télen kevésnek éreztem a vízhiányos bőrömnek, ezért nem is használtam. Nemrég visszatértem hozzá, reggel használom, jól hidratál, de kb. ennyi, más hatását nem tapasztaltam, számomra egy átlagos krém.

yvettsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Betaine, Sodium PCA, Sorbitol, Glutamic Acid, Alanine
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Triethylhexanoin, Glyceryl Stearate, Olea Europaea (Olive) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Panthenol, Cetearyl Alcohol, Cyclohexasiloxane, Caprylyl Glycol, Bambusa Vulgaris Sap Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Cetearyl Alcohol, Polysorbate 20, Cetearyl Glucoside
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Triethanolamine, Polysorbate 20, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Arnica Montana (Arnica) Flower Extract
Tartósítószerek: Tropolone, Potassium Sorbate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Alanine a I h

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!